8 rzeczy, które powinieneś teraz powiedzieć swojemu najlepszemu przyjacielowi - Grudzień 2021

Wiedza o tym, co powiedzieć, aby rozjaśnić życie najlepszego przyjaciela, jest tym, po co jest prawdziwy BFF. Kto od czasu do czasu nie potrzebuje małego odbioru?

Ta dziewczyna jest twoją kotwicą. To do niej chodzisz po wszystko i nigdy nie męczy cię słuchanie twoich problemów. Kocha cię jak siostrę i skarci cię jak matkę. Zawsze ma na względzie twoje najlepsze interesy i wszystko, czego pragnie, to żebyś był szczęśliwy.Czasami przyjmujemy za pewnik, że ci niesamowici ludzie w naszym życiu. Przyzwyczailiśmy się do tego, że ktoś ma odpowiedzieć 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dlatego zapominamy powiedzieć, jak bardzo są doceniani.

Nie muszą być dla nas, ale zawsze są. Nie muszą być dla nas dostępne o każdej porze nocy, ale zawsze są. I dlaczego? Ponieważ kochają nas bezwarunkowo. Po to jest najlepszy przyjaciel.

A jeśli kochasz swoją bestię i nie wyobrażasz sobie życia bez niej, upewnij się, że ona wie, jak się czujesz. Prawdopodobnie już to robi, ale to nigdy nie boli i zawsze miło jest być docenionym.Jeśli chcesz, aby twoja najlepsza przyjaciółka wiedziała, jak bardzo ją pielęgnujesz i jej przyjaźń, oto 8 pięknych rzeczy, które powinieneś jej powiedzieć, aby zawsze czuła się doceniana i kochana.

1. Jesteś moją osobą i zawsze będziesz moją osobą.

Jesteśmy jak jeden. Kiedy płaczesz, ja płaczę. Kiedy jesteś szczęśliwy, jestem szczęśliwszy! Nikt nie zna mnie tak jak ty. I nie ma nikogo, kogo chciałbym wiedzieć, tak jak mnie znasz.

Jesteśmy tak blisko, że mogę szczerze powiedzieć, że jesteśmy rodziną. Jesteś dla mnie krwią. To, przez co przeszliśmy i sposób, w jaki zawsze znajdowaliśmy wyjście z każdego rzuconego na nas życia, sprawia, że ​​jesteśmy związani na całe życie.Nie mogę sobie wyobrazić, że przeszedłem przez to, co przeszedłem z kimkolwiek innym po mojej stronie oprócz ciebie! Jesteś jedyną osobą, którą chcę mieć zawsze przy sobie, we wszystkich wzlotach i upadkach życia.

cómo secar tu cabello con secador

I wiem, że tak samo do mnie czujesz. To sprawia, że ​​jesteśmy świetnym zespołem. Cieszę się, że oboje wiemy, jak to jest mieć siostrę.

Jesteś dla mnie cenny, a ja zawsze cenię twoją przyjaźń ponad wszystko. W końcu jesteś moją osobą.

2. Bądź silny, obiecuję, że nadchodzą lepsze rzeczy.

Życie to nie piknik, wiem. Są rzeczy, które chciałbym, żebyś nie musiał przez nie przechodzić, ale myślę, że życie miało inne plany. I zgadnij co? To tylko uczyniło cię silniejszym! Nie sądziłem, że to możliwe, ale teraz widzę, że jest.

Nigdy nie myśl, że nie masz się dobrze. Jesteś lepszy niż w porządku! I nigdy nie czujesz, że nie jesteś wystarczająco dobry. Jesteś idealny! Smutno mi, że czasami nie widzisz swojej wartości. Jesteś taki silny i odważny. Jesteś osobą, do której chodzę, kiedy muszę poczuć uśmiech na twarzy, nigdy tego nie zapomnij!

Tylko dlatego, że życie rzuciło cię na pętlę, nie oznacza, że ​​będzie cię nadal rzucać, ponieważ nie będzie. Trudna część się skończyła. Przetrwałeś, a ja jestem tak dumna z twojego serca i odwagi. Niewiele osób może pozostać tak silnych jak Ty, biorąc pod uwagę to, przez co przeszliście.

Trzymaj więc głowę do góry, siostro! Zawsze będę tam, by trzymać cię za rękę i razem możemy pokonać wszystko. Nigdy nie będziesz musiał przechodzić przez nic, dopóki żyję. Kocham Cię!

3. Jesteś taka piękna, wewnątrz i na zewnątrz.

Nie pozwól, by głupi, nieistotni ludzie mówili ci inaczej! Jesteś najpiękniejszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem, i nie mam na myśli jedynie wyglądu zewnętrznego. Twoje serce jest zrobione ze złota!

Nie ma nic, czego nie zrobiłbyś dla tych, których kochasz. Nie ma rzeki, na której byś nie pływał i żadnej góry, na którą byś nie wspiął się. Wasza miłość nie zna granic i to jest najcenniejsza rzecz w was.

Nigdy nie pozwól nikomu sprawić, abyś poczuł się mniejszy niż jesteś. Jesteś zbyt dobry dla tego świata, a ci, którzy cię znają, nigdy nie przyjmą cię za pewnik. Gdyby na świecie było więcej ludzi takich jak ty, byłoby to znacznie piękniejsze miejsce.

como hacer feliz a tu esposo otra vez

4. Dokonuj dobrych wyborów.

Jesteś zbyt wielką osobą, aby dać się powalić wszelką negatywnością na tym świecie. Nie poddawaj się presji. Upewnij się, że dokonujesz dobrych, mądrych wyborów, z których mama byłaby dumna.

Nigdy nie poddawaj się presji otoczenia. Jesteś lepszy i jesteś w stanie doskonale podejmować mądre decyzje bez niczyjej pomocy. Zawsze będę tam, kiedy będziesz potrzebować pomocnej dłoni, ale wiesz, że ją masz.

Jeśli kiedykolwiek będziesz dokonywał złych wyborów, upewnij się, że jestem z tobą, abyśmy mogli się z tego śmiać jak szaleni i pewnego dnia powiedzieć naszym wnukom! Nie uwierzą, jak szalone były ich babcie.

Zawsze bądź sobą. Wiedz, że jesteś wystarczający. Doceń siebie na tyle, aby oderwać się od ludzi i sytuacji, które sprawiają, że czujesz się mniej. Dobrzy ludzie będą cię kochać za ciebie, a nie za to, kim muszą być.

5. Bądź dumny z tego, co przeszedłeś.

Nikt nie jest bardziej odważny niż ty. I za każdym razem, gdy życie powaliło cię na kolana, odepchnąłeś je od razu i udowodniłeś, jaką złą kobietą jest pani szefowa.

¿Cuáles son algunos alimentos quemagrasas?

Bądź dumny z rzeczy, które zaprowadziły cię tam, gdzie jesteś. Bez tych trudności nie znalibyście rzeczy, które znacie teraz, i nie bylibyście silną, ambitną, ostrożną i pewną siebie kobietą, którą jesteście dzisiaj.

Cokolwiek na ciebie czeka, obejmiesz to i poradzisz sobie z nim z wdziękiem i opanowaniem. Będę przy tobie, aby świętować twoje zwycięstwa. I jest ich znacznie więcej na horyzoncie. Pozostań odważny i dumny. Rzeczy mają sposób na wypracowanie się.

6. Śmiej się z tego wszystkiego.

Jesteśmy o wiele za blisko, aby sprowadzić nas na kłótnię. Wiem, że w przyszłości czeka nas tak wiele rzeczy i nic nie może zagrozić naszej przyjaźni.

Jeśli kiedykolwiek dojdziemy do walki, zawsze pamiętajmy, że to ty i ja przeciwko problemowi, a nie ty i ja przeciwko sobie. Jesteśmy drużyną. Jeśli kiedykolwiek odejdziesz ode mnie po walce, zawsze wiesz, gdzie mnie znaleźć. Moje drzwi będą zawsze otwarte dla ciebie.

Jesteśmy zbyt dobrymi przyjaciółmi, aby głupie argumenty zrujnowały to, co mamy. Myślę, że oboje to wiemy. Jestem pewien, że będziemy się śmiać z jakiejkolwiek głupiej walki, którą przeżyjemy za tydzień lub dwa. Nigdy nie bierzmy się zbyt poważnie i zawsze śmiejmy się pod koniec każdego dnia. Właśnie to robimy najlepiej.

7. Kocham cię.

Nauczyłem się, że zawsze ważne jest, aby powiedzieć tym, których kochasz, co do nich czujesz. Możesz nigdy nie dostać kolejnej szansy. Pozwól, że coś ci powiem… Kocham cię bardziej niż myślałem, że można pokochać przyjaciela. Tylko ty jesteś o wiele więcej.

Jesteś moim zaginionym puzzlem. Moja bratnia dusza i mój psotny partner! Druga część mnie, bez której nigdy nie mógłbym żyć.

ser un adolescente en los 70

Szczerze mówiąc, myślę, że jesteś niesamowitą osobą i jestem bardzo błogosławiony, że mogę żyć obok siebie. Nauczyłeś mnie tak wiele o życiu, miłości i przyjaźni, a przebywanie w pobliżu sprawia, że ​​moje serce jest szczęśliwe!

Kocham Cię i zawsze będę!

8. Dziękuję

Dziękuję za bycie moją siostrą duszy. Dziękuję za pogodzenie się ze mną, nawet gdy jestem w najgorszym wypadku. Dziękujemy, że zawsze znalazłeś dla mnie czas i nigdy nie musiałeś sprawdzać swojego kalendarza. Jestem bardzo wdzięczny, że po prostu rzuciłeś wszystko i przyszedłeś mi z pomocą, gdy tylko cię potrzebuję.

Dziękuję, że jesteś dla mnie najlepszym wzorem do naśladowania. Wiem, że to brzmi zabawnie, ponieważ jesteśmy w tym samym wieku, ale zawsze patrzyłem na ciebie jako starszą siostrę. I bardzo to kocham. Zawsze miałem coś do nauczenia się od ciebie, ale nigdy nie byłeś dla mnie protekcjonalny. Zawsze masz najlepsze podejście do wszystkiego.

Dziękuję, że kazałeś mi zobaczyć, nad czym muszę pracować, nie raniąc moich uczuć. Dziękuję za to, że nigdy nie pozwoliłeś mi się osiedlić i upewniłeś się, że zawsze jestem sobą.

Nie wiem, jak mógłbym przetrwać na tym świecie bez ciebie, więc dziękuję za bycie sobą. Jesteś moją osobą i moją siostrą i kocham cię bardziej niż słowa mogą powiedzieć.