8 najczęstszych oznak niezgodności w związkach

8 najczęstszych oznak niezgodności w związkach

1. Powtarzają ten sam błąd, mimo że obiecali, że tego nie zrobią

Zbliżenie nieszczęśliwej kobiety, mężczyzny opartego o ścianę w tle
Oni po prostu cię zawodzą. Powiedzmy, że ty i twój partner mieliście problem, zrobił coś, co cię skrzywdził i przysiągł, że nigdy więcej tego nie zrobi. Powiedział, że jest mu przykro, to był błąd i tak dalej.Grał ładnie od jakiegoś czasu i wszystko wydaje się świetne. Ale zanim się zorientujesz, zrobił to ponownie i czujesz, że powtarzasz ten sam scenariusz.

Widzisz, są przyzwyczajeni do tego, że uchodzi im to na sucho, a twoje przebaczenie staje się czymś, co przyjmują za pewnik.Nie mają zamiaru się zmieniać i będą po prostu powtarzać to samo w kółko, aż w końcu się zmęczysz i przyznasz przed sobą, że nie jesteś z właściwą osobą.

2. Nigdy nie słuchają tego, co masz do powiedzenia

Para na kanapie w domu

Jeśli chodzi o słuchanie, jesteś w tym świetny. Wszystko, co im się przytrafia, dobre lub złe, jesteś po to, aby ich wysłuchać.Niestety, kiedy potrzebujesz przyjaznego ucha i kogoś, z kim możesz porozmawiać, prawdopodobnie wybrałbyś swojego najlepszego przyjaciela zamiast partnera.

Nie chodzi o to, że nie jest tym, z którym nie chciałbyś dzielić się swoimi przemyśleniami, po prostu wiesz, że nie będzie zainteresowany tym, co masz do powiedzenia.

Ignoruje twoją potrzebę porozmawiania z nimi, nigdy nie przyszłoby mu do głowy, żeby zapytać cię, jak się masz lub jak minął dzień, mówi tylko o sobie itp. Rzeczy nie powinny tak wyglądać.Twój partner powinien być osobą, z którą dzielisz się dobrymi wiadomościami i osobą, z którą dzielisz się swoimi smutkami.

Nie powinieneś być w związku, w którym czujesz, że nie jesteś ważny i nie jesteś traktowany jak równy z równym.

3. Twój związek bardziej przypomina pole bitwy niż romans

para kłócąca się siedząc w salonie

Wygląda na to, że twoja komunikacja sprowadza się do kłótni i nic więcej.

Nigdy nie patrzycie sobie w oczy i często kładziecie się spać wściekli na siebie. To oczywiste, że Twoje umiejętności komunikacyjne są katastrofalne.

Prawdopodobnie próbowałeś już wszystko rozpracować i być bardziej wyrozumiały, ale nie poszło zgodnie z planem.

Po prostu nadal walczyłeś i sprzeczałeś się o to i tamto i wydaje się, że to się nigdy nie skończy.

Masz rację, prawdopodobnie nigdy nie będzie, ponieważ jesteś niekompatybilny. Jeśli spędzasz więcej czasu na walce niż na dobrych stosunkach i radości, jesteś niedopasowany.

cómo darle vida a la vida amorosa

Masz całkowicie odmienne poglądy na to, co jest złe, a co dobre.

Twoje poglądy na życie i relacje są zupełnie inne i dlatego nie rozwiązałeś tego.

4. Kwestie seksualne

Młoda para kłóci się w sypialni w domu.

Istnieją dwa możliwe scenariusze. Pierwszy ma miejsce, gdy twoje życie seksualne jest wspaniałe, ale wszystko inne idzie w dół. Świetnie się porozumiewasz w łóżku, ale poza nim nie za bardzo.

Twoje pasje trzymają Cię razem, ponieważ kiedyzatrzymaj się i naprawdę oceń swój związek, widzisz, że brakuje uwagi, uczucia, a czasem nawet szacunku i zaufania.

Drugi scenariusz ma miejsce, gdy twoje życie seksualne jest prawie nieistniejące, bardzo rzadkie lub po prostu złe, ale wszystkie inne aspekty związku są świetne.

Jesteście jak najlepsi przyjaciele i brakuje wam części kochanków i nie jesteście w pełni usatysfakcjonowani.

Wiesz, co mówią, dobre i zdrowe życie seksualne to tylko 20% związku, ale jeśli jest złe, to jest wszystkim.

Oba scenariusze krzyczą, że jesteś niekompatybilny. Niczego nie powinno brakować i powinieneś mieć jakąś równowagę między przyjaźnią a pasją.

Nie powinieneś trzymać się kogoś, kto jest dla ciebie nie tak tylko dlatego, że seks jest niesamowity.

Podobnie, nie powinieneś zadowalać się związkiem bez pasji tylko dlatego, że łączysz z kimś głęboką przyjaźń.

5. Czujesz, że nie możesz być przy nich sobą

zamyślona blondynka siedzi obok mężczyzny w czarnej kurtce i rękawiczkach na zewnątrz

Chcesz dzielić się z nimi rzeczami, które Cię niepokoją lub z którymi czujesz się szczęśliwy, ale nie masz ochoty, ponieważ prawdopodobnie odrzucą je jako głupie. Nigdy nie czujesz się komfortowo i czujesz, że się powstrzymujesz.

Chcesz robić takie rzeczy, jak śpiewanie do radia podczas jazdy lub wybieranie nowego filmu do obejrzenia, ale czujesz, że nie możesz, ponieważ każe ci się zamknąć lub że jesteś głupi.

Kiedy jesteś w zdrowym związku, czujesz się kochany i akceptowany i nie czujesz potrzeby bać się każdego kroku.

Czujesz się wystarczająco przytulnie, by być dziwnym sobą i to najlepsze uczucie na świecie. Jeśli tego nie czujesz, jesteś niekompatybilny.

6. Przeciążenie zazdrością

zdenerwowany mężczyzna i kobieta siedzą na zewnątrz plecami do siebie

Zazdrość niekoniecznie musi być czymś złym, jeśli mieści się w granicach rozsądku. Ale czasami może posunąć się za daleko i całkowicie cię udusić.

Dwie nadmiernie zazdrosne osoby będą się tylko powstrzymywać, nie wspominając o tym, że łatwo mogą stać się toksyczne.

Jeśli twój związek nie jest oparty na zaufaniu, nie będzie w stanie przetrwać zbyt długo.

lo que más les gusta a los chicos en la cama

W końcu jedna lub obie osoby w związku wyczerpią się z powodu ciągłego brzęczenia telefonu, ktoś sprawdza ich miejsce pobytu i kontroluje każdy ich ruch.

To nie tylko kwestia niekompatybilności, ale szkodzi zdrowiu fizycznemu i psychicznemu.

7. Związek stał się monotonny

para siedząca naprzeciwko siebie i pisząca telefon

Utknąłeś w rutynie i wygląda na to, że nic nie możesz na to poradzić.

Spędzanie czasu z partnerem to po prostu spędzanie czasu, oglądanie filmów, przytulanie się, a potem każdy z was idzie swoją drogą lub na różne strony łóżka. Wieczory randkowe i wyjścia wydają się być historią starożytną.

Są różne typy ludzi. Niektórym nie przeszkadza rutyna i stabilność, jaką im zapewnia.

cómo hablar de sexo con un chico

Powtarzanie w kółko tych samych scenariuszy jest dla nich więcej niż w porządku, ponieważ zapewnia im poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

Problem pojawia się, gdy są związani z kimś, kto potrzebuje więcej ruchu i różnorodności w związku. Ktoś, kto lubi próbować nowych rzeczy, na przykład podróżować i wychodzić.

Nie chodzi o to, że jedna osoba jest zła, a druga dobra, obie są całkowicie normalne; chodzi o to, że są one zupełnie inne, a zatem niekompatybilne.

Związek między tymi dwoma typami osobowości może działać tylko wtedy, gdy obaj są zdeterminowani, aby podjąć wysiłek i spotkać się w połowie drogi.

Jeśli miłość pokona dzielące ich różnice, będą mieli wielką szansę, aby wszystko zadziałało.

8. Różne postrzeganie tego, gdzie obecnie stoją w związku i dokąd zmierzają

mężczyzna patrzący na swoją zamyśloną dziewczynę w kawiarni

Czasami dwie osoby w tym samym związku nie znajdują się na tej samej stronie.

Ich poziom zaangażowania, inwestycji i postrzegania kierunku, w którym zmierza związek, jest całkowicie odmienny.

Podczas gdy jeden może być gotowy, aby przenieść związek na wyższy poziom, drugi biegnie na wzgórza tylko na znak zaangażowania.

Jeden już wyobraża sobie życie małżeńskie z dziećmi, a drugi nie jest jeszcze na to gotowy. Albo jeden chce mieć dzieci w przyszłości, a drugi nie.

To wszystko są wielkie, czerwone flagi niezgodności. Jeśli nie poruszasz się w tym samym tempie, a twoje drogi do przyszłości biegną w różnych kierunkach, nigdy nie uda ci się to osiągnąć. Niektórzy ludzie po prostu nie są gotowi do zaangażowania się w tym samym czasie lub nigdy.

Niektórzy wyobrażają sobie życie w stanie wolnym, bez dzieci i tak dalej.

Chodzi o to, że potrzebują kogoś, kto to zrobi. Nie możesz niczego wymusić.

Jeśli nie czują się komfortowo w miejscu, w którym jest teraz ich związek, będą mieli jeszcze trudniejsze chwile w przyszłości.

8 najczęstszych oznak niezgodności w związkach