8 porad dotyczących długotrwałego związku

Spójrzmy prawdzie w oczy - wszyscy chcemy miłości, która trwa. Ale obecnie posiadanie zaangażowanego, opatrzonego znakiem związku związku jest wystarczająco trudne. To, co wydaje się prawie niemożliwe, jest dla przetrwania tego związku. Pomimo faktu, że utrzymywanie długotrwałych relacji jest trudne, z pewnością można to zrobić z dużą cierpliwością i ciężką pracą. Oto 8 wskazówek, które pomogą Twojemu związkowi przejść długą drogę.formas perversas de encender a tu novio

1. Komunikuj się

Nigdy nie możesz oczekiwać zdrowego związku bez prawdziwej komunikacji. Nie mówię tu tylko o codziennych rozmowach lub drobnych rozmowach.

Mówię o prawdziwej, znaczącej komunikacji dotyczącej twoich snów, nadziei i obaw.Porozmawiaj ze swoim partnerem o tym, co ci przeszkadza i bądź otwarty, gdy robi to samo. Pamiętaj tylko, aby być uczciwym w tym procesie.

2. Poznaj drugą osobę

Jeśli chcesz mieć związek, który będzie trwał, musisz włożyć wysiłek, aby naprawdę poznać osobę, z którą jesteś. Wszystko jest łatwiejsze, gdy partnerzy znają się naprawdę.

Nie mam na myśli, że powinieneś po prostu dowiedzieć się, jakie są jego hobby lub zainteresowania życiowe. Powinieneś podjąć wysiłek, aby poznać jego osobowość i charakter, w tym jego strony, których nie lubisz.W ten sposób łatwiej sobie z nim poradzisz i w przyszłości będzie mniej niespodzianek.

3. Nie próbujcie się zmieniać

Każdy jest indywidualną osobą przed wejściem w związek. I chociaż wspaniale jest, jeśli ty i twoja druga połowa jesteście zespołem, indywidualność ta powinna być szanowana i nie należy się zmieniać, aby zadowolić kogokolwiek.

Oznacza to, że oboje musicie zaakceptować siebie nawzajem ze wszystkimi swoimi niedoskonałościami, ponieważ te wady są częścią tego, kim jesteście.Największym błędem, jaki możesz popełnić, jest próba zmiany partnera. To tylko przyniesie niepotrzebne napięcia w związku i niczego nie osiągniesz.

Oczywiście, wszyscy zmieniamy niektóre rzeczy o sobie, kiedy wchodzimy z kimś w partnerstwo, ale nikt nie powinien oczekiwać, że zmieni istotne cechy osobowości.

4. Miej trochę czasu dla siebie

Kiedy kogoś kochasz, chcesz spędzić z nim cały swój wolny czas. I choć na początku wydaje się to interesujące, koncepcja ta nie jest tak naprawdę skuteczna, jeśli chodzi o relacje długoterminowe.

Jeśli chcesz, aby twój związek trwał, oboje zawsze powinniście znaleźć czas dla siebie i powinniście starać się nie spędzać każdej sekundy każdego dnia razem.

Pomoże Ci to docenić czas spędzony razem.

5. Bądź partnerami

Pamiętaj, że związek romantyczny jest formą partnerstwa w każdym znaczeniu tego słowa. Oznacza to, że ty i twój partner jesteście równi i powinieneś się tak zachowywać.

Nie ma znaczenia, kto zarabia więcej, a kto jest starszy - oboje powinniście mieć to samo zdanie, jeśli chodzi o wasz związek i nigdy nie jest dopuszczalne, aby jeden partner zachowywał się tak, jakby był ponad drugą osobą w jakikolwiek sposób.

6. Naucz się walczyć

Jeśli uważasz, że będziesz miał długoterminowy związek bez walki, nie możesz się bardziej mylić. Ale jeśli naprawdę chcesz, aby twój związek trwał, musisz nauczyć się walczyć.

Oznacza to, że zarówno ty, jak i twój partner musicie wybrać swoje bitwy i od czasu do czasu musicie odpuścić niektóre rzeczy.

7. Kompromis

Bycie samolubnym to coś, o czym musisz zapomnieć, jeśli chcesz mieć długoterminowy związek. Ty i twój partner jesteście teraz zespołem, a wszystko, co robicie, będzie na korzyść związku.

Oznacza to, że wasza dwójka będzie musiała się spotkać w połowie drogi i od czasu do czasu złożyć ofiary, jeśli chcecie, aby wszystko się ułożyło.

8. Bądź intymny

Dojrzałe pary wiedzą, że intymność to coś więcej niż seks. I chociaż nie powinieneś lekceważyć seksu, jeśli chcesz, aby twój długotrwały związek odnosił sukcesy, powinieneś również znaleźć czas na inne intymne rzeczy zamiast seksu.

Bez względu na to, jak bardzo jesteś zajęty, ważne jest, aby zawsze mieć czas tylko dla was dwojga. Czasami trzymanie się za ręce, przytulanie lub po prostu leżenie razem wzmacnia więź między ludźmi bardziej niż cokolwiek innego.