Powody, dla których Anna Duggar pojawiła się w programie Reality Show Jill i Jessy, może nie być tym, czym się pojawiają - Styczeń 2022

Anna i Josh Duggar Facebook

Zapowiedź programu specjalnego TLCJill i Jessa: Licząc dalejwidzimy, jak Anna Duggar opisuje swoją „rozdzierającą serce” reakcję na wiadomość o niewierności męża. Reklama sugeruje, że planuje podzielić się swoją wersją tej historii - jak to jest stać u boku Josha w obliczu wiadomości, że molestował nastoletnie dziewczyny.Ashley madisonskandal i apozew sądowybył prowadzony przez striptizerkę, z którą miał niefortunną aktywność seksualną, gdy Anna była w ciąży.

Plik19 Dzieci i liczeniespin-off skupi się na tym, w jaki sposób rodzina Josha została dotknięta przez zawirowania medialne, ale krążą nowe plotki, że zaangażowanie Anny nie jest ściśle po to, aby mogła okazać wsparcie dla swoich teściów. Najwyraźniej zgodziła się być w programie wyłącznie z powodów finansowych.Styl modyinformuje, że ma nadzieję zaoszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy, aby ostatecznie opuścić Josha.

Według szmaty Jima Boba Duggaraoferowane do kupieniaAnna zostanie nowym domem, jeśli zgodzi się zostać z Joshem, dopóki nie wróci do domu z opartej na wierze odwyku seksualnego, ale rzekomo odrzuciła umowę.

Teraz matka czworga dzieci podobno chce zarobić na tych kilku odcinkach, a jeśli tak jest, czy możesz ją winić?Powiedział „insider” bliski AnnieHollywoodLife, „Święta zawsze były wyjątkowym okresem dla Josha i Anny, ale już nie. Dla Anny było to naprawdę stresujące, ponieważ jej dzieci chcą, aby tata był w domu na święta, a ona jest samotną matką w pełnym wymiarze godzin. Otrzymuje wsparcie od rodziny Duggar, ponieważ pomagają obserwować dzieci, ale wciąż jest pod ogromną presją.

- Zastanawia się nad rozwodem, ale teraz Josh chce, żeby odnowili przysięgę ślubną przed obiema rodzinami.

Z niecierpliwością czekamy na odnowienie przysięgi w TLC.Szczerze mówiąc, to wszystko prawdopodobnie tylko spekulacje i kto wie, co Anna zdecyduje się zrobić, gdy Josh wróci z doskonalenia siebie. Możemy tylko przypuszczać, że dowiemy się więcej podczas ofert specjalnych 13, 20 i 27 grudnia, a potem na zawsze i jeszcze raz w powtórkach. Zapowiadają się bardzo duggarskie święta.