9 znaków Miłość, którą masz, nie jest miłością, na którą tak naprawdę zasługujesz - Marzec 2023

'Miłość jest ślepa'. Jestem pewien, że wielu z was zna to powiedzenie, ale jakoś, gdy jesteśmy zakochani, często zapominamy o jego prawdziwym znaczeniu.

Kiedy się zakochujemy, nasz sposób myślenia zmienia się znacząco i stajemy się dosłownie ślepi na niektóre czerwone flagi i inne rzeczy wskazujące, że coś jest nie tak.Uwielbiamy wierzyć, że wszystko jest idealne i że jesteśmy szczęśliwsi niż kiedykolwiek wcześniej, ale czy to naprawdę prawda? Czy miłość, którą macie, zasługuje na tę miłość?

Jest jeden sposób, aby się dowiedzieć. Jeśli jesteś zakochany, prawdopodobnie już robisz wszystko, co możesz, aby utrzymać swój związek.

Bardzo się kochacie i naprawdę jesteście zdeterminowani, aby odnieść sukces. Ale są rzeczy, na które prawdopodobnie nie zwracałeś uwagi.Jeśli te 9 rzeczy dzieją się w twoim związku, oznacza to, że nie jesteś z właściwą osobą, a twoja miłość nie jest miłością, na którą naprawdę zasługujesz!

1. Sam siebie cenzurujesz

Czy kiedykolwiek czujesz, że nie powinieneś mówić nic przed swoim partnerem, ponieważ może cię osądzić lub źle to zinterpretować? Cóż, jeśli od czasu do czasu tak się czujesz, to nic wielkiego.

Ale jeśli ciągle zastanawiasz się, czy powinieneś coś powiedzieć lub zrobić, ponieważ obawiasz się reakcji partnera, to jest to ogromny problem w związku.Nie czuć się komfortowo wokół swojego partnera, aby być tym, kim naprawdę jesteś, to czerwona flaga, której nigdy nie powinieneś unikać, ponieważ zakochanie polega na byciu szczerym wobec siebie i akceptacji różnic.

Zobacz także: 10 kluczowych różnic między kochaniem kogoś a byciem zakochanym

2. Twój partner nie zapewnia odpowiedniego wsparcia

Tego naprawdę łatwo przeoczyć, ponieważ wszyscy zwracamy uwagę na to, jak nasz partner traktuje nas, gdy przechodzimy ciężkie czasy i rzadko zadajemy sobie pytanie, jak nasz partner traktuje nas, kiedy go przybijamy.

como saber cuando dejar a tu marido

Jeśli twój partner wykazuje oznaki zazdrości i nie jest tak naprawdę szczęśliwy z powodu twojego sukcesu, możesz być pewien, że nie zapewnia ci odpowiedniego wsparcia.

Możesz łatwo zauważyć, że fałszują to na podstawie języka ciała i wyboru słów, gdy „pokazują ci wsparcie”.

3. Jesteś jedynym, który widzi jakieś dobre cechy u swojego partnera

Czy twoi przyjaciele i rodzina akceptują twojego partnera, czy też uważają, że nie są dla ciebie dobre?

Jeśli jesteś jedynym, który widzi jakieś dobre cechy u swojego partnera, istnieje prawdopodobieństwo, że żyjesz w złudzeniu.

Jeśli więc większość osób, które znasz, tak naprawdę nie lubi twojego partnera, musi istnieć uzasadniony powód do takiego myślenia.

Kiedy jesteś zakochany, łatwo jest przewidzieć wszystkie czerwone flagi i fatalne wady, ponieważ jesteś zaślepiony miłością i dlatego dobrze jest myśleć również o opiniach innych.

Zobacz także: 6 czerwonych flag w jego zachowaniu, których nigdy nie powinieneś źle interpretować

4. Robisz wymówki dla swojego partnera

Tak. Kiedy naprawdę kogoś kochamy, mamy dla niego usprawiedliwienie, gdy źle nas traktują lub robią coś samolubnego.

W ten sposób przymykamy oko na prawdziwe problemy i problemy w naszym związku.

Robimy to, ponieważ chcemy nadal żyć w naszej wyobraźni. Nie chcemy zaakceptować faktu, że coś trzeba zmienić.

Jeśli jesteś winny robienia tego i możesz odnosić się do wszystkiego, co powiedziano powyżej, możesz być pewien, że twoja miłość nie jest miłością, na którą naprawdę zasługujesz.

5. Zawsze jesteś tym, który musi wszystko inicjować

Czy zawsze to Ty najpierw wysyłasz SMS-y, dzwonisz i inicjujesz wszystko?

Jeśli tak, oznacza to, że robisz o wiele więcej wysiłku niż twój partner i nigdy nie powinieneś nawet szukać usprawiedliwienia.

signos de una mujer embarazada

W końcu „do tanga trzeba dwojga” i staranie się, aby rzeczy funkcjonowały, nigdy nie będzie działać na dłuższą metę.

6. Twój partner rzadko przeprasza

Popełnianie błędów w związku jest całkowicie normalne, ale jeśli twój partner nigdy lub rzadko przeprasza za to, oznacza to, że nie traktuje cię tak, jak na to zasługujesz.

Jeśli zawsze przepraszasz za powiedzenie lub zrobienie czegoś złego, to na pewno zasługujesz na to samo traktowanie w zamian.

7. Nie czujesz się pięknie wokół partnera

Jeśli nie pamiętasz, kiedy twój partner komplementował twój strój, włosy, zachowanie lub coś innego, oznacza to, że nie starają się, abyś poczuł się wyjątkowo.

Jeśli zawsze dajesz z siebie wszystko, aby wyglądać pięknie i zadziwia partnera swoimi wyborami, a oni nigdy nie mówią niczego, co okaże ich uznanie, wiedz, że to nie miłość, na którą zasługujesz.

Zasługujesz na to, aby czuć się pięknym takim, jakim jesteś i zasługujesz na codzienne komplementy (szczególnie jeśli zawsze pamiętasz, aby powiedzieć im coś miłego, aby poczuli się lepiej).

8. Twój partner jest w otoczeniu innych ludzi

Czy zauważyłeś, że twój partner zachowuje się inaczej, gdy jest otoczony przez swoich przyjaciół lub inne osoby, które są w pobliżu?

Jeśli tak jest, oznacza to, że nie traktują cię z takim samym szacunkiem, jak w przypadku innych.

Oznacza to, że biorą cię za pewnik i na pewno nie zasługujesz na to.

Zobacz także: 7 rzeczy do zrobienia, kiedy zacznie przyjmować cię za pewnik

50 tonos de gris rudo partes

9. Czujesz się, jakbyś nie wiedział, gdzie stoisz

Czy kiedykolwiek czujesz, że nie masz pojęcia, gdzie stoisz w związku i jesteś trochę zdezorientowany tym, co robi lub mówi twój partner?

Jeśli tak, oznacza to, że czujesz w jelitach, że coś jest nie tak z twoim związkiem i jesteś w pewnym sensie zagubiony we wszystkim.

Jeśli czujesz to w jelitach, prawdopodobnie oznacza to, że to prawda i na pewno nigdy nie powinieneś zadowolić się niczym innym, niż na to zasługujesz.

Zasługujesz na doświadczenie miłości, która sprawi, że poczujesz się błogo i prawdziwie szczęśliwy, a nie zmieszany lub zmartwiony.