List otwarty do mojego najlepszego przyjaciela: Zasługujesz na świat - Grudzień 2021

Drogi najlepszym przyjacielu,

Wiem, że kłóciłbyś się ze mną w tej sprawie, ale naprawdę uważam, że zasługujesz na świat. Podkreśla mnie, że nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jakim jesteś dobrym przyjacielem.W rzeczywistości nie jesteś tego świadomy większość czasu. Dlatego piszę ten list - prosty, serdeczny list do mojego najlepszego przyjaciela, do mojej bratniej duszy, do „mojej osoby” do ciebie. Jedyny, który zna mnie tak głęboko, a jednak tak bardzo dumnie wybiera miłość.

Muszę przyznać, że często łapię się na zastanawianiu się, co zrobiłem, aby na ciebie zasłużyć. Przybyliście we właściwym momencie w moim życiu i utknęliście wokół gruby i cienki.

Bogu dziękuję wszystkim jednego dnia że nasze ścieżki się skrzyżowały, ponieważ jesteś najlepszą rzeczą, jaka mi się przydarzyła od dłuższego czasu. Dzięki tobie jestem jeszcze bardziej pewien, że ktoś czuwa nad mną z góry.Oświetlasz pokój, gdy tylko do niego wejdziesz, i jesteś tego zupełnie nieświadomy. I tak trudno tego nie zauważyć. Ludzie przychodzą naturalnie, aby zwrócić na siebie uwagę, a ty nie jesteś mądrzejszy. Naprawdę wierzę, że uczyniłeś mnie lepszym człowiekiem, po prostu będąc moją bestią i pomagając mi poruszać się po życiu.

Nie jesteś jednym z tych, którzy szukają uwagi. Jesteś tak przyziemny i skromny. Nawet nie próbujesz, a to sprawia, że ​​jesteś jeszcze bardziej interesujący i dlatego przyciągają Cię ludzie. Radzisz sobie z prawdziwym życiem i wszystkimi jego wzlotami i upadkami z taką łaską i równowagą.

Ludzie chcą być w pobliżu. Chcą się z tobą zaprzyjaźnić. Chcą, aby twoja energia się do nich przekazała. I dajesz im to. Dajesz im odrobinę pozytywności i siły, aby przejść dalej. Jesteś moim najlepszym przyjacielem na ziemi, ale jesteś także drogim przyjacielem dla tak wielu osób, które znamy.Jesteś typem osoby, która rozgrzewa ludzkie serca, gdy są w pobliżu. Sprawiasz, że każda osoba wokół ciebie czuje się lepiej, nawet nie próbując się mocno. Jesteś pierwszą osobą, która podnosi wszystkich i nie prosi o nic w zamian.

Dobroć przychodzi do ciebie tak naturalnie. I cieszę się, że mogę być w pobliżu i sprawić, by wasza życzliwość ogrzała również moje serce. Gdybym mógł cofnąć się w czasie do liceum, wybrałbym cię na milion lat.

Widzisz, jesteś osobą, z którą tylko ci, którzy nigdy nie mieli przywileju spotkania, bez których moglibyście żyć.

Ponieważ gdy wejdziesz w czyjeś życie, tylko wtedy mogą oni zrozumieć, co to znaczy mieć kogoś, kto szczerze o nich dba. I w końcu cię potrzebują.

W końcu potrzebują twojego ciepła i czułości, ponieważ tak łatwo się od tego uzależnić. W tym zimnym świecie wszyscy potrzebujemy więcej ludzi takich jak ty, z twoją pozytywną energią i gigantycznym poczuciem humoru.

Ludzie cię potrzebują, ponieważ naprawdę jesteś dla nich. Wszyscy jesteście w stanie płakać. Jesteś ich pomocną dłonią w potrzebie. Wzbogacasz życie ludzi bardziej niż ktokolwiek inny, kogo znam.

Jesteś pierwszym, który walczy o ludzi, na których ci zależy, i znając cię, wątpię, byś musiał pomyśleć dwa razy, zanim wskoczył na pole bitwy i obronił tych, których naprawdę kochasz.

Najbardziej uderza mnie twoja umiejętność wybaczania.

Robisz więcej niż tylko mówisz, że im wybaczono - w rzeczywistości to masz na myśli. Nawet jeśli ludzie złamią ci serce, nawet jeśli cię zdradzą lub skrzywdzą, zawsze znajdziesz sposób na bycie większą osobą. Znajdziesz sposób, aby zobaczyć przeszłość i przejść dalej.

Czasami zajmuje to więcej czasu, a czasem trochę mniej, ale nigdy nie widzisz ludzi przez ich błędy. Nigdy nie będziesz miał pretensji ani nie będziesz miał do nich śladów na wieczność.

Ponieważ uwielbiasz wierzyć, że jest w nich coś więcej niż tylko ich błędy. Wierzysz, że wszyscy zasługują na miłość i wszyscy zasługują na drugą szansę. Właśnie dlatego jestem tak przekonany, że pewnego dnia będziesz tak dobrą mamą.

Znajdujesz nadzieję u ludzi, o których nikt nigdy nie pomyślałby, by spojrzeć, i walczysz, gdy jakikolwiek normalny człowiek dawno się poddał.

Znajdziesz powód, by wierzyć w ludzi, nawet jeśli oni nie wierzą w siebie. Zawsze jesteś przy nich, nawet jeśli nie zawsze są dla Ciebie. I troszczysz się o nich, nawet jeśli zapomną o sobie.

Nie pamiętam ani jednej osoby, której zawiodłeś, ponieważ zawsze jesteś tam, aby zaoferować ludziom swoje ramiona, aby ich przytulić, swoje serce, aby okazać współczucie, i twoją obecność, aby ich wysłuchać i pokazać, że nie są sami.

Nie puszczasz ludzi - zawsze znajdziesz powód, by zostać i spróbować ponownie. Oddajesz swoją miłość, nie powstrzymując niczego, ponieważ dla ciebie miłość nie jest opcją; miłość jest twoją mantrą, a ty decydujesz się oddać całą swoją miłość innym tak czysto i nawet nie oczekując niczego w zamian.

Taki jesteś bezinteresowny. To jest w tobie takie niesamowite. I to właśnie w tobie najbardziej kocham - i to, że zawsze nosisz serce na rękawie.

Potrzebują cię nie tylko inni ludzie. Ja też cię potrzebuję i bardziej niż potrafisz otoczyć umysł.

Widzisz, jesteś silniejszy, niż ci się wydaje. Jesteś wojownikiem, a jednak jesteś wrażliwy i miły. Jesteś zabawny i inteligentny. Jesteś piękna i zapiera dech w piersiach.

Jesteście tym wszystkim; jesteś całym wszechświatem w jednej osobie. Nigdy nie spotkałem nikogo tak zaokrąglonego jak ty.

Wpływasz na ludzi w sposób, który sprawia, że ​​chcą być najlepszymi wersjami siebie. Dążą do więcej. Sięgają gwiazd.

Wpływasz na ludzi. Zmieniasz je na lepsze, ale proszę, nigdy nie pozwól ludzie się zmieniają ty. Nie pozwól im zrujnować twojej dobroci ani twojej iskry.

Nie pozwól im zmienić cię w coś innego lub spraw, byś uwierzył, że powinieneś być kimś innym, ponieważ spośród wszystkich ludzi, których znam, jesteś tym, którego Bóg stworzył prawie idealnie.

Jesteś najłatwiejszą osobą do kochania na tej ziemi i nie pozwól nikomu cię przekonać inaczej.

Nigdy się nie zmieniaj. Nie poddawaj się osobie, którą jesteś, i proszę, nigdy też się nie poddawaj. Ponieważ jesteś prawdziwym błogosławieństwem w moim życiu. Jesteś moją siostrą - może nie przez krew, ale zdecydowanie na pamięć.

Tęsknię za tobą coraz bardziej z upływem dni. Wasza obecność jest czymś, za czym tęsknię każdego dnia. Przyzwyczajanie się do przebywania w pobliżu tak często sprawia, że ​​znacznie trudniej jest robić to na odległość.

Nie zrozum mnie źle. Na tej planecie nie ma nikogo bardziej bezpiecznego niż ty. Po prostu tęsknię za tym, że sama twoja obecność sprawia, że ​​widzę dobro we wszystkim. Sposób, w jaki rozśmieszasz mnie, kiedy chcę tylko płakać.

Jesteś aniołem zesłanym z nieba, aby mnie pilnował.

Naprawdę w to wierzę. Kiedy byłem w najniższym punkcie, pomogłeś mi się podnieść. Nigdy tego nie zapomnę.

Byłeś głosem rozsądku, który przypomniał mi, żebym bardziej kochał siebie. Utonęłam we współczuciu i niepewności. Zostałem zraniony przez innych ludzi, przez toksyczne relacje i myślałem, że nie wystarczy.

Ale w twoich oczach byłem. Zawsze mi mówiłeś, że jestem dokładnie tym, kim zawsze miałem być. Bóg stworzył mnie w ten sposób z jakiegoś powodu i za to powinienem być wdzięczny. Wszyscy jesteśmy wyjątkowi i nauka akceptacji wszystkich naszych wad jest częścią życia, z którego nikt nie może uciec.

Kiedy miałem to dobrze w życiu, byłeś dla mnie szczęśliwy, podczas gdy wszyscy inni byli zazdrośni.

Wiem, że może to być trudniejsze niż przebywanie z kimś w złych czasach. Ludzie znajdują pocieszenie w nędzy innych, ponieważ zdają sobie sprawę, że nie są sami w sobie. W pewnym sensie jest to ludzkie i całkiem normalne.

Ale jesteś lepszy niż to. Bez względu na to, na jakim etapie życia się znajdujesz, zawsze jesteś szczęśliwy dla innych lub współczujesz ich smutkowi. To prezent, mówię ci.

Myślę, że świat potrzebuje więcej ludzi takich jak ty. To byłoby lepsze miejsce do życia.

Wiem, że nie widzisz siebie w sposób, w którym tutaj napisałem, ale to tylko dlatego, że nigdy nie spojrzałeś na siebie moimi oczami. Zasługujesz na świat, ponieważ jesteś tam dla ludzi, którzy potrzebuję Cięi sprawiasz, że ten świat jest naprawdę lepszym miejscem.

Jeśli nadal zastanawiasz się, dlaczego piszę ten list miłosny do najlepszego przyjaciela, o który dana osoba może poprosić, istnieje kilka powodów.

Najpierw chcę powiedzieć, że cię widzę. Podziwiam wszystko, co pokazałeś mi do tej chwili. Podziwiam twoją życzliwość, odwagę i zapał.

Nawet kiedy upadasz, nigdy nie pozostajesz w pozycji leżącej. A gdy upadnę, pociągniesz mnie. I chcę ci podziękować za wybranie mnie i bycie częścią mojego życia. Jestem wiecznie wdzięczny za to, że mam kogoś takiego jak ty.

Chcę przypomnieć, że zasługujesz na znacznie więcej niż dostajesz. Chcę przypomnieć, że nie możesz dawać dalej, od czasu do czasu musisz coś cofnąć.

como darle una mano a un chico

Jeśli wyczerpiesz się emocjonalnie, nie będziesz mógł dać nic innym ani sobie. Nie możesz nalać z pustej filiżanki.

Pamiętaj, że zasługujesz na tę samą miłość, szacunek i życzliwość, jaką wylewasz na innych. Pamiętaj, że potrzebujesz rzeczy także dla siebie. I nie zapominaj, że jestem tu dla ciebie tak samo jak ty dla mnie.

Pewnego dnia będziesz stał u mego boku w dniu ślubu, powodując oderwanie nerwów i śmiejąc się przez cały dzień ze mną, tak jak zawsze to robimy. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się z Tobą tą chwilą, a także wspomnieniami, które czekają na nas!

Mam nadzieję, że wiesz, jak jesteś kochany, uwielbiany i doceniany. Przeze mnie i przez wszystkich, których życie bezinteresownie weszliście. Jesteś klejnotem, który świeci jaśniej niż słońce. Pozostań sobą, a ja będę cię kochać bez względu na to, dokąd zaprowadzi mnie życie.

Cała miłość na tym świecie,

Twój najlepszy przyjaciel