List otwarty do najlepszego przyjaciela, który nigdy mnie nie zrezygnował - Grudzień 2021

Drogi najlepszym przyjacielu,

Chcę, żebyś wiedział, ile dla mnie znaczysz. Chcę, żebyś wiedział, że jesteś najlepszą rzeczą, jaka mi się przydarzyła od jakiegoś czasu.Jesteś moją osobą; to ty wiem, że zawsze mogę na nie liczyć.

I nie masz pojęcia, jakie to błogosławieństwo mieć kogoś takiego jak ty w moim życiu.

que busca una mujer en un hombre

Przeszliśmy przez wszystko razem. Myślę, że gdyby istniał tysiąc poziomów przyjaźni, osiągnęlibyśmy tysiąc jeden.Nic w tym życiu nas nie tęskniło, ale cokolwiek życie na nas rzuciło, załatwiliśmy to razem. Powrót do tyłu Nigdy nie pozwalając sobie na samodzielne stawianie czoła naszym bitwom.

Wiesz, czasami życie czekało, aż nie będziesz w pobliżu, a potem mnie powaliło. Ale bez względu na to, ile razy upadłem, zawsze wciągałeś mnie z powrotem.

W twoim życiu nie było litości ani pozwalania mi współczuć sobie.Naciskałeś nawet wtedy, gdy normalna osoba dawno się poddała. Ciągle krzyczałeś i ciągnąłeś i zawsze znajdowałeś sposób, żeby mnie obudzić.

I co mnie najbardziej uderza, wiedziałeś, kiedy potrzebowałem trochę nacisku, ale wiedziałeś też, kiedy absolutnie nic nie robić.

Wiedziałeś, kiedy potrzebowałem czasu, a ty po prostu siedziałeś obok mnie w ciszy, czekając, aż wszystko minie.

W chwilach, gdy dusiłam się we łzach, zdołałeś mnie rozśmieszyć. Pamiętam, kiedy nie zostawiłeś mnie w spokoju i zrobiłeś z siebie głupca, żeby zobaczyć, jak się uśmiecham.

Ilość bzdur, które możesz powiedzieć w ciągu jednej minuty, niesamowicie wzrosła, gdy potrzebowałem, abyś oderwał się od wszystkiego, co trzymało mnie w tym czasie.

Nigdy nie pozwoliłeś mi zmienić się w jedną z tych dramatycznych królowych. Nigdy nie pozwoliłeś mi rozpaczać ani współczuć sobie.

cuando sabes que tu matrimonio ha terminado

Nigdy nie pozwalasz mi poczuć się jak przegrana sprawa. I za to nigdy nie będę w stanie ci wystarczająco podziękować.

Pozostałaś wierna - bez względu na to, jak bardzo wszystko boli. Chociaż czasami kłamstwa poprawiłyby moje samopoczucie, wiedziałeś, że w perspektywie długoterminowej spowodowałoby to większe szkody.

Dlatego nigdy tego nie robiłeś; nigdy nie pocieszałeś mnie kłamstwami.

Doceniam to najbardziej o tobie. Z tobą zawsze wiem, gdzie stoję. Bez dramatu, bez fałszywej miłości, bez aprobaty, kiedy wyraźnie się nie pochwalasz.

A jednak, ilekroć zdecyduję się nie słuchać twoich rad, a okaże się, że masz rację, nigdy nie przychodzisz z takim nastawieniem „powiedziałem ci tak”.

I nawet kiedy byłem absolutnym dupkiem wobec ciebie, kiedy zachowywałem się jak totalny palant i kiedy robiłem wszystko, co w mojej mocy, aby odepchnąć wszystkich od mojego życia, wydawało się, że przywiązujesz się do mnie jeszcze bardziej.

Jak gdyby nic, co zrobiłem, nigdy mnie nie poddasz. Tak jakbyś był ze mną bez względu na wszystko.

Miłość, którą miałeś wobec mnie, wiele razy sprawiała, że ​​zaniemówiłem. Jakbyś był moim aniołem stróżem, ale chodził obok mnie.

Jesteś moim aniołem, moim amuletem, moją poranną gwiazdą i jednym z moich największych błogosławieństw. Chciałbym, żeby każdy w życiu mógł otrzymać tyle wsparcia, ile mi udzielisz.

Chciałbym, żeby nikt nie musiał sam chodzić przez życie i chciałbym, żeby każdy mógł mieć tak bezinteresownego przyjaciela.

Ale nie chcę się z tobą dzielić. Ponieważ nie mam pojęcia, jak wyglądałoby moje życie bez Ciebie.

Właściwie myślę, że nie podobałoby mi się moje życie bez ciebie tak bardzo jak teraz. Wszystkie moje wzrosty po upadku nie byłyby tak wspaniałe, jak przy waszych oklaskach.

50 sombras de grey escena caliente

Wszystkie moje złamane serce bolałyby o wiele bardziej niż one z tobą obok mnie.

Całe to życie i wszystko, przez co przechodzę na co dzień, byłoby o wiele trudniejsze, gdybym nie kazał ci tego dzielić.

Na koniec chcę powiedzieć, że znam twoją wartość. Wiem, że jesteś jedyny w swoim rodzaju i jestem świadomy tego, co dla mnie robisz.

Może nie mówię ci często, jak wiele dla mnie znaczysz, ale taki właśnie jestem.

A najlepsze jest to, że wiem, że mnie kochasz, chociaż jestem strzeżony, nawet gdy nie wyrażam swoich emocji, nawet gdy gromadzę swoje uczucia.

Radzisz sobie ze mną tak dobrze, że nie mogę się powstrzymać od pytania, czy jesteś moją bratnią duszą.

Tak czy inaczej, musisz usłyszeć lub przeczytać te słowa. Niezależnie od tego, na jakie życie nas zaprowadzi życie, gdziekolwiek byś nie był, nigdy nie pozwolę, aby cokolwiek nas spotkało.

Zawsze będziesz mieć kogoś, kto odbierze twoje połączenie, wysłucha cię, będzie przy tobie, gdy nikogo nie pozostanie, i będziesz miał kogoś, kto troszczy się o ciebie, który kocha cię z głębi serca.

lo que las mujeres quieren que los hombres hagan

Z miłością,
Dziewczyna, która jest błogosławiona, aby nazwać cię swoim najlepszym przyjacielem