Zapytaj Hungry Girl: Tasty Nibbles Under 200 Calories - Grudzień 2021

Zdrowa przekąska Źródło obrazu / Getty Images DO.Chodzi mi o zmianę przekąsek i wybieranie pokarmów zawierających dużo błonnika i białka, które zapewniają uczucie sytości. To niektóre z moich ulubionych, ale zainspiruj się i wymyśl własne kombinacje.

1. CYNAMONOWO-JABŁKOWY SER COTTAGEZazzle up a & frac12; -cup porcję zwykłego beztłuszczowego twarogu z odrobiną cynamonu, kroplą ekstraktu waniliowego i posiekanym jabłkiem. Świetnie sprawdza się również jako szybkie śniadanie.

2. LEKKI SER STRUNOWY + MIGDAŁYWeight Watchers ma niesamowity wędzony ser ciągniony, który zawiera tylko 50 kalorii na patyku. Świetnie komponuje się z garścią niesolonych migdałów (15 to idealna ilość).3. LEAN PLASTRY Z INDYKA + PIKLEOwiń 4 uncje pokrojonej w delikatesy piersi indyka wokół czterech włóczni marynowanych. Nadzienieimało kalorii.

Chcieć więcej? Zarejestruj się, aby otrzymywać bezpłatne biuletyny e-mailowe Hungry Girl pod adresemhungry-girl.comaby codziennie otrzymywać nowe, pozbawione poczucia winy przepisy, wskazówki i triki.