8 Dziękujemy, musimy powiedzieć naszym najlepszym przyjaciołom przed końcem roku - Grudzień 2021

1. Dziękuję za bycie tam w najgorszych czasach

Naprawdę wierzę, że nie przetrwałbym tych wszystkich trudnych chwil w moim życiu, gdybym nie miał ciebie. Znasz wszystkie właściwe rzeczy do powiedzenia; nie boicie się okazywać twardej miłości, kiedy widzicie, że muszę wyrwać się z moich złudzeń.

Dałeś mi jedne z najlepszych rad i motywacji, by iść naprzód. Słuchałeś. Byłeś tam. Nie byłbym dzisiaj tak silny, gdyby nie Ty.2. Dziękuję za świętowanie mojego szczęścia, jakby to było twoje własne

Ty byłeś wiatrem pod moimi skrzydłami. Wierzyłeś we mnie, nawet gdy mi brakowało wiary w siebie. Świętowałeś moje zwycięstwa, jakby były twoje. Tylko prawdziwy przyjaciel może to zrobić.

Moje szczęście będzie po prostu rosło, ponieważ musiałem się nim podzielić. Ponieważ kazałem ci być dla mnie szczęśliwy.

cómo tener el mejor orgasmo para un hombre

3. Dziękuję za ciągłe słuchanie moich romantycznych dramatów

Nie ma znaczenia, czy był to tylko chłopiec, którego lubiłem, czy ktoś, z kim się kiedyś umawiałem. Byłeś tam, aby położyć się ze mną na mojej kanapie i bez końca analizować każdy ich ruch.Wiedziałeś, że go potrzebuję, chociaż nie zawsze było to zabawne lub interesujące. Mimo że prawdopodobnie miałeś coś lepszego do zrobienia. Byłeś tam i doceniam to.

¿Puede un niño convertirse en niña naturalmente?

4. Dziękuję za tworzenie wspomnień ze mną

To niesamowite, ile rzeczy dwoje ludzi może doświadczyć razem w ciągu jednego roku i wszystkich lat przyjaźni. Tyle śmiechu, podróży, wakacji, nowych miejsc w mieście, starych miejsc, nowych krajów i nowych ludzi.

To naprawdę była tak wspaniała podróż, że nie chcę, żeby się skończyła. Mam nadzieję, że nigdy nie przestaniemy tworzyć wspomnień i że skończymy w tym samym domu opieki.5. Dziękujemy za rozwój i ewolucję wraz ze mną

Nie jesteśmy tymi samymi ludźmi, którymi byliśmy w dniu, w którym się poznaliśmy. Zmienialiśmy się na przestrzeni lat i zaakceptowaliśmy siebie za to, kim jesteśmy.

Zepchnęliśmy się nawzajem z naszych stref komfortu i wyzywaliśmy się nawzajem, by być lepszymi i sięgać po księżyc.

6. Dziękuję za przyjęcie moich przeprosin

Dziękuję za zrozumienie, że jestem tylko człowiekiem i popełniam błędy. Wiem, że były chwile, kiedy przypadkowo cię zraniłem lub sprawiłem, że poczułeś się źle. Nadal ich żałuję.

Ale masz tak wielkie serce i czasami znasz mnie lepiej niż ja sam. Wiesz, dlaczego zareagowałem w określony sposób i co jest pod tym wszystkim.

cuando sabrás si estás embarazada

7. Dziękuję za uciszenie moich niepewności

Zapominam, że zawdzięczam sobie tyle samo miłości, co innym. Zapominam, że zasługuję na coś lepszego, a mój umysł wypełnia niepewność.

que buscan las chicas en los chicos

Dziękuję za przypomnienie mi, że muszę bardziej się kochać. Czasem o tym zapominam. Na szczęście mam cię uspokoić i napełnić mnie pewnością siebie i nadzieją. Musisz mnie zatrzymać, kiedy chcę zadowolić się mniejszym kosztem.

8. Dziękuję za bycie ogromną częścią mojego życia w tym roku i każdego roku

Chcę, żebyś wiedział, że jesteś moim aniołem stróżem i czuję się tak błogosławiony, że mam cię w życiu. Wzbogacasz moje życie i przynosisz spokój po wszystkich burzach. Jesteś przyjacielem na całe życie.