8 niezaprzeczalnych znaków, że jeszcze go nie ma - Grudzień 2021

Kiedy zrywasz związek miłosny, prawdopodobnie próbujesz dowiedzieć się, co poszło nie tak i dlaczego nie zadziałało.

Jeśli nadal kochasz swojego byłego, będziesz zainteresowany jego życiem, nawet jeśli nie będziecie już razem.To prawda, że ​​nie masz z nim nic wspólnego, ale kawałek twojego serca wciąż należy do niego. Więc łapiesz się na prześladowaniu go w Internecie, pojawianiu się w tych samych miejscach co on lub uzyskiwaniu informacji o nim od przyjaciół.

¿Puede una hernia causar aumento de peso?

A ty desperacko chcesz wiedzieć, czy nadal ma dla ciebie jakieś uczucia.

Chcesz wiedzieć, czy już się przeprowadził i znalazł inną dziewczynę, czy też nadal cię interesuje.Jeśli chcesz wiedzieć te rzeczy, a nawet więcej o swoim byłym i rzeczach, o których myśli, czytaj dalej, ponieważ ujawnię niektóre z najczęstszych oznak, że wciąż nie jest nad tobą.

1. Chce być w kontakcie

Prawda jest taka, że ​​kiedy rozstajesz się z kimś, nie chcesz widzieć tej osoby ani wiedzieć, co robią w swoim życiu.

Ale jeśli twój były nadal próbuje się z tobą skontaktować, oznacza to, że nadal ma do ciebie pewne uczucia i żałuje, że cię zostawił.Uświadomi sobie, że był głupcem, pozwalając ci odejść i będzie próbował się z tobą skontaktować, aby mógł wykonać pewne ruchy, aby cię odzyskać.

2. Próbuje wyjaśnić, że nie chciał cię skrzywdzić

Jeśli wyciąga do ciebie rękę, próbując wyjaśnić, dlaczego z tobą zerwał, oznacza to, że jest mu przykro, że nie jesteś już jego dziewczyną i że wciąż ma nadzieję, że jest nadzieja dla was dwojga.

Sam fakt, że nadal chce rozmawiać o waszej dwójce, może powiedzieć, że was kocha, ale boi się to przyznać.

3. Nie umawia się z nikim

Pewnie myślałeś, że znajdzie kolejną dziewczynę, kiedy z tobą zerwie, ale tego nie zrobił.

Zamiast tego wciąż stara się być blisko ciebie i nie interesuje się innymi kobietami. Nawet jeśli są wokół niego atrakcyjne dziewczyny, wciąż szuka cię w każdej z nich.

Uświadomił sobie, że stracił dobrą dziewczynę, a teraz jest gotów zrobić wszystko, aby cię odzyskać.

4. Prześladuje cię w serwisach społecznościowych

Jeśli zobaczysz, że „lubi” twoje posty lub zdjęcia na Facebooku, możesz się założyć, że zna każdy twój krok.

Jest po prostu zainteresowany tobą bardziej, niż myślał, i tak to pokazuje. Może on także próbuje skontaktować się z niektórymi z twoich przyjaciół, aby zapytać o ciebie.

Jeśli tak jest, możesz być pewny, że to tylko kwestia czasu, kiedy wasza dwójka znów będzie razem.

que buscan las chicas en un hombre

5. Jest zazdrosny, gdy zbliża się do ciebie inny człowiek

Pomimo faktu, że wasza dwójka już się rozpadła, nie może znieść, że w waszej obecności jest inny mężczyzna.

Nadal uważa cię za swoją dziewczynę i chce, żebyś to wiedział. Nie wstydzi się tworzyć zazdrosnych scen, gdy jesteś w pobliżu, ponieważ wie, co zyska, robiąc to.

Dostanie to, czego najbardziej pragnie - TY!

6. Nazywa cię pijanym

Znasz to powiedzenie: „In vino veritas!”? Cóż, jeśli twój pijany ex dzwoni do ciebie w środku nocy i mówi ci, że wciąż cię kocha i że nie może bez ciebie żyć, powinieneś mu uwierzyć.

Z powodu alkoholu we krwi musi powiedzieć ci, co tak naprawdę myśli i w ten sposób poczuć się lepiej.

Problem w tym, że rano będzie miał kaca, żałując, że zrobił z siebie głupca przed jedyną osobą, na której mu naprawdę zależy.

7. Wysyła prezenty

Wysyłanie prezentów zawsze było dobrym sposobem na odzyskanie kobiety. Ale to zależy, czy wszystkie drogie prezenty są naprawdę warte całego bólu, przez który przeszedłeś.

Jeśli twój były próbuje czegoś takiego i wysyła ci prezenty lub kwiaty, powinieneś wiedzieć, że nie robi tego właśnie w ten sposób. Ma plan, który obejmuje ciebie.

On po prostu chce, abyś czuł się dobrze i chce, aby był tego powodem.

8. Poprosi cię o rozpoczęcie od nowa

Najbardziej oczywistym znakiem jest to, że faktycznie prosi cię, abyś znów był z nim. Właśnie zorientował się, że popełnił błąd, kiedy pozwolił ci odejść, a teraz chce zacząć od nowa.

Jeśli powie ci, że to wszystko jego wina i że poprawi się, by cię zadowolić, możesz się założyć, że nadal cię kocha i że chce być z tobą.

Tracąc cię, zobaczył, jak to jest, gdy stracisz bratnią duszę i nie chce już tak żyć.