8 rzeczy, których nigdy nie powinieneś mu wybaczyć w związku

8 rzeczy, których nigdy nie powinieneś mu wybaczyć w związku

Kiedy zaczynasz związek miłosny, myślisz, że wszystko jest tak doskonałe i że tak pozostanie na zawsze.Ale powinieneś wiedzieć, że nikt nie jest doskonały i nadejdzie czas, kiedy twój partner cię zawiedzie.

Zrobi coś, co sprawi, że poczujesz się źle i dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jakie rzeczy powinieneś mu wybaczyć, a które są grzechami śmiertelnymi.Dlatego zrobiłem listę rzeczy, których nie powinieneś mu wybaczać w związku.

Tak więc, jeśli twój mężczyzna robi którąkolwiek z tych rzeczy, powinieneś go po prostu zostawić, ponieważ nie jest kimś, kto cię kocha i szanuje tak, jak na to zasługujesz.

On cię zdradza

mężczyzna przyłapany na zdradzieWiem, że są kobiety, które wybaczą mężczyźnie, gdy je zdradzą, ale z mojego punktu widzenia jest to coś, czego nie należy wybaczać.

To znaczy, świadomie spał z inną kobietą, nawet jeśli wiedział, że może cię skrzywdzić robiąc to.

nombres que son difíciles de pronunciar

Nie myślał o twoich uczuciach ani o całej agonii, przez którą musiałbyś przejść, gdy się o tym dowiedziałeś.Jeśli zrobił to raz, zrobi to ponownie. Więc nie wybaczaj mu, gdy dowiesz się o tym i rzucisz go, ponieważ zasługujesz na więcej niż jego miłość na wpół.

On cię wykorzystuje

zły mężczyzna krzyczy na kobietę

Bez względu na to, czy jest to przemoc emocjonalna, czy fizyczna, jest to coś, czego nie powinieneś tolerować w związku.

Jeśli twój partner cię molestuje, ma poważne problemy i nie zasługujesz na to, by żyć w strachu przez całe życie.

Powinien być twoim obrońcą, a nie kimś, kogo będziesz się bać. Więc nie wierz mu, kiedy mówi, że to po prostu zdarzyło się przypadkowo i że to się nie powtórzy, bo tak się stanie.

Kiedyś oprawca, zawsze oprawca.

On jest dla ciebie niegrzeczny

para kłócąca się w kuchni

Czy twój mężczyzna umniejsza cię przed innymi? Czy czujesz się mniej wartościowy w jego obecności?

Jeśli odpowiedź brzmi tak, masz problemy.

To jest coś, czego nigdy nie powinieneś wybaczać w związku, ponieważ jest to poważny problem. Twój mężczyzna powinien być dla ciebie wspierający i kochający, a nie niegrzeczny.

Powinien traktować cię jak swoją królową, a nie kogoś, kto jest tu dzisiaj, ale którego jutro nie ma.

To jest coś, czego nigdy nie powinieneś tolerować, więc lepiej trzymać się z daleka od takiego mężczyzny.

On cię okłamuje

para kłócąca się w salonie

Kłamstwo nigdy nie jest dobre, a zwłaszcza w związku miłosnym. Jeśli mówi, że utknął w korku, kiedy faktycznie odwoził swojego gorącego współpracownika do domu, jest to coś, czego nie powinieneś mu wybaczać.

Jeśli kłamie, oznacza to, że robi złe rzeczy i nie chce, żebyś się o nich dowiedział.

Nie z czymś małym, jak białe kłamstwa, ale tutaj mówimy o rzeczach, które są poważniejsze niż to. A to zachowanie jest niewybaczalne.

On cię naciska

para po kłótni w domu

Twój mężczyzna nie powinien zmuszać cię do robienia rzeczy, z którymi nie czujesz się komfortowo. Jeśli nie podoba ci się coś, co robi, musisz powiedzieć mu, jak się z tym czujesz.

sangrado a las 6 semanas de embarazo

Wyjaśnij mu, że różni ludzie lubią różne rzeczy i że powinno mu to odpowiadać.

Jeśli nadal upiera się przy tym, czego chce, bez pytania o zgodę, nie powinieneś mieć z nim nic wspólnego.

On nie stawia cię na pierwszym miejscu

trzech przyjaciół cieszących się piwem

W porządku jest stawiać siebie na pierwszym miejscu, ale jeśli twój facet stawia wszystkich ludzi wokół ciebie na pierwszym miejscu, a ty kończysz na końcu, wtedy masz problem.

Może już nie jest w tobie zakochany i może nie widzi was dwojga razem na dłuższą metę.

Ale prawdziwy mężczyzna, który kocha swoją dziewczynę, zawsze postawi ją na pierwszym miejscu, szczególnie na początku związku.

Jeśli widzisz, że twój facet nie daje ci miłości, na którą zasługujesz i że nie jesteś z nim zadowolony, obawiam się, że nadszedł czas, aby z niego zrezygnować.

Najwyraźniej zrobił to z tobą dawno temu.

Obwinia cię za wszystkie problemy

mężczyzna kłóci się ze złą kobietą

Kiedy masz związek z mężczyzną, który obwinia cię za wszystko, co się dzieje, jest to coś, o czym musisz z nim porozmawiać.

Kiedy masz problemy, są one połączone z wami obojgiem, a nie tylko i on musi to zrozumieć.

Ale jeśli odmawia przyznania się do winy i mówi, że to wszystko twoja wina, to nie powinien mieć już nic wspólnego z twoim życiem.

Zaufaj mi, będzie ci lepiej bez niego.

Sprawia, że ​​czujesz się mniej warta

młoda kobieta płacze z rękami na twarzy

Związek powinien być czymś miłym, w którym możesz być sobą, a druga osoba powinna cię kochać za to, kim naprawdę jesteś.

Jeśli udajesz, że jesteś kimś, kim nie jesteś tylko po to, żeby cię lubił, to wszystko na próżno. Jeśli czujesz się źle, ponieważ twój mężczyzna sprawia, że ​​czujesz się mniej wartościowy, musisz coś zmienić.

Powinieneś być całkowicie bezpośredni w swoich uczuciach i powiedzieć mu, że nie jesteś taki szczęśliwy i chcesz zmiany.

Jeślion nie chce się zmienića jeśli nie ma nic przeciwko utracie ciebie, odejdź jak najszybciej.

8 RZECZY, KTÓRYCH NIGDY NIE POWINNO MU WYBACZYĆ W ZWIĄZKU