Najwyraźniej smocze frappuccino też są czymś - Styczeń 2022

Słomka do picia, Różowy, Kolorowość, Magenta, Deser, Fast food, Nabiał, Plastik, Mrożony deser, Słodycz, Starbucks

Szał Unicorn Frappuccino był tak realny, że w kilku lokalach Starbucks zabrakło składników do przygotowania różowych i niebieskich drinków w ten weekend. Na szczęście bariści w tych sklepach wykazali się kreatywnością i przygotowali kolejny napój inspirowany innym mitycznym stworzeniem.

Nazywają go Dragon Frappuccino i jest zielony i trochę fioletowy i całkowicie magiczny.Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.Zobacz na Instagramie

Niektóre sklepy umieszczają go nawet na swoich tablicach jako ekskluzywny element menu.

Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.Zobacz na Instagramie

Ale ponieważ Dragon Frappuccino technicznie nie znajduje się w żadnym oficjalnym menu, nie ma konkretnego przepisu. Z Instagrama, który ludzie opublikowali w weekend, wygląda to jak zielona herbata frappuccino z jasnofioletowym zawijasem - może może jakieś resztki różowego proszku z Unicorn Frappuccino?

Chociaż nadal możesz zamówić frappuccino z zielonej herbaty w Starbucks, dodanie limitowanej edycji składników Unicorn Frappuccino oznacza, że ​​prawdopodobnie nie możesz już zdobyć tego nieuchwytnego stworzenia - więc prawdopodobnie nie powinieneś wchodzić do najbliższego Starbucks prosząc o takiego lub możesz zestresować baristów jeszcze bardziej niż oni.Ta zawartość jest importowana od strony trzeciej. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Tylko mówię'.

[h / tRafineria 29

PodążaćRedbook na Facebooku.