8 rzeczy, które się zdarzają, gdy poznasz dobrego faceta po toksycznym związku - Grudzień 2021

Największym problemem w toksycznym związku jest to, że niekoniecznie masz świadomość, że jesteś w jednym. Przyzwyczajasz się do złego traktowania, ponieważ stopniowo staje się ono częścią twojego życia.

Mogą być szczęśliwe chwile (kiedy twój sprawca jest w „nastroju”), które powodują, że zapominasz o tych złych, które się wydarzyły i będą miały miejsce.Toksyczne związki uzależniają. Nie możesz spalić tego mostu, ponieważ masz jakieś zabezpieczenia. Masz kogoś, kto podobno troszczy się o ciebie - kogoś, kto powinien się tobą opiekować.

Ale nie wiesz nic lepszego, więc trzymaj się go.

Toksyczne relacje są wyzwaniem. Myślisz, że to od ciebie zależy, czy będziesz czerpać własne szczęście w tego rodzaju związku. Myślisz, że rzeczy nie spadają z nieba i uważasz, że Twoim obowiązkiem jest sprawić, by twój związek zadziałał.Próba sprawienia, by wszystko się ułożyło, nie ma nic złego, ale pamiętaj - musisz walczyć o kogoś, o kogo warto walczyć. Sprawcy nie zasługują na to, by o nie walczyć.

W toksycznych związkach chodzi o strach. Większość kobiet wciąż myśli, że bycie w związku z dysfunkcją jest lepsze niż bycie singlem. Nie mają odwagi uwolnić się od swoich oprawców.

Zobacz też: 10 znaków, że jesteś w związku toksycznymAle niektóre z nich zrobić znajdźcie odwagę, by zerwać łańcuchy ich obelżywych związków, aby natknąć się na kolejną przeszkodę. Spotykają kogoś nowego i wszystko, co powinno być normalne w związku, jest poza ich strefą komfortu. Są one źle traktowane.

Oto kilka rzeczy, które mogą ci się przytrafić, gdy spotkasz dobrego faceta po tym, który sprawił, że poczułeś się jak bzdura:

1. Będziesz miał przestrzeń i wsparcie, aby nauczyć się kochać siebie

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to nauczyć się kochać siebie. Musisz zaufać sobie, ponieważ nikt nie może wiedzieć, co jest dla ciebie dobre. Jesteś jedyną osobą, która zna i kontroluje tę część twojego życia.

Bycie z dobrym facetem zapewni ci odpowiednie warunki do rozwoju w kochającą się kobietę, o której wiesz, że musisz być.

Po wykonaniu tej czynności możesz przejść do następnego kroku.

2. Doświadczysz nieznanych „dziwnych” uczuć

Cierpiałeś już dość, a teraz, gdy spotkałeś dobrego faceta, złap byka za rogi i nie puszczaj. Zamiast bać się nowych uczuć, wybierz pozytywny i zdrowy związek.

Wszystkie powinny tak wyglądać i nie jest to jeszcze do zrozumienia. Nie bój się pozwolić sobie odejść, bo ten facet zrozumie, że przeszedłeś przez piekło iz powrotem.

cómo darle una buena cabeza a un chico

3. Ponownie będziesz oczekiwać tej samej historii

Straciłeś wiarę w ludzi. Po potraktowaniu jak s ** t obawiasz się, że będziesz tak traktowany ponownie.

Kiedy zaczynasz nowy związek, nie możesz pozbyć się wrażenia, że ​​jest taki sam jak poprzednio. Dla ciebie nie można sobie wyobrazić, że jest tam ktoś, kto nie traktuje cię źle.

Osiedliłeś się dla faceta, który nie zasługuje na ciebie, a teraz, gdy doświadczyłeś przeciwnego traktowania (miłości, na którą zasługujesz), nie możesz sobie wyobrazić, co utrzymało cię w toksycznym związku.

4. Przeanalizujesz wszystko

Traktuje cię tak, jak na to zasługujesz, ale coś cię wkurza. Nie możesz zaakceptować faktu, że on się tak zachowuje, ponieważ troszczy się o ciebie. Nadanalizujesz rzeczy, szukasz ukrytych motywów. Jednak nie ma żadnych.

Najprawdopodobniej będziesz trzymać się z daleka i patrzeć na rzeczy z innej perspektywy, aby się upewnić, że nie chce wyrządzić ci krzywdy.

Mamy nadzieję, że zdasz sobie sprawę, że nie ma żadnych ukrytych motywów, a jego miłość do ciebie jest czysta i długotrwała.

5. Myślisz, że jest zbyt dobry, aby mógł być prawdziwy

Nie możesz pozbyć się uczucia, że ​​coś pójdzie nie tak w twoim związku. Oczekujesz, że go zgubi. Może pozbędzie się tej maski „goodie-goodie” i pokaże swoją prawdziwą twarz.

Ale pozostaje taki sam - pełen zrozumienia, cierpliwości i gotowy cię kochać. Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby mu nie ufać, ale twoje rany jeszcze się nie zagoiły. To zajmie trochę czasu, a on jest tego świadomy.

6. Czekasz na „idealną burzę”

W toksycznych związkach walki pojawiają się znikąd. Nawet teraz nie możesz się odprężyć, ponieważ masz ciągłe poczucie, że wkrótce zaczną się walki.

Walka i wykorzystywanie były częścią twojego codziennego życia i jesteś do tego tak przyzwyczajony, że spodziewasz się, że tak się stanie.

Nie rozumiesz, że on taki nie jest. Jest inny i jesteś zdezorientowany, ponieważ przyzwyczaiłeś się do zupełnie innego scenariusza.

7. Będziesz bardzo przepraszać

Z powodu ciągłych konfliktów w poprzednim związku byłeś przyzwyczajony do przepraszania ludzi przez cały czas.

Przeprosiłeś partnera, by go uspokoić i uniknąć konfliktu. Przeprosiłeś za rzeczy, które zrobiłeś i nie zrobiłeś źle.

8. Nauczysz się mu ufać

Z czasem przyzwyczaisz się do dobrego leczenia - leczenia, na które zasługujesz - i zaczniesz całkowicie ufać swojemu facetowi. Zdasz sobie sprawę, że on nie chce cię skrzywdzić i nigdy tego nie zrobi.

Powoli zaczniesz pokazywać mu swoją wrażliwą stronę, ponieważ w końcu upewniłeś się, że nigdy cię nie skrzywdzi.

Dowiesz się, czym jest prawdziwa miłość. Twoje toksyczne doświadczenie sprawi, że będziesz silniejszy, ale po tym, jak zaufasz ludziom.

W końcu zobaczysz, co to znaczy kochać kogoś, kto cię kocha, który na ciebie zasługuje i szanuje.

Nie poddawaj się!