8 znaków Sure-Fire Kobieta chce spać z tobą, ale stara się to ukryć - Grudzień 2021

Jeśli próbujesz dowiedzieć się, czy dziewczyna chce się z tobą przespać, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że prawdopodobnie nie uczyni tego tak oczywistym. Zamiast tego prawdopodobnie będzie z tobą flirtować, da ci sygnały mowy ciała i wyśle ​​ci inne wskazówki, które pomogą ci uświadomić sobie, że jest gotowa przenieść twój związek na wyższy poziom.

Musisz tylko zwrócić uwagę i skupić się na rzeczach, których nie mówi bezpośrednio, zanim zdecydujesz się wykonać ruch. Ale po prostu dlatego, że może się wydawać, że postrzega cię jako atrakcyjnego mężczyznę, nie oznacza, że ​​chce zrobić następny krok i od razu się z tobą zbliżyć.cosas sexuales para decirle a tu novio

Wie, czego chce, i nie sądzę, że możesz czytać w jej myślach i tak ją włączać. Być może jest jedną z tych dziewczyn, które wolą trochę SMS-ów (nawet sekstowanie jest opcją), aby przetestować wody przed dalszym doświadczeniem seksualnym z mężczyzną alfa, takim jak ty.

Jeśli naprawdę jest warta czekania, proponuję grać przez chwilę w nieśmiałości, aby dostać się do tego parnego, seksownego miejsca, gdzie oczekiwanie doprowadzi cię do naprawdę dobrego seksu. Ale nie jestem tutaj, by udzielać ci rad dotyczących randek. Jestem tutaj, aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy nadal znajdujesz się w strefie przyjaciół, czy też Twoje życie seksualne będzie o wiele bardziej parowe.

Ale musisz pamiętać o jednej rzeczy, zanim zaczniesz działać według tych znaków: nawet jeśli kobieta wysyła ci wszystkie wymienione poniżej sygnały, zawsze musisz szanować granice każdej dziewczyny i musisz czekać na jej zgodę, bez względu na wszystko.1. Ona cię dotyka

Jednym z oznak, że kobieta chce się z tobą przespać, jest zdecydowanie sposób, w jaki cię dotyka. Oczywiście wszystko jest jasne, gdy dziewczyna dotyka cię w intymnych miejscach, ale niektóre dziewczyny po prostu nie są tak bezpośrednie i nie mają odwagi, aby zrobić coś takiego.

Zamiast tego, jeśli spotykasz się z nieśmiałą dziewczyną, ona prawdopodobnie dotknie twojego ramienia lub ręki, kiedy z tobą rozmawia, lub będzie ciągle dotykać twojej twarzy. Kiedy się śmieje, może dotknąć twojego kolana lub zrobić coś podobnego.

Ta dziewczyna robi to wszystko, nawet o tym nie wiedząc. Oczywiste jest, że prawdopodobnie jest zbyt nieśmiała, aby wykonać pierwszy krok w kierunku czegoś więcej, ale ma też niekontrolowaną potrzebę dotknięcia cię w jakikolwiek sposób, nawet jeśli tylko tak jest. Po prostu nie może się powstrzymać, ale działa w ten sposób z powodu silnego pożądania seksualnego.Poza tym jest możliwe, że jest to jeden z jej sposobów na drażnienie się z tobą i pozwolenie sobie na bliskość z tobą bez robienia czegokolwiek bezpośredniego i konkretnego.

2. Ona jest zawsze blisko ciebie

Kiedy dziewczyna naprawdę cię lubi i kiedy chce przenieść twój związek na inny poziom, zawsze znajdzie sposób, aby być blisko ciebie. Kiedy będziecie z grupą ludzi, ta dziewczyna będzie zawsze siedzieć lub stać obok ciebie.

Kiedy do ciebie mówi, prawdopodobnie zrobi to po cichu, uwodzicielskim tonem głosu, więc musisz podejść do niej, by usłyszeć, co ma do powiedzenia. Będzie mówić bezpośrednio do twojego ucha, a jej głos będzie bardzo podniecający. Kiedy ta dziewczyna cię zobaczy, zawsze będzie Cię przytulić jeszcze dłużej, ponieważ lubi twój zapach i dlatego, że lubi być blisko ciebie.

Są to również rzeczy, które może celowo robić, aby cię uwieść, nie stwierdzając wyraźnie, że chce uprawiać z tobą seks, ale może też robić to nieświadomie, po prostu dlatego, że jest do ciebie przyciągana i ponieważ jej ciało musi bądź blisko swojego ciała.

3. Ona patrzy na ciebie

Dziewczyna może wciąż wysyłać ci mieszane sygnały. Być może stara się ukryć fakt, że jest zainteresowana uprawianiem z Tobą seksu, ponieważ jest zawstydzona. Może nie chce wyglądać na zdesperowaną. Jednak jedno nie może kłamać i to są jej oczy.

Jeśli ta dziewczyna jest dla ciebie pociągająca seksualnie, po prostu nie będzie mogła oderwać od ciebie oczu. Dosłownie poczujesz, jakby zdjęła ci ubranie, po prostu patrząc na ciebie, i poczujesz napięcie seksualne za każdym razem, gdy na ciebie spojrzy.

Ta dziewczyna będzie się na ciebie gapić, a na oczach zobaczysz jej pragnienie, ponieważ nie może tego ukryć. Ona spojrzy ci głęboko w oczy, próbując z tobą flirtować i próbując powiedzieć ci, jak bardzo cię pragnie.

I jest prawdopodobne, że ta dziewczyna nie odwróci wzroku, kiedy zobaczy, że na nią patrzysz. Zamiast tego będzie nadal na ciebie patrzeć, ponieważ chce wyjaśnić, że pociąga cię to. Próbuje ci pokazać, że wie, czego chce i że nie boi się tego zdobyć.

4. Całuje cię namiętnie

Jesteś w związku z tą dziewczyną. Jesteś wyjątkowy, spotykasz się lub właśnie coś zacząłeś. Tak czy inaczej, przekroczyłeś etap całowania.

Możesz tego nie wiedzieć, ale sposób, w jaki ktoś całuje, może ci wiele powiedzieć o uczuciach tej osoby do ciebie.

alimentos para servir en una fiesta

Dlatego musisz zwracać uwagę na sposób, w jaki dziewczyna całuje cię, jeśli szukasz znaków, które chce z tobą spać.

Jeśli delikatnie cię pocałuje lub szybko cię pocałuje, być może nie jest jeszcze gotowa spać z tobą.

Ale jeśli ta dziewczyna wykorzystuje każdą możliwą okazję, aby dać ci długi, namiętny francuski pocałunek, musi to coś znaczyć, ponieważ najwyraźniej próbuje ci pokazać, że jest jednym z najlepszych pocałunków, jakie spotkasz. Za każdym razem, gdy cię całuje, używa języka. Przygryza twoje usta i zachowuje się, jakby nie miała dość ciebie. Czujesz, że ta dziewczyna pocałuje cię w dowolnym miejscu i czasie.

Jeśli tak jest, jasne jest, że jest bardziej niż szaleńcza z powodu ciebie i że nie może oderwać od ciebie ust. To wyraźny znak, że prawdopodobnie jest gotowa na coś więcej.

5. Ona tańczy z tobą

Ten sam sposób, w jaki całowanie jest ważne w związku, podobnie jak taniec, ponieważ pomaga budować związek emocjonalny, a także fizyczną intymność między dwojgiem ludzi. Mówią, że sposób, w jaki dwoje ludzi dogaduje się na parkiecie, mówi wiele o tym, jak poradzą sobie w pościeli.

Oznacza to, że możesz wiele powiedzieć o intencjach dziewczyny z tobą, zgodnie ze sposobem, w jaki ona tańczy z tobą.

Jest jedna rzecz, jeśli stara się zachować wystarczająco dużo miejsca między wami podczas tańczenia, ponieważ to wyraźnie oznacza, że ​​chce zachować dystans do ciebie i że ustanawia pewne twarde granice.

Ale jest zupełnie inaczej, jeśli dziewczyna wykorzystuje każdą okazję, aby być jak najbliżej ciebie podczas tańca, lub jeśli ona w pewnym sensie przytula się, kiedy tylko może. Jeśli dziewczyna chce się z tobą przespać, prawdopodobnie zatańczy z tobą, abyś mógł zacząć postrzegać ją jako bardziej atrakcyjną.

Ta dziewczyna zobaczy taniec jako rodzaj gry wstępnej i zrobi wszystko, co w jej mocy, aby wykorzystać ją na swoją korzyść.

como hacer que te disfrute en la cama

Oczywiście jest możliwe, że ona cię podnieca podczas tańca i że nic nie wydarzy się tej samej nocy, ale nie ma w tym nic złego. Oznacza to po prostu, że prawdopodobnie nadal nie jest całkowicie gotowa lub że lubi się z tobą droczyć, aby ta gra wstępna trwała dłużej.

6. Ona o tym mówi

Kiedy dziewczyna ma zamiar spać z tobą w najbliższej przyszłości, będzie zainteresowana wieloma rzeczami na ten temat i będzie rozmawiać z tobą o seksie.

Przede wszystkim będzie zainteresowana twoją historią seksualną. Nie myśl, że uzna cię za większego mężczyznę, jeśli spróbujesz pochwalić się liczbą dziewcząt, z którymi uprawiałeś seks, ponieważ to tylko ją przegoni. Prawdopodobnie zapyta cię o twój ostatni zerwanie oraz o to, jak i dlaczego do tego doszło, a także zapyta o twoje podejście do seksu.

Chce sprawdzić, czy jesteś wystarczająco odpowiedzialny, jeśli chodzi o stosunek seksualny, czy jesteś typem mężczyzny, który lubi rozmawiać o tym, jak często się kładzie i tak dalej. Może także angażować się w rozmowy seksualne, ponieważ stara się budować napięcie.

Może cię sextować lub z tobą rozmawiać, mówiąc ci, co ma na sobie lub że marzy o tobie. Może porozmawiać z tobą o swoich ulubionych pozycjach seksualnych lub najbardziej szalonym miejscu, w jakim uprawiała seks. Oczywiste jest, że robi to wszystko, ponieważ chce cię podniecić i ponieważ kwestionuje twoje preferencje seksualne i historię seksualną. Nie zrobiłaby tego, gdyby nie była zainteresowana snem z tobą.

7. Zaprosi cię do siebie

Jednym z najbardziej oczywistych znaków, które kobieta chce z tobą spać, jest to, że zaprasza cię do siebie lub zgadza się spędzać czas u ciebie.

Chociaż to nie musi nic znaczyć, a ta dziewczyna nie musi spać z tobą tylko dlatego, że poprosiła cię, abyś przyszedł do niej, jeśli zaprosi cię na górę po późnej randce lub wieczorem, to jest więcej niż jasne, że ufa tobie i że jest przynajmniej bliżej gotowości do snu z tobą.

Nawet jeśli to zrobi, ważne jest, abyś nie myślał, że to zgoda, i ważne jest, aby szanować jej granice, tak bardzo, jak ją pociągasz.

Możesz traktować to jako ogromny krok naprzód w swoim związku, ale nigdy nie oczekuj seksu, chyba że otwarcie powie, że się w to angażuje. Daj kobiecie czas na odczuwanie tego poziomu bliskości, zanim zdecyduje się przejść całą drogę. Poza tym istnieje wiele innych fajnych rzeczy, które możesz ze sobą zrobić przed zrobieniem tego.

8. Jej język ciała

Nawet jeśli dziewczyna próbuje ukryć ogromną atrakcję, którą dla ciebie odczuwa, jej znaki języka ciała zawsze będą mówić prawdę i pokażą ci, że jest w tobie.

Oznacza to, że ta dziewczyna zacznie się bardziej zrelaksować, kiedy będzie z tobą. Nie zdejmie twojej ręki z talii ani tyłka i będzie częściej opierała się na twoim ramieniu, kiedy będzie się śmiała z twoich żartów. Inicjuje przytulanie i robi to za każdym razem, gdy jesteście blisko siebie.

Oczywiste jest, że ta dziewczyna czuje się coraz bardziej komfortowo wokół ciebie i nie ma problemów z wpuszczeniem cię do swojej przestrzeni osobistej i opuszczeniem się.

Ponadto może się rumienić przed tobą, jeśli jest nieśmiała. Ta dziewczyna gryzie lub oblizuje wargi, patrząc Ci prosto w oczy, albo oddycha ciężko, gdy tylko zbliżysz się. To proste - jej tętno wzrasta, ponieważ jest włączona przez twoją obecność i potrzebuje więcej tlenu, gdy jest blisko ciebie.

To wszystko, czego nie może udawać ani ukryć, a są martwymi prezentami, które chce być z tobą w intymności.