8 czerwonych flag oznacza, że ​​jesteś tylko boczną laską - Grudzień 2021

Posiadanie planu awaryjnego jest zawsze dobrym pomysłem, z wyjątkiem sytuacji, gdy mówimy o relacjach romantycznych. Nawet jeśli kobiety nie chcą być pisklętami, trend ten staje się coraz bardziej popularny z każdym dniem.

W rzeczywistości są kobiety, które myślą, że ich partner kocha tylko je, ale po pewnym czasie dowiadują się, że są tylko boczną laską.Jeśli martwisz się o swój związek lub uważasz, że twój facet ostatnio się zmienił, sprawdź te znaki. Może od dłuższego czasu jesteś boczną laską i potrzebujesz kogoś, kto otworzy oczy.

1. Nie chce oznaczać twojego związku

Pomyśl tylko o tym - gdybyś był chłopcem umawiającym się z dziewczyną, prawdopodobnie chciałbyś, aby inni wiedzieli o tobie. W przeciwnym razie nie miałoby to sensu, prawda? Tylko mężczyzna, który już ma kogoś, ukryje nowego partnera przed rodziną i przyjaciółmi, ponieważ nie chce zostać przyłapany na oszukiwaniu.

cuántas calorías quemas en la clase de ciclismo

Nie chce oznaczać twojego związku, ponieważ jest już zajęty. To jeden z najbardziej oczywistych znaków, że jesteś dla niego niczym innym, jak tylko rzuceniem się na niego.2. On nigdy nie trzyma ręki w miejscu publicznym

To duży znak czerwonej flagi, że jesteś tylko boczną laską. Każdy zakochany z dumą publicznie trzyma rękę swojego partnera, ale ten, kto ma kogoś innego, tego nie zrobi.

Oznacza to, że jesteś tam tylko wtedy, gdy jest to dla niego dogodne i wolałby, abyś nie wychodził, a zamiast tego został tylko u siebie, aby się zorientować. Życzenia, życzenia…

3. Nigdy nie zasypia po seksie

Okej, więc wasza dwójka miała miły wieczór kochając się i jedząc kolację u was, ale kiedy wszystko się skończyło, włożył spodnie i wrócił do domu.Naprawdę? Powinieneś wiedzieć, że dostał to, czego chciał, a teraz może wrócić do domu i spać w swoim łóżku.

Wie, że przywiążesz się emocjonalnie i że pomyślisz, że twój związek jest na wyższym poziomie, jeśli zostanie.

4. Nigdy nie ma go na wakacjach

Zrobiłeś wszystko, by przygotować tego indyka na Święto Dziękczynienia, ale w ostatniej chwili anulował swoje plany.

To jeden ze znaków, że nie chce, abyś był częścią jego życia, i w tej chwili prawdopodobnie je obiad z główną laską.

Jeśli widzisz coś takiego, bądź gotów wyrzucić go ze swojego życia, ponieważ ten człowiek nie jest tego wart.

5. Cały czas kłamie

Jeśli widzisz, że kłamie na temat ważnych i mniej ważnych rzeczy, możesz założyć się, że taki człowiek to po prostu pieprzony facet, który na ciebie nie zasługuje. Chce się po prostu położyć i ruszyć w drogę. Ma swój cel i po jego osiągnięciu zniknie na zawsze. Zatem to od Ciebie zależy, czy umieścisz go na swoim miejscu, czy po prostu będziesz spokojny.

6. Ukrywa swój telefon

Mężczyzna, który ukrywa swój telefon, to ktoś, kto zdecydowanie ma coś (lub kogoś) do ukrycia. Nie chce, żebyś sprawdził jego telefon, ponieważ są tam gorące wiadomości, które zapisał tam, kiedy pisał SMS do innej kobiety.

diferentes formas de masturbarse para las mujeres

Jest to więc jeden z największych dowodów na to, że twój mężczyzna cię zdradza i że jesteś niczym więcej niż boczną laską.

7. Nigdy nie przedstawił cię swoim znajomym

Mężczyzna, który nigdy nie przedstawił cię swoim znajomym, nie chce poważnych relacji z tobą. On tylko wykorzystuje ciebie i modli się do Boga, abyś się o tym nie dowiedział.

Jeśli zobaczysz taki znak, zapytaj go otwarcie o jego plany. Jeśli przyłapiesz go na mruczeniu podczas odbierania, możesz się założyć, że cię okłamuje. Sugestia: Daj mu bilet w jedną stronę i rozpocznij nowy rozdział swojego życia.

8. Chce się z tobą spotkać tylko w nocy

Jak myślisz, dlaczego on to robi? Cóż, powiem ci - on chce tylko zachować cię w tajemnicy i nic więcej. Jeśli widzi cię tylko w nocy, istnieje niewielka szansa, że ​​niektórzy z jego przyjaciół zobaczą się razem.

Ma już plany z tobą w nocy i ze swoją główną laską w ciągu dnia, a na koniec dostaje wszystko, czego chce. Co za niegrzeczny chłopiec!