8 sposobów na głębsze emocjonalne połączenie ze swoim mężczyzną - Grudzień 2021

Jeśli chcesz związku, który będzie trwał dłużej, musisz nawiązać głęboki związek emocjonalny ze swoim mężczyzną. Łączenie się z nim na poziomie fizycznym jest łatwiejsze niż łączenie się z nim na poziomie emocjonalnym, ale jeśli odkryjesz, co napędza twojego mężczyznę, możesz to zrobić. Oto kilka świetnych sposobów, które pomogą ci nawiązać z nim głębszą więź i w ten sposób całkowicie go poświęcić.

1. Szanuj go

Jeśli chcesz nawiązać głębsze więzi ze swoim mężczyzną, musisz go uszanować. Nie musisz lubić wszystkiego, co robi, ale jeśli jest to jego sposób robienia rzeczy, po prostu to szanuj. Jeśli da ci szacunek, którego potrzebujesz, po prostu zrób dla niego to samo. Będzie szczęśliwy i spełniony, a ty będziesz mieć lepszy związek.2. Bądź tajemniczy

Kiedy będziesz trochę tajemniczy, będzie chciał wiedzieć, co dzieje się w twoim życiu. Nie mów mu wszystkiego, co dzieje się w twoim życiu, i zachowaj dla siebie tylko kilka pikantnych rzeczy. To sprawi, że zainteresuje się tobą i będzie próbował cię lepiej poznać. A jeśli to nie pomoże pogłębić relacji emocjonalnej, nie wiem, co będzie.

10 cosas que les gustan a los chicos en la cama

3. Wspieraj go

Jeśli twój człowiek nie ma twojego wsparcia, znajdzie go w innym miejscu. Szanuj więc to, co robi i popieraj jego decyzje, zwłaszcza jeśli daje z siebie wszystko, aby czynić dobre rzeczy. Po prostu potrzebuje kogoś, kto w niego uwierzy, i jestem pewien, że chciałby, aby ta osoba była tobą.

4. Pokaż mu, że dbasz o niego

Mężczyźni nie są tak emocjonalnie dostępni przez cały czas, ale nie będzie w stanie się oprzeć, jeśli powiesz mu, że go kochasz i że naprawdę na nim zależy. Nawet jeśli ma najtwardsze serce, rozpłynie się, kiedy go pocałujesz, przytulisz i powiesz, że nie ma innego miejsca, w którym chciałbyś być teraz, niż w jego ramionach. Jestem pewien, że odwzajemni się w ten sam sposób.5. Powiedz mu, że go doceniasz

Jeśli chcesz pogłębić więź emocjonalną między tobą a twoim mężczyzną, okaż afirmację tu i tam. Nie mówię, że powinieneś pokiwać głową na wszystko, co mówi, ale jeśli pewne rzeczy naprawdę mają sens, pokaż mu, że go popierasz.

6. Spróbuj go lepiej poznać

Jeśli spróbujesz lepiej poznać swojego mężczyznę, on to uszanuje. Spodoba mu się sposób, w jaki zadajesz mu pytania dotyczące jego życia i okazuje zainteresowanie jego hobby. Jeśli poprosisz go o normalne rzeczy, takie jak jego dzień lub jeśli poprosisz go o spacer i wspólne spędzanie czasu, będzie wiedział, że to szanuje. I tak, będzie mógł otworzyć się o wiele łatwiej, ponieważ uwierzy ci.

7. Uprawiaj regularny seks

Widzisz, fizyczny dotyk jest bardzo ważny dla facetów. Dlatego powinieneś się regularnie z nim uprawiać seks. Ale jeśli czujesz, że robi to tylko po to, aby tak się stało, nie rób tego. On chce cię chcieć, a ty także musisz czuć się pożądany i szanowany. Związek dotyczy dwóch osób i oboje musicie zdobyć to, czego pragniecie.8. Zawsze bądź kobietą, którą chciałby się pochwalić

Nie mówię, że musisz się ubrać, aby zabijać, ale rób coś, co zmiata go z nóg za każdym razem, gdy cię zobaczy. Bądź wesoły, wesoły i energiczny. Pokaż mu, jak życie może być piękne i że chcesz mu pokazać, jak się nim cieszyć, jeśli ci na to pozwala. Bądź kobietą do kochania i uczyń go najszczęśliwszym mężczyzną na świecie.