Otwarty list do mojej depresji - Wrzesień 2022

Cześć, Depresja!

Chcę tylko, żebyś wiedział, że piszę ten list z wielu powodów. Chcę to wszystko zapisać na papierze, aby uświadomić sobie, że mam prawdziwą chorobę i że prawdopodobnie będzie ona częścią mnie przez resztę życia.Piszę również ten list dla wszystkich osób, które wciąż pytają mnie, co jest ze mną nie tak i dlaczego nie wyglądam dobrze. Chcę im tylko powiedzieć, że powinni pilnować własnego biznesu i mnie pieprzyć.

A przede wszystkim piszę ten list, aby cię lepiej poznać. Ponieważ nawet jeśli jesteś częścią mojego życia przez długi czas, nigdy nie rozmawiałem z tobą bezpośrednio. Ale teraz nadszedł czas, prawda?

cómo hacer que el sexo oral sepa mejor

Czas zaakceptować cię jako równego, ponieważ nawet jeśli tak nie uważam, kierujesz moim umysłem i w tej chwili nie mogę nic na to poradzić. Jesteś zawsze tam i nawet jeśli myślę, że odszedłeś na kilka dni, nie mogę się całkowicie zrelaksować, wiedząc, że czekasz tuż za rogiem, aby mnie zaatakować ponownie.Ale nigdy nie przychodzisz sam. Zawsze masz przy sobie swojego najlepszego przyjaciela. Jest do ciebie podobna, ale wciąż sprawia, że ​​czuję się inaczej. Sprawia, że ​​mój mózg pracuje w nadgodzinach, jakby to był mój ostatni dzień na tej planecie i jakby coś złego mi się stanie, jeśli nie zorganizuję swojego życia. Nazywa się lęk.

Niepokój, jeśli czytasz ten list, chcę, abyś wiedział, że jest on również dla ciebie kilka linijek, ponieważ nie chcę, abyś czuł się zaniedbany. W końcu jesteś także częścią mojego życia i ja też muszę cię poznać.

Ty i depresja jesteście idealnym duetem, który sprawia, że ​​moje codzienne życie jest piekłem. Najpierw denerwujesz mnie najmniejszymi rzeczami w moim życiu, a potem, gdy przekonasz mnie, że wszystko będzie źle, pojawia się depresja i mówi, że nie powinienem nawet niepokoić wstawania z łóżka, ponieważ nie jestem w stanie zrobić nic dobrego .Mówi mi, że nie jestem godzien, że nie jestem wystarczający i że wszyscy inni ludzie są o wiele lepsi ode mnie. Mówi mi również, że jestem osobą niekochaną i że ludzie spędzają ze mną czas tylko ze względu na swoje zainteresowania. Ciągle mi mówi, że nie posiadam żadnych wartości i że inni potrafią radzić sobie z wieloma zadaniami lepiej ode mnie.

I pod koniec dnia, po całym dniu walki jak lew, nie jestem w stanie myśleć prosto. Nie jestem w stanie normalnie rozmawiać z moimi przyjaciółmi, ludźmi, którzy zasługują na mnie, ale zbierają tylko okruchy z mojego stołu.

cómo peinar el cabello antes de acostarse

Ale, dzięki Bogu, wiedzą, jak się czuję, więc zawsze mówią mi, żebym odpoczął i że nie powinienem się martwić, że nie spędzę z nimi czasu, nawet jeśli powiedziałbym, że tak.

Znasz depresję, wyrządzasz mi tyle krzywdy, ale nie wiem, dlaczego w ogóle do mnie przyszedłeś. Dlaczego robisz mi te wszystkie paskudne rzeczy? Dlaczego sprawiasz, że tracę rozum i dlaczego chcesz mnie zobaczyć?

Ponieważ bez względu na to, jak bardzo staram się ze sobą rozmawiać, bez względu na to, jak bardzo próbuję zracjonalizować sprawy, po prostu nie mogę. Nie mogę z tobą walczyć, bo za każdym razem jesteś silniejszy.

Na szczęście mogę udawać, że nic mi nie jest, nawet jeśli wciąż karmisz mnie swoimi mrocznymi myślami. Ludzie nie widzą, że mój świat się rozpada, podczas gdy na mojej twarzy pojawia się uśmiech.

retener la orina demasiado tiempo dolor de espalda

Wiesz, żyjąc tak długo z tobą, stałem się doskonałym kłamcą i mogę przekonać wszystkich ludzi wokół mnie, że ze mną wszystko w porządku, nawet jeśli nie. Mogę ich przekonać, że mam czas w moim życiu, ale surowa prawda jest taka, że ​​tak naprawdę nie odczuwam szczęścia.

Jestem odrętwiały i gdzieś na drodze nauczyłem się tak żyć. Chcę tego czy nie, zaakceptowałem cię jako część mojego życia i codziennie zmagam się z tym uczuciem.

Ponieważ znam cię od tak dawna, chciałem prosić cię o przysługę. Chciałem cię prosić, żebyś to trochę poluzował, dobrze? Czy możesz po prostu pozwolić mi żyć bez ciebie przez kilka dni? Wiesz, będzie to dobre dla nas obu. Odpoczniesz ode mnie i Bóg wie, że odpocznę od ciebie.

Jeśli zostawisz mnie na kilka dni, znów będę stary. Będę się śmiać Poczuję szczęście. Poczuję, że jestem godzien i że jestem wystarczający. Życie znów będzie dla mnie piękne i będę mógł oddychać pełnymi płucami.

Więc co powiesz? Zostawisz mnie na jakiś czas w spokoju? Obiecuję, że będę dobry. Obiecuję, że nie zapomnę o tobie. Życie będzie po prostu prostsze. Życie będzie po prostu moje i nie będę się nim z nikim dzielił.

Nie myśl, że znajdę innego przyjaciela, ponieważ jesteś moim przyjacielem na całe życie. Więc nie bój się odejść, bo nigdzie się nie wybieram. Będę tutaj i kiedy chcesz, możesz wrócić. Ale kiedy mnie zostawiasz i patrzysz na moją twarz z daleka, poświęć chwilę i pomyśl o mnie.

Czy naprawdę chcesz wyłączyć ogień w moich oczach i śmiech, który rozśmiesza również innych? Czy naprawdę chcesz mnie widzieć w dół, czołgać się w moim łóżku przez wiele dni, myśląc o samobójstwie, ponieważ nie mogę dłużej tak żyć? Czy nie wiesz, że jeśli umrę, ty też nie żyjesz?

Pamiętajcie, że NIE istniejecie beze mnie! Gdyby nie ja, nie miałbyś nikogo do terroryzowania. Więc proszę o małą przysługę, dobrze? Ponieważ musimy żyć w symbiozie, ułatw to nam obu. Jeśli zamierzasz być częścią mojego życia na zawsze, uczyńmy to partnerstwo znośnym.

Zostańmy przyjaciółmi, dobrze? Porozmawiajmy. Zróbmy wszystko razem. Ale od czasu do czasu oddzielajmy się od siebie. Zapewniam cię, że oboje potrzebujemy tego czasu dla siebie.

Zapewniam cię, że postępuję właściwie. Po prostu daj mi przerwę, bym mógł ponownie uruchomić. Daj mi spokój, abym mógł zebrać trochę energii na bezsensowne bitwy z tobą.

fiestas de año nuevo más grandes del mundo

Daj mi spokój, abym mógł sobie przypomnieć, jak to jest być szczęśliwym.

Przyjdź na depresję, nie bądź taką suką i pozwól mi oddychać!