9 myśli, które wszyscy przyszli tatusiowie mają na temat zakupów dla dzieci - Wrzesień 2022

Okulary, Twarz, Głowa, Pielęgnacja wzroku, Produkt, Okulary, Ludzie, Produkty dla dzieci, Okulary przeciwsłoneczne, Dziecko, Lionsgate

Bez znaczeniakiedy lub jak pocznieszpary rzadko są naprawdę przygotowane na dziecko. Jesteś zobowiązana do posiadania dziecka, w jakimkolwiek stopniu. Ale nie mieszaj „zaangażowania” z „gotowością”. Nierzadko można zobaczyć tatę stojącego nieruchomo wśród morza łóżeczek z spojrzeniem tysiąca jardów lub matkę, która potykając się, wyskakuje z korytarza z butelkami dla niemowląt. Oto, co właściwie myśli przyszły tata.

1.Każdyprzedmiot, który można sobie wyobrazić, staje się poważną decyzją.Istnieją oczywiste przedmioty, które musisz zbadać: wózki dziecięce, łóżeczka i foteliki samochodowe. Ale rodzaj butelek dla niemowląt (szklanych czy plastikowych? Jakich smoczków?) To poważna sprawa. Jakie pieluchy powinieneś kupić? Chcesz wziąć ubranie i wyprać ubrania razem z gównem swojego dziecka? Czy tyłek Twojego dziecka będzie wchłaniał chemikalia przez jednorazowe pieluchy i czy wpłynie to na to, jak sobie radzą na testach SAT za 18 lat? Oto rodzaje decyzji, które musisz podjąć jako nowy rodzic. Większość ojców prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy, jak zaangażowana jest faza przygotowań. Jest tak prawdopodobnie dlatego, że nawet jeśli znasz innych nowych ojców, nie dzielą się wieloma z tych przydatnych wskazówek. To głównie zwykłe komentarze, takie jak: „Tak, wyszło dziecko, a teraz się nim zajmę”.2. Większość ubrań dla dzieci wygląda głupio. Moja żona uważa wszystko za urocze, ale mam tendencję do oceniania ubrań dla dzieci na podstawie tego, czy założyłbym dorosłą wersję danego stroju. W większości przypadków odpowiedź brzmi szybko i łatwo „nie ma mowy”. Problem w tym, że ubrania dla dzieci, które nie wyglądają głupio, kosztują dużo. Musisz dodatkowo zapłacić, żeby nie ubierać swojego dziecka jak głupiego idiotę.

3. Dziecko nie będzie nawet używać najdroższych rzeczy dłużej niż 6 miesięcy.Prawdopodobnie już wiedziałeś, że twój noworodek będzie rósł i mutował tak szybko, jak gremlin, który żeruje po północy. Ale niektóre foteliki samochodowe, gondole i wkładki do wózków kosztują setki dolarów i zostaną wyrzucone w ciągu niecałego roku. Jasne, mógłbyś ich użyć dla następnego dzieciaka, ale po co miałbyś mieć innego dzieciaka, skoro zdasz sobie sprawę, że ten pierwszy jest tak cholernie drogi?

4. Wydasz na to dziecko więcej pieniędzy, niż kiedykolwiek wydałeś na siebie.Możesz wziąć wakacje, kupić zestaw VR i wpłacić zaliczkę na nowy samochód, a mimo to wyprzedzić, ile wydałbyś na dziecko, zanim się urodzi. Następnym razem, gdy zobaczysz rodzica, wyobraź sobie ich idealnie opalonych, podjeżdżających do swojego Porsche na deskorolce z diamentowymi ćwiekami Gear VR. To właśnie mogli zrobić i zamiast tego pomyśleli: „Nie, wolałbym nie spać dobrze przez rok i sikać się w przypadkowych odstępach czasu. Jeśli zobaczysz kogoś na tym hoverboardu z tym porsche i dzieckiem? To najbogatsza osoba na świecie. Powiedz im też, że prawdopodobnie nie powinni latać na desce z dzieckiem. Jeśli jesteś facetem, który jest przyzwyczajony do noszenia tej samej bielizny przez kilka dni lub widzisz, jak długo możesz wytrzymać, zanim brzytwa zaatakuje twoją twarz, zdajesz sobie sprawę, że wydasz więcej na miesięczne artykuły dla niemowląt niż na to. sam przez rok może dać ci zły szok.5. Dowiesz się, ile rzeczy może zabić lub zaszkodzić Twojemu dziecku. Oprócz tego, co od razu oczywiste (ogień, prąd itp.), Dowiesz się o rzeczach, takich jak miękkie materace, niewłaściwe pieluszki, źle zaprojektowane foteliki samochodowe i łóżeczka i nie tylko. Nie pomaga to, że łatwo jest rozwiać swoje obawy, rzucając pieniądze na wszystkie obiecujące produktyniezabić lub skrzywdzić dziecko. A twoja żona prawdopodobnie wie już wszystko, co zabije twoje dziecko. W rzeczywistości posiada 3 książki na ten temat.

6. Dowiesz się więcej niż kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o nawilżaczach.Gdybyś miał wyjść i kupić nawilżacz dla siebie, możesz sprawdzić kilka recenzji i kupić taki, który jest przyzwoicie oceniony. Ale kiedy kupujesz taki dla swojego dziecka, będziesz badać to tak, jakbyś kupował dom lub dzień handlu na giełdzie. Niemowlęta muszą być stale wilgotne z jakiegoś powodu, jak wieloryb pod koniecUwolnij Willy'ego. Żaden szczegół nie jest zbyt nieskończenie mały. Wiem teraz więcej o nawilżaczach niż o tym, jak działa moje własne ciało.

7. Zatopisz w tym wiele godzin swojego życia.Jeśli jesteś typem osoby, która musi przeczytać 9 recenzji przed zakupem telewizora, masz poważne kłopoty, gdy nadejdzie czas na zakup rzeczy dla dzieci. Będziesz mieć dostęp do ulubionych witryn z recenzjami. Porównasz i porównasz wiele produktów. Doprowadzisz się do szaleństwa. A gdy twoja żona grucha nad tym, jak malutkie i urocze są te dziecięce buciki, myślisz o tym, jak twoje ciało zareaguje na jedzenie tylko niklowego ramenu przez rok.8. Ludzie wyrzucą na ciebie swoje śmieci.Z jakiegoś powodu, zamiast wyrzucać akcesoria dla niemowląt, ludzie je gromadzą, dopóki nie będą mogli rzucić ich na inną parę z noworodkiem. To dziwny rytuał przejścia i ty w końcu zapłacisz mu dalej. To prawdziwy powód, dla którego Twoi przyjaciele z dziećmi są podekscytowani. Nie obchodzi ich to, że doświadczasz radości rodzicielstwa. Dbają o to, że będą mogli rzucić na ciebie kilka rzeczy i będą wolni. To jest jakRin sol.

9. Istnieje dziwne poczucie odłączenia.Szczególnie jako tata dziwnie jest robić to wszystko dla dzieciaka, którego jeszcze nie spotkałeś. Nie chodzi o to, że instynkty ojcowskie w jakimś stopniu nie działają. Ale podczas gdy twoja żona ma dziecko, które pływa w niej i kopie idając jej poranne mdłości, masz znacznie mniej do zrobienia. Wiesz, że nadchodzi dzieciak. Wiesz, dlaczego to wszystko robisz. Ale czasami wydaje się, że to sen o gorączce lub jak robisz to dla czyjegoś dziecka. Nie martw się, to całe doświadczenie może nie wydawać się prawdziwe, dopóki nie potrzymasz dziecka po raz pierwszy.

PodążaćFrank na TwitterzeiRedbook na Facebooku.