9 powodów, dla których jesteś ignorowany przez partnera i jak na nie reagować - Grudzień 2021

Zignorowanie tego, którego kochasz, jest najgorszym uczuciem w historii. Czujesz się niechciany, jakbyś po prostu nie był dla niego wystarczająco dobry. To, co robisz, to przechodzenie przez wszystkie te rzeczy, o których mówiłeś, i przypominasz sobie wszystkie rzeczy, które mu zrobiłeś, które mogły sprawić, że zachowywał się w ten sposób, ale jakoś nic nie wyrządziło wystarczającej szkody, by faktycznie go zignorować. przez tak długi czas.

Jak w ogóle reagujesz na tę sytuację? Twój partner nie wysyłał Ci SMS-ów od wielu dni, a kiedy jesteś razem w domu, wydaje się, że za wszelką cenę Cię unika. Za każdym razem, gdy go o to pytasz, odpowiada tylko tak zimnym tonem, że krew w twoich żyłach zamarza.Dlaczego jestem ignorowany?

cosas gratis para hacer en el dia de san valentin

Może istnieć wiele możliwych powodów, które skłoniły go do ucieczki na wzgórza. Kobiety robią tak wiele dramatycznych rzeczy, które sprawiają, że mężczyźni pytają, dlaczego w ogóle są z nami. Przez większość czasu nie jesteśmy nawet ich świadomi, ponieważ robimy to wszystko nieświadomie.

Ponieważ nie widzisz powodów, dam ci kilka możliwości, dlaczego może cię ignorować:1. Jesteś zbyt potrzebujący

Spójrzmy prawdzie w oczy, kobiety są czasami zbyt potrzebujące i zbyt przywiązane, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Zapominamy, że mężczyźni nie myślą tak jak my. Nie muszą być przy nas przez cały czas i nie potrzebują nikogo, kto dokuczałby im we wszystkim i wszystkim. Wtedy zwracają się do nas, ignorując nas, ponieważ myślą w ten sposób, upewnią się, że otrzymamy wskazówkę. Kochają nas, ale nie mogą znieść naszego przywiązania.

2. Zignorowałeś jego potrzeby

W każdym związku istnieją pewne zasady. Na przykład mój partner nie lubi zbytnio palmtopa i za każdym razem, gdy trzymam się go publicznie, doprowadza go to do szału. Po prostu taki jest. Nie mogę go winić za to, że nie chce mnie całować i dotykać publicznie, ale jeśli chcę, żeby się nie wściekł, muszę uszanować jego potrzeby. Jeśli zrobiłeś coś, co zdenerwowało partnera, może to być powód, dla którego cię ignoruje. Musi myśleć, że jeśli ignorujesz jego potrzeby, ma prawo zignorować twoje, a teraz utknąłeś w toksycznym kręgu, na który żadne z was nie wie, jak zareagować.

3. Masz zbyt wysokie oczekiwania

Być może masz zbyt wysokie oczekiwania wobec swojego związku. Możesz nawet nakładać na jego życie nierealistyczne reguły, które są dla niego po prostu zbyt duże, a on nie wie, jak sobie z tym poradzić. Dlatego idzie i chowa się, pokazując ci tylko zimne ramię. Nie wie, jak ci powiedzieć, że chcesz od niego zbyt wiele, nie raniąc cię, więc zamiast tego nic nie mówi.4. Ma za dużo pracy do zrobienia

Aby zrozumieć, co dzieje się w jego umyśle, być może najlepiej jest zobaczyć jego harmonogram pracy. Może być teraz przytłoczony pracą i nie ma czasu na rozmowy i spędzanie z tobą więcej czasu. Oczywiście nie powinieneś brać tego zbyt osobiście. Po prostu musi nadać priorytet niektórym rzeczom. Ale uważaj, czy on naprawdę spędza cały swój czas na pracy, czy to tylko pretekst do spędzania czasu bez przerwy i dobrej zabawy?

5. Traci zainteresowanie tobą

Oczywiście, tego nie możesz być pewien, ponieważ jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, czy on nie interesuje się tobą, jest zapytanie. Więc nie zakładaj od razu założeń. Jeśli naprawdę traci na tobie zainteresowanie, stara się oddalić od ciebie tak daleko, jak to możliwe z wielu powodów: sprawdzić się, ile czasu może być bez ciebie, czy będzie za tobą tęsknił, czy jego uczucia są po prostu fałszywymi wiadomościami.

6. Jesteś zbyt natarczywy

Po prostu możesz być zbyt natarczywy. Popychasz go do robienia rzeczy, których nie jest wielkim fanem, a to doprowadza go do szaleństwa. Na razie chce się tylko dobrze bawić, ale ty już mówisz o małżeństwie, dzieciach i zamieszkaniu razem. Naprawdę go przerażasz. Musisz zdawać sobie sprawę z faktu, że mężczyźni nie są tak dojrzali jak kobiety, dlatego z tego samego powodu może zająć mu lata, zanim będzie gotowy do przejścia na ten etap twojego związku.

7. Konfrontacja

Więc odsunął się od ciebie na jakiś czas, aby zrobić sobie przerwę lub po prostu grać przez kilka dni w gry wideo (mężczyźni, prawda?), Ale powodem, dla którego nadal cię ignoruje, jest fakt, że musi się z tobą skonfrontować, gdy już będzie plecy. Szczerze mówiąc, kobiety mogą być przerażające, gdy mówią o rzeczach, które im przeszkadzają, więc rozumiem męską perspektywę. Może po prostu boi się wrócić teraz, kiedy go nie ma. Wie, że nie pozwolisz mu łatwo.

cosas románticas para decir mientras haces el amor

8. Potrzebował trochę czasu dla siebie

Wierzcie lub nie, mężczyźni naprawdę potrzebują czasu dla siebie. Może to nawet obejmować czas, kiedy ich koledzy upijają się w barze. Po prostu tacy są. Wie, że wpadniesz w furię, jeśli powie ci, że chce się zmarnować, więc ogólnie cię ignoruje, ponieważ nie chce zajmować się twoim dramatem.

9. Obniżasz go

Jestem winny ignorowanie ludzi, którzy mnie poniżają. Po prostu nie sądzę, że muszę mieć takich ludzi wokół siebie, ponieważ nie mają większego wpływu na moje szczęście. Tak więc, jeśli jesteś kimś, kto naprawdę łatwo wpada w depresję i jeśli jesteś kimś, kto zawsze chce usłyszeć rozwiązania swoich problemów od kogoś innego, jednocześnie je odkładając, wtedy może to być najbardziej oczywisty powód, dla którego ignoruje cię .

Jak na to zareagować i poradzić sobie z faktem, że jesteś ignorowany?

Teraz, gdy wymieniliśmy wszystkie możliwe powody, dla których on cię ignoruje, co robisz? Prawdopodobnie nie powinieneś zacząć na niego krzyczeć i oskarżać go o oszukiwanie cię lub coś takiego. Zamiast tego wykonaj niektóre z tych czynności:

1. Zapytaj

Wiem, że przechodziłeś przez wiele rzeczy w swojej głowie i po prostu nie możesz znaleźć powodu dla jego zachowania. Pamiętasz wszystko, co zrobiłeś i wszystko, co on zrobił, ale nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zapytaj go. Nawet jeśli nie chce z tobą o tym rozmawiać - zapytaj. Możesz podejść do tego na dwa sposoby, w zależności od sytuacji: pierwszy sposób to przeprosić i powiedzieć mu, że pomyślałeś o wszystkim, ale po prostu nie możesz znaleźć powodu, dla którego zachowuje się taki, jaki jest. Drugi sposób, który jest nieco ryzykowny, to odejść silnie i powiedzieć mu, że nie masz całego życia do stracenia na czekanie, aż on zdecyduje. Zapytaj go, czy chce być z tobą. Jeśli tak, to powinien przestać zachowywać się jak małe dziecko. Jeśli jego odpowiedź brzmi „nie”, a on chce się zerwać, lepiej jest być samemu niż z facetem, który jest tak niedojrzały.

2. Czy on cię manipuluje?

Istnieje duża szansa, że ​​wykorzystuje tę technikę, aby jak najlepiej wykorzystać twoją miłość i przywiązanie. Może to robi, żeby coś z ciebie wyciągnąć. Zadaj sobie pytanie: czy po raz pierwszy zachował się w ten sposób? Jeśli nie, to jak się ostatnio potoczyło? Co się stało? Kiedy zapytałeś go, dlaczego robi to wszystko, jedyną odpowiedzią było „jeśli zwróciłeś uwagę, że byś wiedział” lub „bardzo dobrze wiesz, co jest grane”. Te zdania są po to, abyś zastanawiał się nad swoim własnym zachowaniem, dzięki czemu uzyska najlepsze leczenie. Nie zakochuj się już w jego manipulacyjnym zachowaniu.

3. Idź z tym

Jeszcze jednym sposobem na poradzenie sobie z tą sytuacją jest po prostu przepływ. Może po prostu robi przestrzeń między wami, aby się uspokoić lub dowiedzieć się, co dokładnie ma na myśli. Nie wariuj, ale poświęć ten czas, aby zrobić coś dla siebie. Zwróć uwagę na własne potrzeby i potrzeby. Popychasz go, by skonfrontował cię z jego zachowaniem, nie zrobi nic dobrego jednemu z was, więc bądź spokojny, bo nie masz się czym martwić. Kiedy wróci i chętnie z tobą porozmawia, możesz zadać wszystkie potrzebne pytania. Do tego czasu pozwól mu płynąć z prądem.

4. Nie poddawaj się

Wiem, że łatwiej byłoby po prostu je odrzucić i wyrzucić z życia, ale może jeszcze nie. Daj im czas. Oczywiście, miej swoje granice, ale do tego czasu otwórz ramiona i być może przyjdą do ciebie. Może się wydawać, że nigdy do ciebie nie wrócą, ale jakie są na to szanse? Twój partner może przeżywać trudne chwile, a jeśli straci was dwoje, może to być dla niego koniec świata.

5. Nie obwiniaj się

Wszyscy jesteśmy tego winni. Obwiniamy samych siebie, nie wiedząc, jaka jest prawdziwa przyczyna ich zachowania. Nie spiesz się więc z wnioskami i nie myśl, że tylko dlatego, że cię ignorują, wszystko jest twoją winą - może nie być.

6. Porozmawiaj z trzecią osobą

Jeśli zbyt długo cię ignoruje, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zapytać trzecią osobę o to, co się dzieje. Możesz nawet zapytać jego bliskich przyjaciół - a co, jeśli się o tym dowie? Musi wiedzieć, że cię to obchodzi! Więc idź na kawę z kimś, kto może znać odpowiedź na twój problem. Zapytaj o wszystko, co musisz. Jeśli ta osoba mówi, że nie ma pojęcia o tym, co się dzieje, zawsze możesz poprosić kogoś innego.

cómo hacer que un hombre tenga un organismo

7. Pociesz się

Ponieważ minęło tak dużo czasu, odkąd zaczął cię ignorować, możesz mieć depresję i frustrację jak diabli. Więc wyluzuj. Rozchmurz się. Twoje zmarszczenie brwi nie pomoże nikomu dostać tego, czego chcą. Jeśli jesteś wokół niego bardzo smutny i nawet nie zawracasz sobie głowy uśmiechem, to po prostu nie jest to korzystne dla twojego związku. Więc się uśmiechaj! Rozchmurz się! Prędzej czy później wszystko się ułoży.

A więc masz, wszystkie powody, dla których może cię ignorować, i sposób radzenia sobie ze wszystkim z łaską. Porada dodatkowa: nie przesadzaj. Wiem, że to okropne i musisz bać się poznać prawdę, więc przechodzisz przez wszystkie możliwości w twojej głowie i wszystko przemyślasz, ale nie robisz tego. Poświęć cały czas na relaks i daj mu cały czas na uspokojenie. Wiara utrzymuje ludzi, którzy powinni być razem, więc nie ma się czym martwić.