8 sposobów, aby dowiedzieć się, czy jego pocałunek oznacza coś prawdziwego - Grudzień 2021

Pocałunek może wiele powiedzieć o osobie, którą całujesz, i dlatego różne osoby całują się na różne sposoby. Jeśli chcesz wiedzieć, czy ten pocałunek, który ci ukradł, był naprawdę czymś prawdziwym, czy był to tylko romans, sprawdź poniższą listę.

¿Por qué el cuerpo femenino es tan hermoso?

1. Czujesz się, jakbyś był w chmurze dziewiątej

Ok, pocałował cię i wszystko, co poczujesz, to mnóstwo motyli w twoim żołądku i ogromne pragnienie, aby to zrobić ponownie. Czujesz się, jakby on wstrząsnął twoim światem, tylko dotykając twoich ust i że był w tym bardzo dobry. Również jego ręce na twojej talii, zbliżające cię do niego, sprawiły, że poczułeś się tak wyjątkowy i pożądany. Tak kochanie, to była prawdziwa rzecz, nie wątp w to nawet przez sekundę.2. Całował cię powoli

Kiedy mężczyzna całuje cię szybko, naprawdę nie możesz się tym cieszyć. Ale kiedy pocałunek jest powolny i spontaniczny, masz wrażenie, że wszystkie twoje uczucia są wspólne. Czujesz całą jego miłość poprzez prosty pocałunek i czujesz się dobrze we własnej skórze. Jeśli pocałował cię powoli, również mu ​​się podobało i chce to powtórzyć. Mężczyzna, który nie spieszy się z zaspokojeniem kobiety zwykłym pocałunkiem, będzie prawdziwym mężczyzną w sypialni!

3. Wszystko, o czym myślisz, to smak jego ust

Kobieta zawsze czuje, czy pocałunek oznaczał coś prawdziwego, czy nie. Jeśli nie możesz przestać myśleć o smaku jego ust i sposobie, w jaki całował cię powoli, musiało to być dla niego również intensywne. To znak, że oboje poczuliście jakiś związek i że dobrze się przy tym bawiliście.

4. Potem nic nie mówi

Jeśli całuje cię i nic więcej nie mówi, to znak, że to naprawdę coś dla niego znaczyło. Prawdopodobnie myśli o tym, co się wydarzyło, i bada sposoby, aby znów być z tobą. Poczuł związek z tobą po prostu całując cię i myśli, że wasza dwójka może być świetną parą.5. Możesz zobaczyć, jak się denerwuje, kiedy jest blisko ciebie

Po tym, jak oboje się pocałowali, nic już nie było tak jak wcześniej. Czujesz, że jest wokół ciebie dość nerwowy i nie wie, co powiedzieć i jak się zachować. Czujesz, że chce to powtórzyć, ale nie wie też, czy tego chcesz. Zachowuje się dość dziwnie i jest zabawny, zachowując się super, gdy widzisz, że jest niespokojny. To tylko jeden znak, że naprawdę zależy mu na tobie i na tym, co masz do powiedzenia na temat jego zachowania.

como sabes que estas embarazada

6. Przyznaje, że oznaczało to dla niego coś prawdziwego

Największym znakiem, że pocałunek naprawdę coś znaczył, jest to, kiedy się do ciebie przyzna. Jeśli powie, że nie może przestać o tobie myśleć po tym pocałunku, istnieje szansa, że ​​mocno się w tobie zakochał. Jeśli nie zdoła cię wyrwać z głowy, oznacza to, że zrobiłeś coś niemal magicznego, aby umieścić go pod swoim urokiem. Dobra robota dziewczyno!

cómo ponerla de humor

7. Oboje chcą to powtórzyć

Jeśli oboje myślicie o sposobach bycia samemu, aby powtórzyć ten magiczny pocałunek, oznacza to tylko jedno - jesteście przywiązani do siebie. Po prostu chcesz cieszyć się powolnymi i długimi pocałunkami, gdy nikt nie jest w stanie zepsuć twoich planów. Chcesz spędzać czas razem i starać się lepiej poznać. Jeśli coś takiego Ci się przytrafi, jest to znak, że możesz nawiązać wysokiej jakości związek.8. Nie wspominaj o tym pocałunku nikomu, nawet najlepszemu przyjacielowi

Kiedy taki pocałunek się zdarzy, poczujesz, że jest to coś twojego i nie będziesz chciał, aby dzielił się nim z kimkolwiek, nawet z twoim najlepszym przyjacielem. Nie wspominasz, że pocałowałeś faceta i że czułeś się tak wyjątkowy. Będziesz marzyć o podobnych pocałunkach z nim i nikt nie będzie wiedział, dlaczego przez cały dzień masz słodki uśmiech na twarzy. Inni zakładają, że dzieje się tak z powodu faceta, ale nie będą wiedzieć, że upadłeś z nim na kolana, gdy tylko poczułeś smak jego ust.