Alyssa Milano miała najlepszy powrót, gdy Wendy Williams skrytykowała publiczne karmienie piersią - Marzec 2023

Alyssa Milano, aktorka i matka dwójki dzieci, stała się ostatnio rzeczniczką matek karmiących piersią na całym świecie. Wezwała TSA do konfiskaty jej odciągniętego mleka z piersi, a teraz woła Wendy Williams za to, że jest wrażliwa na widok matek karmiących piersią w miejscach publicznych.

Temat pojawił się w programie Williams po tym, jak Milano zamieściło na Instagramie zdjęcie jej karmienia piersią swojej 16-miesięcznej córki Elizabelli. „Karmienie piersią moich dzieci było jedną z największych radości w moim życiu” - napisała w podpisie, dodając hashtag #normalizebreastfeeding. Chociaż zdjęcie otrzymało ponad 38 000 polubień, nadal wzbudzało kontrowersje, a niektórzy ludzie twierdzili, że posunęła się za daleko.Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.Zobacz na Instagramie

Williams był jedną z takich osób. - Nie muszę tego widzieć - powiedziała. - Ale czy jadłbyś pod kocem? - zapytał Milano. „Chciałbym pójść do samochodu, a nie na ławkę przed sklepem z dużymi pudełkami” - odpowiedział Williams.

50 sombras de partes sexuales grises

Ale Milano odpowiedział, argumentując, że w naszej kulturze bardziej odpowiednie jest pokazywanie piersi w sposób zseksualizowany niż ich biologiczny cel, jakim jest karmienie dzieci. Williams zgodziła się, mówiąc, że wolałaby zobaczyć skąpo ubraną kobietę niż kobietę karmiącą piersią w miejscu publicznym. „Nie wiem, dlaczego tak się czuję. Ja też jestem mamą - powiedziała. „Ale karmienie piersią to tylko określony czas. Przez resztę życia Twoje piersi są seksualne. To funbagi!

Mediolan miał triumfalne ostatnie słowo w debacie. „Na całym świecie jesteś nienormalny” - powiedziała Williamsowi. „Masz szczęście, że nie ma tu dziecka. Wyrzuciłbym je tutaj i nakarmiłbym [ją] w twoim programie!”