8 posiłków z babeczkami, których nigdy nie wiedziałeś, były czymś do tej pory

7 posiłków z babeczkami, których nigdy nie wiedziałeś, były czymś do tej pory

Śniadanie, obiad i kolacja - wszystko podawane z jednej puszki na muffinki.Zobacz galerię 9Zdjęcia Cupcake Meals - Savory Cupcake Recipes Dzięki uprzejmości Kirbie's Cravings 1z 9Babeczki Pepperoni Pizza

Po co zamawiać ogromne ciasto, skoro te urocze kęsy są gotowe do spożycia w ciągu pół godziny lub mniej? Są świetne dlaprzyjęcia urodzinowe dla dzieci, spotkania z przyjaciółmi lub jeśli po prostu masz ochotę #treatyos siebie, aby osiągnąć ten kamień milowy w odchudzaniu.

Zdobądź przepis naKirbie's Cravings.Cupcake Meals - Savory Cupcake Recipes Dzięki uprzejmości Five Heart Home dwaz 9Pieczone Babeczki Z Puree Ziemniaczanym Polewą

Przepis cioci to bomba, ale te włoskie przekąski z doprawionym tatry i wiórkami parmezanu z pewnością trafią również do słynnej galerii sław.

Zdobądź przepis naDom Pięciu Serc.

Jedzenie, kuchnia, składnik, danie, przepis, zastawa stołowa, talerz, jedzenie komfortowe, przekąski, farsz, Dzięki uprzejmości The Recipe Rebel 3z 9Babeczki BBQ Bacon Cheeseburger

Załaduj opakowania wonton ulubionymi dodatkami - bekonem, przysmakiem, grzybami, marynatami - wrzuć je do piekarnika ipodawana jest kolacja. Nie ma tu nic bardzo skomplikowanego.Zdobądź przepis naReceptura Rebel.

Cupcake Meals - Savory Cupcake Recipes Dzięki uprzejmości Emily Bites 4z 9Kurczak Cordon Bleu Wonton Babeczki

Jeśli nadal szukasz tego `` tego '' dania, które będzie dumnie prezentować się na Twojej kanapce, nie szukaj dalej. Są obfite, tandetne i gwarantują, że zdobędą ponad 100 polubień lub więcej na Instagramie.

Zdobądź przepis naEmily Bites.Jedzenie, kuchnia, deser, składnik, wypieki, danie, zastawa stołowa, słodycz, zastawa, przepis, Dzięki uprzejmości Baked By Rachel 5z 9Babeczki Buffalo Chicken

Sceptyczny? Nie bądź. Kiedy już ugryziesz te pikantne smakołyki nadziewane kurczakiem i serem i posypane kremowymi ziemniakami, już nigdy nie spojrzysz na skrzydełka kurczaka tak samo.

Zdobądź przepis na Wypiekane przez Rachel.

Żywność, kuchnia, składnik, przekąski, potrawy, produkty, naczynia, zastawa stołowa, przystawka, przepis, Dzięki uprzejmości The Recipe Rebel 6z 9Meksykańskie babeczki Quiche

Porozmawiaj o #brunchgoals. Nawet najsmaczniejsze jajka Benny lubFrancuskie tostystos nie zbliża się do tych mini posiłków wypełnionych cheddarem, wołowiną i jajkami.

Zdobądź przepis naReceptura Rebel.

cosas sexys para hacerle a tu hombre
Cupcake Meals - Savory Cupcake Recipes Dzięki uprzejmości The Girl Who Ate Everything 7z 9Babeczki Lasagna

Gotowanie czegoś, co faktycznie zjedzą dzieciaki, nie będzie trudne, jeśli jest to w menu. Są w zasadzie wszystkim, co kochasz w klasycznym włoskimkomfortowe jedzeniewykonane mini.

Zdobądź przepis naDziewczyna, która zjadła wszystko.

Cupcake Meals - Savory Cupcake Recipes Dzięki uprzejmości Hal On A Mission 8z 9Babeczki Z Szynką I Jajkiem

Zrób ich partię w niedzielę wieczorem, a będziesz miał tydzień doskonale porcjowanych, niechlujnychśniadaniamożeszjeść w drodzelub przy biurku.

Zdobądź przepis naGal na misji.

Jedzenie, kuchnia, składnik, przekąski, danie, przepis, deser, wypieki, zastawa stołowa, przekąska, 9z 9

Zapisz te przepisy na później, przypinając to zdjęcie i obserwuj magazyn REDBOOK na Pinterest, aby uzyskać więcej informacji.