8 znaków, że cię zdradza - Grudzień 2021

Wszyscy pragniemy dożywotniej miłości i pasji z naszymi znaczącymi ludźmi i to wymaga dużo ciężkiej pracy. Miłość mogła nas zaskoczyć, ale od nas zależy, czy przeżyjemy. Ale utrzymywanie miłości przy życiu samemu nie jest naprawdę miłością.

Dzieje się tak z wielu powodów; twój człowiek jest nieszczęśliwy, jest przytłoczony innymi rzeczami w życiu lub może oszukiwać. I bez względu na to, jak bardzo nienawidzimy tego słowa i jak bardzo nienawidzimy oszustów, wciąż nam się to przytrafia.Aby uchronić się przed oszustem, oto znaki, których należy szukać w zachowaniu swojego chłopaka, aby wiedzieć, czy on oszukuje.

1. Odchodzi od codziennego zachowania

Kiedy spędzasz z kimś określoną ilość czasu, znasz sposób, w jaki reaguje on na określone sytuacje i problemy.

Ale kiedy to zachowanie drastycznie się zmienia, może to oznaczać, że zdradza cię lub jest pod presją czegoś innego.Samo to nie jest pewnym znakiem, że oszukuje, zwykle występuje w połączeniu z innymi znakami.

2. Jego telefon ZAWSZE jest przy nim

Niezależnie od tego, czy idzie do łazienki, czy wyrzuca śmieci, jego telefon jest zawsze przy nim.

cosas raras que hacer en la cama con un chico

Podczas pisania SMS-ów odwraca telefon od Ciebie i upewnia się, że nigdy nie zobaczysz, co się na nim dzieje. Ponadto utrzymuje go w trybie samolotowym, gdy jest z tobą.3. Ma nieprzewidywalne wahania nastroju

Nacisk zmusza go do ciągłego działania na krawędzi, powodując nieprzewidywalne zmiany nastroju. Wygląda prawie na PMSing czy coś takiego. Tak bardzo się boi, że może go przyłapać, że nie będzie już mógł myśleć prosto.

Jest dla ciebie niekontrolowanie zły lub zbyt miły, a przynosi ci kwiaty tylko po to, by cię zaskoczyć w miarę upływu dnia.

4. Ma zmianę wyglądu lub wagi

Ujmijmy to w ten sposób: przygotowuje swoje ciało do znalezienia partnera. Traci na wadze, przywraca napięcie mięśniowe i ostrożnie wybiera, w co ma się ubrać, zwłaszcza jeśli wyjedzie bez ciebie.

Goli się codziennie, czesze włosy i zawsze nosi wodę kolońską.

5. Traci szczegóły

Gdy spędza więcej czasu zarówno z tobą, jak i ze swoją kochanką, wspomnienia jego czasu spędzonego z nią i wspomnienia czasu spędzonego z tobą zaczną się zacierać.

Harmonogramy zostały przekroczone, a on nie będzie w stanie śledzić, gdzie był w danym dniu.

Będzie zdezorientowany i porozmawia z tobą o filmie, którego nigdy nie widzieliście razem, ale widział go ze swoją kochanką lub zaproponuje pójście do restauracji, w której byłeś kilka tygodni temu (ale nigdy nie widziałeś).

6. On wymaga prywatności

Nagle potrzebuje poszanowania jego prywatności. Zamyka drzwi, gdy pracuje lub sprawdza wiadomości e-mail, a także zamyka telefon i ukrywa przed tobą hasło.

Rzeczy, którymi kiedyś się dzieliłeś, teraz ukrywa. I wszystkie te telefony, które ostatnio odbiera od swojego „kuzyna”, ale odkłada słuchawkę, gdy tylko wejdziesz do pokoju? Tak, to nie jego kuzyn.

7. Ma więcej obowiązków zawodowych

Sprawy biurowe są strasznie powszechne i zdarzają się z powodu czasu, jaki spędzamy z naszymi współpracownikami.

Jeśli twój mężczyzna nagle zostaje w pracy do późna lub wyjeżdża na podejrzanie długie podróże służbowe, może to oznaczać, że ma romans.

8. Zmiany w popędzie seksualnym

Nagła zmiana tego, co zwykłe lub znajome w łóżku, jest dużym znakiem ostrzegawczym oszukiwania. Twój mężczyzna może być zadowolony z ilości seksu, którą daje mu kochanka, co powoduje brak seksu w twoim związku. Ale z drugiej strony większość mężczyzn doświadcza ogromnego przypływu testosteronu, który przejawia się jako nowe zaufanie podczas seksu.

Czują się silni i męscy, jak każda kobieta ich chce. Ich ego rośnie każdego dnia. Więc jeśli zauważysz, że twój mężczyzna jest bardziej agresywny lub wymagający w łóżku, być może powinieneś podążać za jelitami i wyjść.