8 zasad, jak zostać zabójczynią Wingwoman (pomóż swojemu BFF Hook Up)

Słyszałeś o skrzydłowych, prawda?Nie jest nawet niczym niezwykłym, że faceci pomagają sobie nawzajem, gdy widzą uroczą dziewczynę i chcą się do niej zbliżyć. To podstawy dobrej przyjaźni.

Więc naturalnie, dlaczego kobiety też nie byłyby świetnymi skrzydlatymi kobietami?Mamy siebie nawzajem i jesteśmy w każdej możliwej sytuacji. Dlaczego byłoby tak dziwnie, gdybyśmy usiedli obok pilota i pomogli jej wylądować facetowi swoich marzeń.

To między innymi po to są najlepsi przyjaciele.

Nie każdy z nas świetnie flirtuje i zbliża się do mężczyzn, więc czasami niektórzy z nas potrzebują pomocy, a niektórzy są gotowi pomóc.Chodzi o bycie skrzydlatką

Musisz być odpowiedzialny i bystry, aby móc przejść przez ten szlachetny, bezinteresowny czyn.

Musisz pamiętać, aby nie spaść zbyt mocno i nie ukraść światła reflektorów, ale jednocześnie musisz być wystarczająco interesujący, aby zabawiać przyjaciela faceta.

Chodzi o to, aby twoja dziewczyna wróciła i usunęła przyjaciela z rozmowy w subtelny i uroczy sposób.Jeśli przyjaciel jest gorący, to zdecydowanie plus.

Jak zostać najlepszą skrzydłową?

1. Ćwicz z nią

Zrób to milion razy, jeśli to konieczne. Odtwórz scenę w barze i poćwicz z nią, aby pozostawić jak najlepsze wrażenie.

Zrób to, szczególnie jeśli twój przyjaciel jest nieco nieśmiały i zwykle nie zbliża się do nieznajomych podczas Twojej nocy.

Udawaj, że jesteś gorącą nieznajomą, a ona cię odbiera. Nie przejmuj się nią, bądź bezwzględny, jeśli potrzebujesz.

W ten sposób przygotujesz ją na najgorsze, jeśli zdarzy się to przypadkowo, ale również wybierzesz momenty, w których będziesz delikatny. Nie chcesz zniszczyć jej samooceny.

Pamiętaj też, aby przekazać jej opinię na temat rzeczy, które według ciebie mogły być lepsze. Daj jej radę, co zrobiłbyś inaczej, itp.

2. Wybierz dla niej (jeśli musisz)

Jeśli jest zbyt przestraszona, aby spojrzeć, jeśli jest niepewna, wybierz dla niej faceta.

Wiesz, że ta noc nie dotyczy ciebie i nie musisz się denerwować, wykonując pierwszy ruch. Twoje uczucia nie są na linii.

Nie musisz się przejmować tym, co on o tobie myśli, ponieważ to nie ty jesteś nim zainteresowany, ale staraj się wywrzeć dobre wrażenie.

Zadaj mu ogólne pytania, zapytaj, jaką muzykę lubi, co zarabia na życie itp.

Zbierz kilka ogólnych informacji o nim, które jej przedstawisz, i pozwól jej zdecydować, czy mu się podoba, czy nie.

3. Nie jesteś swatką

Nie musisz planować ich daty. W tej sytuacji nie jesteś swatką, a rzeczy, które chciałbyś mieć, nie mają znaczenia.

Tylko ona się liczy i rzeczy, które chce robić. Nie zmuszaj do przyłączania się, takie sytuacje zwykle nawet nie kończą się dobrze.

Bądź dla swojej dziewczyny jako wsparcie i natychmiastowa pomoc. Upewnij się, że może na tobie polegać w każdej chwili. Jesteś jak jej siatka bezpieczeństwa.

Pamiętaj, że jesteś tam, aby pomóc jej zdobyć to, czego chce - na jedną noc, jego numer, kochanek, bratnią duszę, jak to nazywasz!

4. Zagraj w głupca, jeśli musisz

Jeśli z jakiegoś powodu coś wymknie się spod kontroli, wskocz i ocal dzień.

Jeśli zauważysz, że jej rozmowa zmierza na południe lub utknęła w krępującej sytuacji, idź na ratunek.

Aby jej pomóc, zawstydzaj się jeszcze gorzej niż ona, aby skierować niechcianą uwagę na siebie. Przygotuj się na przyjęcie dla zespołu!

Rób co trzeba. Zasadniczo Twoim zadaniem jest sprawienie, aby wyglądała jak gwiazda rocka. Nieważne.

5. Porozmawiaj z nią

Przed wyjściem pomyśl o historiach, które podzielisz się z facetem, z którym się spotyka. Unikaj krępujących historii i wybierz te, które sprawiają, że wygląda niesamowicie, bo spójrzmy prawdzie w oczy, ona jest.

Zwróć uwagę na wszystkie jej cechy i pozostaw go bez słowa.

6. Rozbaw przyjaciela

Daj im trochę czasu, zwłaszcza jeśli widzisz, że twoja dziewczyna ma kontrolę nad sytuacją, ale wciąż miej na nią oko, na wypadek gdyby potrzebowała twojej pomocy.

Kiedy pozwalasz jej kontrolować sytuację, rozbaw przyjaciółkę.

¿Cómo puedes saber si estás embarazada?

Bądź bezinteresowny i spędzaj z nim jak najwięcej czasu, nawet jeśli go nie lubisz. Jeśli to zrobisz, cóż… to sytuacja, w której wszyscy wygrywają, ale skorzystaj z moich rad i nie licz na to.

7. Nie flirtuj

Jak już kilkakrotnie powiedziałem, nie chodzi o ciebie. Jesteś dla niej tak samo jak wsparcie.

Aby więc pomóc jej najlepiej, jak potrafisz, wyłącz swój seksowny urok i udawaj, że Cię tam nie ma. Nie chcesz go rozpraszać i przyciągać jego uwagę.

Jeśli najpierw z nim porozmawiasz, zachowuj się przyjaźnie i ciepło, ale jednocześnie daleko. Nie przyciągaj go przypadkowo.

8. Zaplanuj drogę ewakuacyjną

Zanim wyjdziesz, dokładnie przejrzyj wszystkie możliwe scenariusze na pasku, w tym te, w których sprawy nie idą zgodnie z planem.

Co jeśli okaże się, że jest pnączem lub jest po prostu dziwny? Musisz mieć plan ucieczki.

W takich sytuacjach wymyśl bezpieczne słowo lub gest, który zasygnalizuje ci ucieczkę i uratowanie jej. Lub jeśli tylko zobaczysz, że czuje się niekomfortowo i chce się odbić, idź na ratunek i zrób swoje.

Bądź jej skrzydłową. Bądź najlepszym przyjacielem, jakiego potrzebuje.