Arctic Char BLT - Styczeń 2022

Współczesna wariacja na temat tradycyjnego BLT, ta kanapka składa się z lekko grillowanego arktycznego golca oraz lekko pikantnego i cytrusowego majonezu. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:460Plony:4Czas przygotowania:0godziny10min Czas gotowania:0godziny10min Czas całkowity:0godzinydwadzieściamin Składniki8 plasterek boczku do. lekki i nieśmiały; majonez 1 łyżeczka. starta skórka pomarańczowa 1 łyżka. sok pomarańczowy 1/2 łyżeczki musztarda Dijon 1/2 łyżeczki pasta z czosnku 1/4 łyżeczki. świeżo zmielony pieprz 8 kromkę chleba brioche lub chałki 5 bez skóry, filety z golca arktycznego o grubości 3/4 cala 1 łyżka. Oliwa z oliwek 1/2 łyżeczki Sól koszerna 1/2 łyżeczki świeżo zmielony pieprz 8 małe liście sałaty bostońskiej dwa średnie pomidoryTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Podgrzej patelnię grillową z płytą kuchenną na średnim ogniu.
  2. Boczek gotuj na dużej patelni na średnim ogniu, aż będzie chrupiący, około 10 minut. Podczas gdy bekon się gotuje, w małej misce wymieszaj majonez, skórkę i sok z pomarańczy, musztardę, pastę czosnkową i pieprz. Rozłóż połowę mieszanki majonezu na jednej stronie kromek chleba.
  3. Posmaruj filety z golca z obu stron oliwą z oliwek i dopraw solą i pieprzem. Grilluj filety 4 minuty na pierwszej stronie; ostrożnie obróć i grilluj drugą stronę, aż stanie się matowa, ale nadal wilgotna w środku, około 3 do 4 minut dłużej.
  4. Ułóż sałatę na 4 kromkach chleba, a następnie plastry pomidora i chrupiące paski boczku. Na wierzchu grillowane filety. Rozłóż wierzch ryby pozostałą mieszanką majonezu, a następnie ułóż pozostałe kromki chleba na wierzchu majonezem do dołu.
arctic char blt Gemma ComasWspółczesna wariacja na temat tradycyjnego BLT, ta kanapka składa się z lekko grillowanego arktycznego golca oraz lekko pikantnego i cytrusowego majonezu.