Człowiek z wodnika w łóżku: 14 najlepszych niesamowitych sposobów, aby go podniecić - Grudzień 2021

Po spotkaniu z mężczyzną Wodnika każda kobieta wie, że najtrudniejsza część właśnie się zaczyna i ta część satysfakcjonuje mężczyznę Wodnika leżącego w łóżku. Ale mam szczęście!

Najszybszym sposobem, aby dowiedzieć się, co powoduje, że mężczyzna Wodnika (lub jakikolwiek inny) szaleje w łóżku jest za pomocą horoskopów i znaków zodiaku, które zapewniają szczegółowy opis jego osobowości, seksualności mężczyzny Wodnika, największych wyłączeń i rzeczy, które NAPRAWDĘ lubi ! Więc zacznijmy.Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o człowieku Wodnika, jest to, że jest on najbardziej kompatybilny z Wagą, Bliźniętami, Strzelcem i Baranem i jest najmniej kompatybilny z tymi rządzonymi przez znak słońca, którymi są Skorpion i Byk. (Jest także kompatybilny z kobietą Wodnika, ale głównie na zasadzie przyjaznej).

Jego symbolem jest nosiciel wody, ale jest on także znakiem powietrznym. Rządzącymi planetami Wodnika są Uran (reprezentujący tradycję i porządek) i Saturn (reprezentujący wolność i chęć zmiany).

Na Wodnik człowiek w związku jest delikatny i emocjonalny, stara się zadowolić swojego partnera tak bardzo, jak to możliwe. Nie jest typem faceta, który się spieszy, ale będzie czekał na odpowiedni czas, aby coś się wydarzyło.Jeśli więc pomyślałeś, że powie, że cię kocha, jak tylko zaczniecie się spotykać, to tak bardzo się mylicie. Musi poczuć tę miłość w środku, a potem będzie gotowy powiedzieć to na głos.

Wodnik jest z natury dość nieśmiały i pasywny, więc nie będzie pierwszym, który wykona pierwszy ruch. Zamiast tego będzie czekał na kobietę, ponieważ jeśli ona naprawdę zdecyduje się to zrobić, będzie to oznaczać, że pociąga go to.

Jest rzadkim facetem, który woli rozmawiać z tobą bardziej niż badać twoje ciało. Jego zamiary nie są podobne do intencji innych mężczyzn, ponieważ chce poznać emocjonalnie partnera przed snem.Więc jeśli pomyślałeś, że łatwo go uwieść i zabrać do łóżka, to się mylisz. Musisz mieć coś więcej niż tylko seksowne ciało i zabójczy strój, aby zrzucić go z nóg.

Jeden sposób na uwiedzenie człowiek Wodnika jest rozmawianie z nim o sprawach, które są dla ciebie ważne. Jeśli zobaczy, że jesteś czymś pasjonatem, bardziej cię pielęgnuje, ponieważ nie jesteś kobietą, która lubi po prostu dobrze wyglądać, ale starasz się myśleć o ważnych rzeczach w swoim życiu.

Kiedy zaspokoisz go na poziomie mentalnym, twoja kolej, by zadowolić go także w łóżku. Najlepszym sposobem, aby podniecić mężczyznę Wodnika w łóżku, jest po prostu bycie sobą, bez udawania, że ​​jesteś kimś, kim nie jesteś.

Akwarianie będą wiedzieli, jak to pielęgnować, i będzie cię za to szanował jeszcze bardziej. Być może zastanawiasz się, czy istnieją inne sposoby na podburzenie twojego mężczyzny w łóżku, więc zapewniam ci jedne z najlepszych, które na pewno oszaleją mu na punkcie!

cuánto manchado es normal a las 5 semanas

1. Bądź otwarty na próbowanie nowych rzeczy w łóżku

Podobnie jak kobieta Lwa, mężczyzna Wodnik w łóżku nie lubi rutyny, więc jeśli naprawdę chcesz zapewnić mu oszałamiające doznania seksualne, upewnij się, że próbujesz nowych rzeczy w łóżku i uczynisz „różnorodność” najlepszą przyjacielu.

Ten znak zodiaku zawsze chce spróbować czegoś nowego, ponieważ uważa, że ​​każdy nowy partner może nauczyć go nowych rzeczy (co jest również jednym z powodów, dla których nie dogaduje się z kobietami z Koziorożca).

Człowiek Wodnika nie będzie zadowolony z tych samych trzech pozycji za każdym razem, ponieważ zmieni się to w rutynę. Jego apetyt seksualny jest naprawdę duży, ale jeśli woli, może długo nie uprawiać seksu.

Poza tym jego największym problemem jest to, że nie chce nikogo słuchać o swoim życiu. Więc jego przyjaciele i rodzina mogą spróbować przekonać go, że idealna dama jest przed nim, ale jeśli nie chce, nic na to nie poradzi. Jest uparty i myśli, że jeśli ona będzie właściwa, będzie na niego czekać.

Nawet jeśli jest trochę trudny w obsłudze, z odpowiednią kobietą przekształca się w miłego szczeniaka, który zrobiłby wszystko dla ukochanej osoby.

2. Włącz go, mówiąc

Jedno jest pewne - twój wodnik lubi dużo mówić (zwłaszcza faceci z Marsa Wodnika), chociaż z natury nie jest flirtem. Więc jeśli chcesz uwieść go w łóżku, możesz spróbować jakiejś brudnej rozmowy, ale robiąc to, upewnij się, że powiesz coś, co naprawdę mu się podoba.

Zaufaj mi - jeśli coś mu się nie spodoba, natychmiast zobaczysz to po jego twarzy.

Jeśli chcesz zrobić dla niego dodatkową milę, zasugeruj mu eksperymenty seksualne - eksperymenty, w których będziesz kontrolować, a on będzie musiał zdobyć prawo, by cię nawet dotknąć. To pokaże mu, że nie boisz się próbować nowych rzeczy w łóżku i że jesteś boginią, na którą czekał tak długo.

Zapytaj go, czy chce wypróbować niektóre pozycje z książki Kama Sutra, ponieważ jesteś gotowy, aby spróbować wszystkiego. Jestem pewien, że będzie zachwycony twoimi sugestiami i zrobi wszystko, abyś poczuł się jak królowa.

Zobacz także: 6 sposobów, aby go włączyć, nawet nie próbując

3. Znajdź swoją strefę erogenną

Wierzcie lub nie, samiec Wodnika ma bardzo interesującą strefę erogenną i to jest jego kostki!

Jeśli więc chcesz zapewnić mu najlepsze doświadczenia seksualne, jakie kiedykolwiek miał, od czasu do czasu dotykaj jego kostek. Możesz to zrobić, gdy na niego zejdziesz lub po prostu dotkniesz ich spontanicznie, gdy będziesz na nim okrakiem.

Spróbuj masować jego kostki, całować je i pieścić je tu i tam. Jestem pewien, że doprowadzi go to do szaleństwa. Nie tylko będzie zadowolony z łóżka, ale nie będzie miał dość ciebie.

Naprawdę docenia, gdy kobieta wie, co robi w łóżku, a nie tylko zachowuje się jak rozgwiazda, pozwalając mu wykonywać całą pracę, a jeśli zobaczy, że starasz się go zadowolić, on również ci odpłaci.

4. Spróbuj odgrywać role

Jeśli zdecydujesz się podniecić mężczyznę Wodnika w łóżku, zdecydowanie powinieneś spróbować mieć jak najwięcej ról. Możesz na przykład być niegrzeczną uczennicą lub pielęgniarką i pozwolić mu robić, co chce.

Pokaż mu, że byłeś niegrzeczny i że chcesz, żeby tylko on cię klapsował. Wszyscy wiemy, że taka gorąca gra nie kończy się klapsami, prawda?

A wiesz, co jest najlepsze? Będzie tak szczęśliwy, ponieważ jesteś otwarty i przez cały czas będzie chciał uprawiać z Tobą seks.

5. Miej długotrwałą grę wstępną

Wysadź ogień w długotrwałej grze wstępnej w uprawianie seksu, ponieważ wprawi to twojego mężczyznę w nastrój do wspaniałego seksu. Możesz zadawać mu trudne pytania i karać go, jeśli nie udzieli ci właściwych odpowiedzi.

To go jeszcze bardziej podnieci, ponieważ oprócz tego, że jest gorący jak diabli, z przyjemnością rozmawiasz i masz niesamowite pomysły, aby go zadowolić. Zaufaj mi, będzie wiedział, że będzie go pielęgnować, a da ci wszystko, na co zasłużyłeś w łóżku i nie tylko. Sprawi, że będziesz mieć doświadczenie seksualne, którego nigdy nie zapomnisz.

alimentos para comer cuando se trata de perder grasa abdominal

Ten typ faceta nie ma problemu, by przejść o krok dalej dla swojego kochanka, ponieważ zapewnia mu wszystko, czego chce. W porządku, prawda?

Zobacz także: 8 rewelacyjnych wskazówek, dzięki którym gra wstępna będzie trwać dłużej

6. Włącz światła

Nie musisz się martwić, jeśli nosisz kilka dodatkowych kilogramów, ponieważ jeśli twój Aquarius cię lubi, nie będzie miał nic przeciwko (przynajmniej tak mówią astrologowie, więc lepiej im wierzymy).

Nawet nie szuka innej kobiety, ponieważ znalazł w tobie wszystko, czego szukał. Aby go zadowolić, zostaw światła włączone i uwieść go najlepiej jak potrafisz.

Możesz założyć seksowny strój, który podkreśli twoje krzywe i zdejmie jeden kawałek na raz, dając mu okazję do obserwowania cię. To go tak bardzo podnieci, ponieważ obserwując cię, będzie wyobrażał sobie, że będziesz miał cię cały czas.

To sprawi, że będzie chciał cię jeszcze bardziej, a on nie będzie mógł czekać, by położyć cię na łóżku i dziko się z tobą kochać.

7. Unikaj nadmiernej emocji

Mężczyzna urodzony pod tym znakiem zodiaku tak bardzo nie lubi mówić o swoich emocjach. Chce mieć linię podziału między seksem a emocjami i zawsze mu się to udaje.

Wiem, że to prawdopodobnie będzie dla ciebie zbyt surowe (zwłaszcza jeśli jesteś kobietą Panną, która jest bardzo empatyczna i sentymentalna), ale pamiętaj, że Wodnik wyraża miłość w inny sposób.

Nie lubi walentynek, ponieważ wszystkie pary wpadają w „nastrój miłosny” i zapominają o rzeczywistości. Jeśli więc oczekujesz od niego wybuchu emocji tylko dlatego, że wszystkie inne pary działają w miłości, nie dostaniesz tego. Zakochany Wodnik wyraża swoje uczucia zupełnie inaczej.

Jeśli naprawdę cię kocha, okaże ci swoją miłość co drugi dzień, a nie tylko w Walentynki. Postaraj się zrozumieć, że taki człowiek nie kieruje się romantyzmem jak człowiek Skorpion (chyba że jego urodzeniowa planeta zaplątała się w Wenus w swoim wykresie urodzenia lub dostałeś w nich Ryby).

8. Uprawiaj seks na świeżym powietrzu

Jeśli zasugerujesz mu coś takiego, będzie zachwycony. Akwarianie w ogóle nie są konwencjonalni i jeśli zobaczą, że jesteś otwarty jak oni, będą bardzo szczęśliwi, ponieważ znaleźli swoje idealne dopasowanie.

Tak, mężczyzna Wodnika uwielbia próbować nowych rzeczy, więc ten rodzaj seksu będzie dla niego zabawą i nowym doświadczeniem. Pomyśli, że jesteś niesamowitą dziewczyną, która wie, jak zadowolić faceta, a on nigdy nie będzie miał dość ciebie.

Przypuszczam, że to był twój cel, prawda?

Jeśli więc chcesz zatrzymać takiego mężczyznę przez długi czas, po prostu bądź ambitny i zawsze gotowy do działania. W ten sposób będzie wiedział, że będziesz idealnym partnerem w zbrodni i że zawsze będziesz wspierać jego szalone decyzje.

9. Wypróbuj gry erotyczne

Ze wszystkich znaków zodiaku, mężczyzna Wodnik zdecydowanie zdecydowanie lubi gry erotyczne. Więc jeśli nie znasz żadnego z nich, upewnij się, że dowiesz się, co może go podniecić najlepiej.

Wypróbuj rzeczy, których nawet on nie odważyłby się wypróbować. Pamiętaj, że możesz żyć tylko raz, więc po co marnować czas na bezsensowny seks, w którym później skończysz nieszczęśliwy?

Jeśli uda ci się zaspokoić mężczyznę Wodnika leżącego w łóżku, na pewno będzie wiedział, jak ci odpłacić. Docenia, gdy kobieta robi dla niego dodatkowe kroki i zawsze będzie jej za to szanował.

cosas buenas que decirle a tu esposa

Zobacz także: 10 seksownych gier dla większej zabawy w sypialni

10. Spróbuj trójkę

Okej, może niektórzy z was nie czują się tak swobodnie podczas tego rodzaju seksu, ale po prostu ujawniam, co sprawia, że ​​facet z Wodnika się dzieje.

Lubi eksperymentować w łóżku, więc będzie chciał spróbować trójki. Jest ciekawy odkrywania rzeczy, których nie zna, i będzie pielęgnował całą wiedzę, którą zdobył od swoich byłych partnerów.

Zawsze stara się znaleźć ekscytujące rzeczy, które mogłyby urozmaicić jego życie seksualne, aby nigdy się nie nudził w łóżku. Taki mężczyzna to prawdziwa bestia w łóżku, a kiedy znajdzie kobietę, która jest dobra w tym, co robi, będzie nawet gotów jej się poświęcić.

11. Oglądaj porno razem

Jest to również dobry sposób na podniecenie mężczyzny Wodnika w łóżku. Jeśli powiesz mu, że ogląda cię pornografia, pomyśli, że jesteś najlepszą dziewczyną na świecie.

Wiadomo, że faceci lubią dziewczyny, które oglądają z nimi filmy porno, ale mężczyzna z Wodnika naprawdę to docenia. Możesz także dać mu wyobrażenie o tym, co moglibyście oglądać razem. Jestem pewien, że będzie zadowolony, jeśli to zrobisz.

Po rozpoczęciu wspólnego oglądania filmu podziel się z nim swoimi komentarzami na temat rozmiarów aktorów lub pozycji, w których się znajdują.

Ponieważ twój człowiek jest wystarczająco dziki, będzie chciał wypróbować wszystkie te pozycje z tobą, więc przygotuj się na dużo potu i płynów ustrojowych. Ale w końcu wszystko się opłaci, bo twój człowiek zemdleje z powodu pracy, którą mu wykonałeś!

12. Spróbuj wzajemnej masturbacji

Być może próba tego rodzaju gry zajmuje trochę więcej czasu, ale kiedy to zrobisz, zobaczysz wszystkie zalety tej gry. Nie tylko poznasz nawzajem swoje ciała, ale będziesz w stanie zadowolić się nawzajem za pomocą dotyku.

Więc kiedy zdecydujesz się spróbować czegoś takiego, zwolnij to. Facetom nie podoba się kobieta, której nie znają dobrze w swojej intymnej okolicy, więc bądź ostrożny z jego „narzędziami”.

Możesz spróbować delikatnego masażu lub wcierać olej w skórę. To go jeszcze bardziej podnieci, ponieważ ciepło twojej skóry sprawi, że będzie jeszcze bardziej rozbudzony. Kiedy zobaczysz, że jest gotowy do działania, nie dawaj mu tego wszystkiego od razu, ale niech prosi cię o dotknięcie.

13. Zwolnij to

Cokolwiek zrobisz, po prostu zwolnij. Mężczyzna Wodnika będzie ci wdzięczny, jeśli nie spiesz się i zdecydujesz się cieszyć każdą sekundą tego oszałamiającego seksu, jaki oboje macie.

Chce, żebyś go delikatnie pocałował, pieścił i okazywał mu swoją miłość. Mężczyzna urodzony pod tym znakiem zodiaku lubi odkrywać całe twoje ciało, więc potrzebuje na to trochę czasu.

Nie zapominaj też, że będzie chciał się z tobą kochać przy włączonych światłach, więc nie wahaj się na to, aby na to pozwolić, ponieważ kiedy naprawdę jest w czymś zaangażowany, zrobi to doskonale. Jeśli pozwolisz mu robić z tobą co chce, twoja przyjemność jest gwarantowana w 1000%!

14. Bądź zabawny w łóżku

citas para hacer que los amigos se sientan mejor

Najważniejszą rzeczą, o której musisz pamiętać podczas całego tego procesu, jest bycie zabawnym. Mężczyzna Wodnika zobaczy twoje wysiłki i będzie szczęśliwy, mając kobietę taką jak ty obok niego.

Jeśli chcesz doprowadzić go do szaleństwa, możesz rozpocząć walkę na poduszki podczas seksu. To sprawi, że będzie cię pragnął, ponieważ chociaż jesteś tak blisko niego, wciąż jesteś tak daleko. To pokaże mu, że nie jesteś taki jak reszta dziewczyn i że jesteś gotów zrobić dodatkowe kroki dla mężczyzny, którego lubisz!

Końcowe przemyślenia

Jeśli chcesz zaimponować mężczyźnie Wodnikowi leżącemu w łóżku i uzależnić go od ciebie, zawsze bądź szczery i okaż swoją oryginalność i kreatywność.

Zasadniczo jedyną rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę, jest ciągłe zwiększanie głodu, a osiągniesz sukces, dając mu wszystko po trochu!

Gdy opanujesz sztukę uwodzenia i imponowania człowiekowi Wodnika leżącemu w łóżku, będziesz nie do powstrzymania i nie będzie w stanie przestać o tobie myśleć nawet przez sekundę! (Mogę ci to obiecać.)