9 znaków, że masz gównianego przyjaciela - Grudzień 2021

Ile razy czujesz się świetnie, a potem twój przyjaciel robi coś, by zepsuć na twojej paradzie? Ile razy zdarzyło się, że potrzebowałeś kogoś, a twojego przyjaciela nie było dla ciebie? Ile razy czułeś się samotny w obecności swojego „przyjaciela”?

Jeśli odpowiedź na wszystkie te pytania jest zbyt duża, obawiam się, że masz gównianego przyjaciela, który ci nie służy.1. Są wchłaniane przez siebie

To tak, jakby każdy temat, o którym mówisz, zawsze się na nich kończy. Bez względu na to, co może się dziać w twoim życiu i na ile uwagi zasługują wydarzenia w twoim życiu, dostaniesz światło na kilka minut, a potem będą potrzebować uwagi z powrotem.

2. Rozmawiają za plecami innych przyjaciół

Narzekanie to jedno, ale rozpoczynanie niepotrzebnych dramatów to coś innego. Dzielenie się jest czymś obowiązkowym w przyjaźni, ale zastanów się nad tym, jeśli rozmawiają za Tobą za plecami innych przyjaciół, co powstrzyma ich przed zrobieniem tego samego wobec Ciebie?

cosas sucias que decirle a un chico

3. Nic nigdy nie jest ich winą

Po prostu nie rozumiem, dlaczego tak trudno jest popełnić prosty błąd. W pewnym momencie wszyscy dorośniemy i zaczniemy pracować nad rozwiązaniami zamiast skupiać się na szukaniu wymówek, ale co robimy do tego czasu?4. Działają inaczej z innymi ludźmi

Może to tylko ja, ale nie sądzę, by zastraszanie i przyjaźń to słowa, które powinny być użyte w tym samym zdaniu. Sposób, w jaki traktują cię, nigdy nie powinien zależeć od tego, kim jesteś. Traktowanie cię dobrze, kiedy to tylko ty i oni, a następnie ciągłe żarty o swojej niepewności i co tam, kiedy w pobliżu są inni ludzie, to po prostu nie w porządku.

5. Sprawiają, że czujesz niepokój

Okej, nie ma nic złego w lekkim dokuczaniu i wygłupianiu, ale kiedy sprawiają, że czujesz się zaniepokojony lub zdenerwowany, gdy jesteś wokół nich, to jest wyraźna czerwona flaga, że ​​są emocjonalnymi wampirami i gównianymi przyjaciółmi.

6. Czujesz się pominięty

Ludzie zwykle czują, że mają znaczenie, kiedy są w pobliżu swoich przyjaciół, ale nie ciebie. Kiedy jesteś wokół nich, po prostu czujesz się wykluczony. W większości przypadków jesteś w ostatniej chwili lub jesteś na wypadek, gdyby się nudzili.que hacerle a un chico

7. Wszystko, co robią, to konkurs

Znasz tę myśl: „Po prostu opowiadam ci coś śmiesznego o moim dniu, dlaczego próbujesz mnie podnieść na duchu?” - cokolwiek zrobiliście, zrobili to już dwa razy. Cokolwiek zrobisz, mogą to zrobić lepiej. W jakiś sposób sprawiają, że czujesz się tak, jakbyś lepiej sobie radził w życiu, a po chwili przestaje przypominać przyjaźń i zaczyna wyglądać jak cholerna konkurencja.

8. Wściekają się na ciebie, gdy robisz coś bez nich

Kiedy zostawiają cię za sobą, jest to w porządku, ale gdy zrobisz coś fajnego bez nich, natychmiast zaczyna się zazdrość i sprawiają, że czujesz się źle z powodu życia i działań, które ich nie obejmują.

9. Nie sprawiają, że czujesz się lepiej, gdy jesteś przygnębiony, ale oczekujesz inaczej niż ty

Kiedy jesteś przygnębiony, mówią tylko: Nie wiem człowieku; Będzie dobrze; Nie stresuj się tym; lub nawet nie mają dość przyzwoitości, by zareagować i natychmiast zaczynają mówić o swoich problemach. Byłoby to w porządku, gdyby nie spodziewali się, że będziesz ich słuchać przez wiele godzin i rozwiązać wszystkie ich problemy.

Nie jest już trudno stwierdzić, czy masz gównianego przyjaciela. Wcześniej czy później będziesz musiał nauczyć się sztuki odpuszczania i zdasz sobie sprawę, że życie jest lepsze bez tego rodzaju osób. Znajomi, którzy pozostaną przy twoim boku bez względu na wszystko i którzy zasługują na świat. To nie są te, więc pozwól im odejść. Zaufaj mi, kiedy ci powiem, że cię potrzebują, a ty ich nie potrzebujesz.

Zanim zdiagnozujesz depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, że tak naprawdę nie otacza cię dupek.