9 niesamowitych smakołyków bycia starą duszą - Październik 2022

„To stara dusza, której serce mówi prawie zapomnianym językiem”. JmStorm

1. Czujesz się, jakbyś był w niewłaściwym wieku.

Czujesz się, jakbyś był nie na miejscu i na czasie. Jakbyś po prostu czuł się gdzieś odłożony, nie jesteś pewien, do czego pasujesz.2. Twoje ciało jest młode, ale umysł i podeszwa są starożytne.

Kiedy przebywasz z ludźmi w twoim wieku, czujesz się starszy od nich. Znajduje to odzwierciedlenie w twoim zachowaniu, twoich perspektywach i zainteresowaniach. Jesteś inteligentny i cenisz inteligencję. Możesz więc łatwo się nudzić przeciętnym życiem codziennym.

3. Jesteś idealną kombinacją dojrzałości i zabawy.

Dla ciebie jest to cienka granica między byciem starszą osobą a byciem dzieckiem. Przez większość czasu balansujesz między tymi dwoma. Mimo, że cechuje was mądrość i intelekt, jednocześnie jesteście równie zabawni jak każde dziecko w ich fantastycznej krainie.

4. Jesteś samotnikiem.Nie chodzi o to, że nie lubisz ludzi, tylko o to, że nie pasujesz. Więc zawsze masz wrażenie, że jesteś inny niż reszta. Może nawet czasem sprawić, że poczujesz się jak outsider. Zawsze masz pomysły, które inni uważają za dziwne. Ale jest szansa, że ​​mogą cię zastraszyć, ponieważ mówisz o rzeczach, których nie dostają.

cuánto tiempo para que funcionen la cabeza y los hombros

Zobacz też: To dlatego Stare Dusze TRAPOWANE W Młodych Ciałach są tak warte Twojego czasu

5. Ludzie, których masz w życiu, są rzadcy i wyjątkowi.

Nigdy nie lubiłeś tłumów i dużych grup przyjaciół. Twój krąg jest mały, ale wyjątkowy. Nawiązujesz przyjaźnie na podstawie tego, jak możesz odnosić się do ludzi. Masz tendencję do stawiania się w butach innych ludzi i patrzenia na rzeczy z ich perspektywy. Cenią cię za twoją empatię.6. Masz własną krainę marzeń.

Nawet gdy jesteś w towarzystwie, czasami wydajesz się roztargniony. Bycie innym nie jest czymś, co Cię zastrasza. Cieszysz się samotnym czasem. Daje ci szansę na myślenie i marzenie lub pracę nad czymś, co spełnia umysł, ciało i duszę. Doceniasz małe rzeczy w życiu.

7. Uwielbiasz podróżować do miejsc, które mają duszę tak starą jak twoja.

Niełatwo to zmierzyć, ale w ten sposób można powiedzieć, że kochasz miejsca pełne historii. Mają sens i znaczenie, i tego właśnie szukasz we wszystkim.

8. Wiesz, co jest naprawdę ważne.

Możesz łatwo odróżnić to, co jest ważne od życia. Nie jesteś zachwycony rzeczami materialnymi. Pieniądze, wizerunek i wygląd niewiele dla Ciebie reprezentują. Widzisz rzeczy pod powierzchnią i cenisz je.

¿Qué significa el color diferente de la caca?

9. Nie możesz sobie wyobrazić miłości bez romansu.

Zaloty Myśl, która była wcześniej rozważana, aby zdobyć dziewczęta, po prostu cię zadziwia. W dzisiejszych czasach wszystko stało się tak szorstkie i proste. Masz nadzieję na coś więcej. Dla kogoś, kto da z siebie wszystko, aby cię przekonać i docenić za to, kim naprawdę jesteś, stara romantyczna dusza.

Zobacz też: Dlatego stare dusze walczą o znalezienie swojego miejsca na świecie