Do wszystkich dzielnych dzieci, które zerwały ze swoimi toksycznymi tatusiami - Grudzień 2021

Ten list jest dla wszystkich dzieci, które zerwały z toksycznymi tatusiami i znalazły swoje szczęście daleko od nich.

Każde słowo pochodzi z głębi serca i mam na myśli wszystko, co mówię.Wiem, że jest wielu z was, którzy nie mieli miłego dzieciństwa. Wiem, że chciałeś od ojca tyle rzeczy, ale ich nie dostałeś.

I wiem, że bardzo cię to zraniło.

Wiem, że ojciec powinien być osobą, którą kochasz na księżyc iz powrotem, ale problem polegał na tym, że twój ojciec nigdy nie pokazał ci tej miłości w ten sam sposób.Byli wystarczająco samolubni, aby robić inne rzeczy, kiedy ich potrzebujesz.

Nie było ich tam, kiedy źle się czułeś po nieudanym egzaminie. Nie było ich tam, kiedy powinni byli cię nauczyć prowadzenia samochodu.

Nie było ich tam, gdy chciałeś z nimi porozmawiać o rzeczach, o których rozmawiają tylko ich ojcowie z dziećmi.I wiesz, co było najgorsze? Wszystkie pozostałe dzieci wokół was miały wspaniałych ojców, którzy byli z nimi cały czas, aby dać im miłość i wsparcie, których tak bardzo potrzebowali.

Po prostu nie dostałeś tego, czego tak bardzo pragnąłeś.

A prawda jest taka, że ​​nie prosiłeś o zbyt wiele.

Właśnie poprosiłeś tatę o udział w meczu piłkarskim lub w jakimś konkursie, w którym wygrałeś pierwsze miejsce. Chciałeś tylko, żeby twój ojciec był z ciebie dumny z powodu twoich osiągnięć.

Ponieważ nawet gdyby były to tylko małe rzeczy, tyle dla ciebie znaczyły.

Byłeś tylko dzieckiem i myślałeś, że ojciec powinien być kimś, kto ochroniłby cię przed wszystkimi złymi rzeczami, które mogą ci się przydarzyć.

Ale twojego taty nigdy tam nie było, ponieważ za każdym razem, gdy chciałeś wziąć jego rękę, podczas gdy się czegoś obawiałeś, puścił twoją rękę, mówiąc, że powinieneś zmierzyć się ze swoimi obawami.

Za każdym razem, gdy chciałeś się przytulić lub pocałować, ponieważ nie widziałeś go od jakiegoś czasu, po prostu kazał ci wsiąść do samochodu i nawet o nic nie pytał.

Nie chciał wiedzieć o twoich emocjach, o tym, przez co przechodziłeś i o twoich uczuciach do niego.

Był zimny i daleki.

Zachowywał się, jakby nie był twoim ojcem. Zachowywał się, jakby cię nie chciał.

I z tego powodu twoje serce się złamało. Z powodu jego zimnej postawy myślałeś, że nie jesteś wystarczająco dobry.

Myślałeś, że problem tkwi w tobie, nawet jeśli cały czas był w twoim ojcu.

que quieren escuchar los chicos en la cama

Czułeś się mniej godny i zastanawiałeś się, czy twój ojciec byłby szczęśliwszy, gdyby miał kogoś innego jako syna lub córkę.

Zadawałeś sobie pytanie, czy cały czas robisz coś złego i dlaczego twój tata nie dał ci miłości, na którą zasłużyłeś.

Spędziłaś tyle nieprzespanych nocy płacząc i śpiąc w ciszy.

Ale wiesz co?

Nawet jeśli myślałeś, że to wszystko twoja wina, po prostu wiedz, że tak nie było. Po prostu miałeś pecha, gdy byłeś dzieckiem emocjonalnie niedostępnego mężczyzny, kimś, kto nie potrafiłby się właściwie kochać, kimś, kto zrezygnował z życia przed śmiercią.

Byłeś jeszcze jedną ofiarą toksycznego ojca, który patrzył, jak cierpisz, ale nigdy nie podał ręki. Więc bądź zły, niszcz rzeczy, płacz, rób co chcesz.

Po prostu puść gniew.

Niech cała toksyczność i gniew, które są w tobie, odejdą. Ponieważ jeśli pozostanie w tobie, może cię zabić.

Frustracja wynikająca z niezaspokojenia miłości, której pragnąłeś, jest tak ogromna, że ​​mogłaby cię pobić na śmierć emocjonalną. Ale nie tego chcesz, prawda?

Nie chcesz, żeby tata widział, że cię zniszczył, nie chcesz, żeby widział, jak ogień w twoich oczach staje się coraz mniejszy.

Chcesz, żeby widział cię stojącą na własnych nogach po tylu złych rzeczach, które ci zrobił. Nie chcesz, żeby zobaczył, że byłeś jego ofiarą i że przez całe życie będziesz miał blizny na sercu.

Nie, wcale tego nie chcesz.

Dlatego musisz być mądry.

Musisz pomyśleć o tym, jak pokonać swoje problemy. I cokolwiek zrobisz, nie próbuj się zemścić na nim.

Wiesz, karma jest suką i sprawi, że zapłaci za wszystko, co ci zrobił.

Pewnego dnia poprosi cię, abyś oddał mu choć odrobinę swojej miłości i mocno uścisnął jego rękę, gdy wypowiada ostatnie słowa.

Pewnego dnia poczuje się tak jak ty, jak małe dziecko głodne miłości i przebaczenia.

Tego dnia przypomnisz sobie, jak poprosiłeś go, by trzymał cię za rękę, kiedy się bałeś. I pamiętasz, jak puścił twoją rękę, mówiąc ci, że powinieneś stawić czoła swoim lękom.

Ta pamięć wbije cię w serce całą swoją mocą, ale nadal będziesz mu dawać rękę. Przebaczysz mu za wszystko, co ci zrobił.

Pokażesz mu, że jesteś większą osobą niż on. Ale pozwolisz mu odejść.

Ponieważ trzymanie się czegoś, co nigdy nie było prawdziwe, nie ma sensu.

A jeśli kiedykolwiek pamiętasz swojego ojca, jeśli coś ci o nim przypomina i jeśli chcesz, żeby był z tobą, nie odbieraj telefonu, aby do niego zadzwonić.

Tak, on jest twoim tatą, jest twoim stwórcą, ale jest także człowiekiem, który zrujnował cię, kiedy najbardziej cierpiałeś.

Masz pozwolenie kochać go. Ale kochaj go w sposób, którego nigdy się nie dowie.

cosas sexys para decirle a un chico por mensaje de texto

Nie dawaj mu satysfakcji ze zwycięstwa.