8 sposobów, w jakie mężczyźni używają uwodzenia frakcjonującego, abyś się w nich zakochał - Styczeń 2022

Czy widziałeś kiedyś dziewczynę wychodzącą z baru z mężczyzną, który rozmawiał z nią przez około 15 minut? A może zostałeś w ten sposób uwiedziony przez mężczyznę, w którym nawet nie wiedziałeś, co się z tobą stało? Istnieje naprawdę duża szansa, że ​​w szczególności ten człowiek zastosował tak zwaną technikę uwodzenia, zwaną uwiedzeniem frakcjonującym. Mężczyzna używa tego, by dosłownie uwieść drogę kobiecemu sercu. Jest badany przez wielu psychologów, ale został udoskonalony w latach 90.

Uwodzenie frakcjonujące jest stosowane przez mężczyzn, którzy wykorzystują manipulacyjne metody psychologiczne, aby kobieta się w nich zakochała. Cały proces uwodzenia frakcjonowaniem wykorzystuje informacje z zaawansowanej psychologii człowieka i hipnozy.Nie wszyscy mężczyźni wiedzą, jak korzystać z tej techniki. Powodem tego jest to, że muszą posiadać pewną liczbę umiejętności, takich jak zdolności przywódcze, wysokie umiejętności społeczne, pewność siebie i wiele innych, które są predyspozycjami do skutecznego wykorzystania uwodzenia przez frakcjonowanie. Z uwagi na to, że uwodzenie frakcjonujące miesza się z mózgiem kobiety, określa się je mianem amoralnego, prania mózgu i nieetyczne. Wykorzystuje techniki wyzwalające emocje, które sprawiają, że kobieta reaguje w sposób korzystny dla mężczyzny. Uwodzenie frakcjonujące wyzwala kolejkę górską wewnątrz kobiety, która myli ją do tego stopnia, że ​​nie wie, co czuje lub myśli o nim.

Sposoby, w jakie mężczyźni używają uwodzenia frakcjonowaniem:

cincuenta sombras de grey sex part

1. Budują związek emocjonalny

To miejsce, w którym pojawiają się dobre umiejętności społeczne. Mężczyźni, którzy używają frakcjonowania, wiedzą dokładnie, w jakim tonie muszą z tobą rozmawiać, jakiego języka ciała używać, lub czy muszą stać blisko ciebie lub nieco dalej. Sprawiają, że ufasz im w sposobie mówienia i gestach.2. Są pewni siebie

Kiedy widzą kobietę, którą lubią, nie myślą o tym, jak kobieta jest dla nich zbyt dobra lub jak nie jest w lidze. Zamiast tego patrzy na nią, jakby nie była z jego ligi. Brzmi to bardzo arogancko, ale w ten sposób zmusza ją, by go ścigała. Nawet gdy zadaje wiele pytań na jej temat i jej życia, pozostaje pewny siebie i patrzy na nią z góry.

3. Zwykle używają dokuczliwości

To bardzo dziwne, ale mężczyźni używają tej techniki, by zwrócić jej uwagę. Mówią coś o kobiecie, której nie lubią; wskazują jej sukienkę lub coś, co nie jest tak obraźliwe, po prostu rozpoczynają dyskusję na ten temat. Przyciąga uwagę dziewczyny i jeśli nie jest zbyt obraźliwa, może zainicjować jakiś głupiutki spór, który sprawi, że jej emocje zaczną wrzeć.

4. Nawiązują emocjonalny kontakt, pozwalając ci je lepiej poznać

Kiedy widzą, że kobieta jest zainteresowana i jeśli bierze udział w rozmowie, zwykle mówią o sobie coś bardzo osobistego, może nawet tajemnicę. Buduje zaufanie, a badania wykazały, że ludzie, którzy dzielą tajemnice, są bardziej atrakcyjni niż ci, którzy tego nie robią.5. Sprawiają, że jesteś szczęśliwy

Najprawdopodobniej zapyta cię o coś w przeszłości, co sprawiło, że poczułeś się szczęśliwy, co sprawiło, że poczułeś podekscytowanie lub coś podobnego. Stanie się to oczywiście w momencie, gdy rozmowa się pogłębi i gdy poczuje, że jest to odpowiedni moment. Nigdy tego nie zrobi na początku, ale biorąc pod uwagę, że cała rozmowa może trwać do 15 minut. To sprawia, że ​​zastanawiasz się, czy kiedykolwiek byłeś tak otwarty na mężczyznę.

6. Sprawiają, że jesteś smutny

Kiedy się podniecisz, przedstawi temat, który Cię zasmuca. Prawdopodobnie wspomni o ciężkim zerwaniu, złamaniu serca, śmierci bliskiej osoby lub coś takiego. Jeśli to nie zadziała, zmieni się w inne uczucie: gniew. Może wprowadzić temat pewnej kwestii politycznej, z którą możesz się nie zgodzić, i żartuje z tego, a on pozwoli ci przekonać go o swoich przekonaniach, dzięki czemu znów będziesz szczęśliwy.

To ciągła kolejka górska między sprawianiem radości a zasmucaniem. Zmieniające się emocje sprawiają, że uwierzysz, że przeżyłeś miesiące z tym mężczyzną, kiedy rozmawiałeś z nim tylko od kilku minut. To z powodu ciągłych emocji, które dzieją się w każdej kobiecie, która spotyka mężczyznę, który używa uwodzenia frakcjonującego.

7. Zachęcają cię manierami

Jeśli mężczyzna używa wielu przekleństw podczas mówienia i jeśli jest niegrzeczny wobec ciebie, barmana lub przyjaciół, tak naprawdę nie ma szans na dotarcie do serca kobiety. Ale jeśli powie „proszę” i „dziękuję”, jeśli trzyma dla ciebie drzwi i nie sprawia, że ​​czujesz się gorszy, to sprawi, że będziesz bardziej do niego przyciągany, a to czyni go tak nieodpartym.

8. Są wyjątkowe

Najprawdopodobniej ma wyjątkowy talent, który wyróżnia go spośród tłumu. Prawdopodobnie gra na gitarze lub jest dobry w sporcie. Jeśli tak, uwierz mi, będziesz o tym wiedział.

Czy to działa?

Jeśli zrobisz to dobrze, tak.

Większość ludzi, którzy opanowali tę technikę, powie, że uwiedzenie kobiety zajmuje im mniej niż 15 minut, ale ponieważ wszyscy podchodzą do niej w inny sposób, nie dotyczy to wszystkich.

Ta metoda nie działa nawet, jeśli mężczyzna nie ma doświadczenia we flirtowaniu lub kontaktach towarzyskich lub jeśli nie jest zbyt pewny siebie.

Ważne jest tutaj to, że praktyka czyni mistrza, prawda? Kiedy mężczyzna podchodzi tej nocy do kilku kobiet, próbując wykonać każdy z wymienionych wyżej kroków i nie udaje się, nie oznacza to, że to samo z jeszcze bardziej atrakcyjnymi kobietami nie zadziała jutro. Mogą ćwiczyć o dowolnej porze dnia, z kelnerką, z szefem, z kasjerem. Jeśli użyje tej techniki, tak naprawdę nie będzie dbał o to, na kogo jej używa, ale raczej o to, jak dobrze się sprawdziła.

la mejor posición sexual para tener un chico

Bycie atrakcyjnym ma znaczenie do pewnego momentu, ale kiedy mężczyzna wie, jak prowadzić rozmowy na swoją korzyść, wygląda na to, że nie odgrywa wystarczająco wysokiej roli. Będzie odpowiednio się ubierał, może nawet z ekscentryczną koszulą w jasnym kolorze, ale to nie zmieni wiele w wyglądzie; to po prostu przyciąga wzrok.