8 powodów, dla których twój eks przeprowadził się z kimś innym, zanim to zrobiłeś - Grudzień 2022

8 powodów, dla których twój eks przeprowadził się z kimś innym, zanim to zrobiłeś

Zerwania nigdy nie są łatwe; dlatego nigdy nie powinieneś wchodzić w nowy związek zbyt wcześnie. Musisz dać sobie trochę czasu na przetworzenie tego wszystkiego i przemyślenie swoich uczuć.

Bez względu na powód twojego zerwania, zobaczenie swojego byłego z jego nową dziewczyną jest zawsze bolesne.Po prostu nie możesz pogodzić się z faktem, że posunął się tak szybko, podczas gdy ty wciąż cierpisz i radzisz sobie z rozstaniem.

Cóż, nie zawsze jest tak, jak się wydaje.

Tylko dlatego, że widzisz go idącego ręka w rękę ze swoją nową dziewczyną, nie musi to oznaczać, że odszedł lub że jest w niej szczęśliwy i zakochany.Mężczyźni są naprawdę świetnymi aktorami. Mogą zachowywać się tak, jakby nic ich nie obchodziło, ale w rzeczywistości cierpią w środku.

Czasem, prawda jest zupełnie inna od tego, co słyszysz i widzisz . Dlatego nie zawsze powinieneś wierzyć własnym uszom lub oczom.

Jest kilka powodów, dla których przeprowadził się przed tobą, a oto najczęstsze z nich.1. Myśli, że to pomoże mu się z tobą uporać

para trzymająca się za ręce po jeździe na rowerze siedząca na ławce

Nie ma nic gorszego niż zbyt szybkie wejście w nowy związek. Niestety, mężczyźni mają tendencję do robienia tego, ponieważ myślą, że pomoże im to szybciej przezwyciężyć byłego.

Jeśli twój były myśli, że nowa dziewczyna pomoże mu natychmiast się z tobą pogodzić, to się myli. Błędem jest również krzywdzenie tej nowej dziewczyny, ponieważ może się w nim zakochać.

2. Prawdopodobnie chce tylko wzbudzić w tobie zazdrość

słodka para obok kobiety trzymającej wino wyglądającej na zazdrosną

Czy kiedykolwiek myślałeś, że tak naprawdę nie przebolał cię? Cóż, to też jest możliwe. Ten nowy związek może być tylko jego nową techniką odzyskania cię.

Zwłaszcza gdy wie, że jesteś typem zazdrosnym, na pewno spróbuje cię odzyskać, paradując przed tobą ze swoją nową dziewczyną.

3. Nie wie, jak być singlem

kobieta pozwalająca mężczyźnie skosztować jedzenia przez łyżkę, podczas gdy mężczyzna zamyka oczy, próbując w kuchni

To chyba najczęstszy powód. Przyzwyczaił się do posiadania dziewczyny. Zrobiłeś dla niego wszystko.

Byłeś nie tylko jego partnerem i kochankiem, ale także jego asystentką, sekretarką, służącą i kucharzem. Teraz, gdy został bez całej tej służby, po prostu nie wie, jak sobie radzić sam.

como ser una esposa sexy

Nie spotyka się z nią dlatego, że się w niej zakochał, spotyka się z nią z powodu własnych potrzeb. Znasz go, troszcząc się tylko o własne interesy.

4. Szczęście było po jego stronie

mężczyzna patrzący na zewnątrz pociągu

Wiem, że to niesprawiedliwe. To sprawia, że ​​myślisz: No cóż, nawet Bóg jest po jego stronie. Zaufaj mi, mylisz się.

Bóg nie jest po jego stronie. Zawsze jest po stronie tych, którzy cierpią i tych, którzy nie zrobili nikomu krzywdy.

Po prostu miał szczęście i to wszystko. Znalazł nową ofiarę. Kolejna naiwna dziewczyna zakochała się w jego głupim uśmiechu i zachowaniu „niegrzecznego chłopca”.

Musisz wiedzieć, że to nie potrwa długo. Zrani ją w ten sam sposób, w jaki zranił ciebie. Możesz tylko żałować tej biednej dziewczyny, ponieważ wkrótce przejdzie przez to wszystko, przez co ty przechodzisz teraz.

5. Nie potrzebował czasu na uzdrowienie, ponieważnie obchodziło go tak bardzo jak ty

smutna dziewczyna pijąca herbatę siedząca na kanapie z nogami schowanymi w salonie

Jaki jest powód, dla którego nie możesz iść dalej tak szybko? Ponieważ wszystko jest wciąż świeże. Wciąż się o niego troszczysz, zraniło cię rozstanie i potrzebujesz czasu, żeby się wyleczyć, wiem.

Nie troszczył się o ciebie tak bardzo jak ty o niego, nie był ranny, więc po co, u diabła, miałby potrzebować trochę czasu na samotność i uzdrowienie?

Dopiero teraz musi jeszcze bardziej wzmocnić swoje ego. Chce dalej gonić kobiety, jakbyśmy byli jakimś trofeum.

6. W końcu jest gotowy do ustatkowania się

mężczyzna oświadczający się kobiecie pokazujący jej pierścionek, podczas gdy kobieta tryskała

Haha, wiem, że to zabawne, ty też możesz się śmiać. Ale jakkolwiek absurdalnie to brzmi, może to być prawda, zwłaszcza jeśli zerwałeś, ponieważ nie byłeś jeszcze gotowy, aby się ustatkować.

Prawdopodobnie znalazł kogoś, kto wygląda jak ty i wie, co kiedyś stracił i nie chce ponownie popełnić tego samego błędu.

7. Jego nowy partner to tylko rozrywka

zamyślona młoda kobieta obejmująca półnagiego młodego mężczyznę patrzącego na zewnątrz przez żaluzję

Zabawka. Tym właśnie jest dla niego ta nowa dziewczyna. Kogoś, kto pomoże mu na chwilę odwrócić jego uwagę od bólu związanego z rozstaniem.

Skończy znacznie gorzej niż ty. Kiedy całkowicie się zagoi i będzie gotowy na coś nowego, wyrzuci cię jak starą szmatę.

8. To jego sposób na powiedzenie, że wygrał

nieszczęśliwa kobieta siedząca na barze z mężczyzną siedzącym obok niego i flirtującym z inną kobietą

Patrzył na twój związek jak na jedną wielką konkurencję. Teraz nie ma nic dziwnego w tym, że nawet patrzy na to jak na konkurencję – kto pójdzie dalej i wcześniej znajdzie nowego partnera.

W ten sposób chce ci powiedzieć, że wygrał. Po pewnym czasie, gdy zostanie sam, zrozumie to wszystko. Zda sobie sprawę, że w rzeczywistości jest największym przegranym w historii, gdy stracił taką dziewczynę jak ty. Zobaczysz, po prostu poczekaj.

8 powodów, dla których twój eks przeprowadził się z kimś innym, zanim to zrobiłeś