7 znaków ostrzegawczych, z którymi radzisz sobie „fajny” Fuckboy - Grudzień 2021

Rozpoznawanie dobrych facetów od złych stało się obecnie misją niemożliwą. Nie możesz ich już rozróżniać. Przynajmniej wcześniej wiedziałeś, że kiedy facet był palantem, zachowywał się jak jeden, więc wiedziałeś, że on jest jednym.

cosas divertidas de sexo para probar con mi novio

To było naprawdę tak proste.Jeśli masz wrażenie, że możesz przez chwilę przejść po dzikiej stronie, celowo weź przynętę, aby zobaczyć, jak to jest. A po tym, jak złamało ci się serce, okej, nie byłeś taki smutny, ponieważ po prostu wiedziałeś, że nadchodzi.

To było kolejne doświadczenie i kolejna lekcja, której musieliście się nauczyć.

Ale dziś nie możesz sobie pozwolić na ten „luksus”.Nie możesz dobrowolnie umówić się z facetem, aby zobaczyć, jak to jest.

Dziś fuckboys są przebrani za miłych chłopców. Dzisiaj grają niewinne kobiety
manipulacyjne szarpnięcia, ponieważ udają, że są czymś, czym nie są.

Po prostu czytaj dalej i bądź ostrożny, bo przynajmniej raz w życiu spotkasz „miłego” fuckboya:1. Udaje, że jest dobrym facetem

Oczywiście jest to pierwsza wskazówka, ale prawdopodobnie ostatnia, którą odkryjesz. Zazwyczaj są tak dobrzy w aktorstwie, że po prostu nie można zrozumieć, jak naprawdę są.

Zrobią wszystko po swojemu i spróbują spełnić każde twoje życzenie. Będą mili i troskliwi, ale z drugiej strony zagrają zupełnie odwrotnie, gdy nie patrzysz.

2. Jest zbyt dobrym przyjacielem

Jego przyjaciele go uwielbiają. W ich oczach jest prawdziwym bohaterem. Dlaczego? Cóż, nie dlatego, że jest bezinteresownym i troskliwym przyjacielem, nie dlatego, że zawsze jest przy nich, gdy go potrzebują, ale dlatego, że są tacy sami jak on.

Jest ich wzorem do naśladowania, ponieważ umawiał się z tak wieloma różnymi kobietami, lub dlatego, że udało mu się uwieść taką, której żadna nie zrobiła. Ale w gruncie rzeczy są oni tym samym typem szumowiny, jakim on jest.

3. Jest zupełnie inny, kiedy jest wokół ciebie

Kiedy jesteście razem, jest tak troskliwy, opiekuńczy. On jest po prostu zbyt idealny. Cóż, to mnóstwo BS! Gdy tylko odwrócisz się od niego, gdy przestaniesz patrzeć w jego kierunku, zmieni się w coś zupełnie innego.

Zwykle kobiety znajdują ukojenie w okłamywaniu się, że jest facetem, którym udaje, że jest z tobą, a nie facetem, którym jest, gdy jest z kimś innym. Zwykle nie chcemy przyznać, że spotykamy się z prawdziwym prawdziwym psychopatą.

Jest to na ich korzyść, ponieważ mogą kontynuować swój plan.

nombres de niño que significan un nuevo comienzo

4. On cię nie rozgniewa

Nie irytuje cię ani nie robi ci nic bezpośrednio, by cię zdenerwować. Będziesz z nim szczęśliwy, ale tylko przez pewien czas.

Ten okres na początku, kiedy obietnice są ogromne i kiedy czekasz, aż się spełnią, twoje życie będzie więcej niż idealne.

Ale kiedy powoli zaczynasz zdawać sobie sprawę, że żadna z rzeczy, które ci powiedział, nie spełni się, twoja bańka nagle pęka i zdajesz sobie sprawę, że to kolejny pieprzony facet.

5. On nigdy formalnie cię nie odrzuci

Ułoży rzeczy na swoją korzyść.

Chociaż nigdy nie powiedział ci, że nie chce niczego poważnego, ale w jakiś sposób jego działania pokazują ci to, a kiedy później mówi ci, że nigdy nie chciał niczego poważnego, nie możesz być zły, ponieważ się tego spodziewałeś, a on po prostu odchodzi bez poczucia winy.

6. Może nie skrzywdzi cię celowo

Może miał gównianą przeszłość, może ma problemy z zaangażowaniem, może został brutalnie ranny. Może wszystkie te rzeczy są prawdą, ale to nie daje mu wymówki, by cię skrzywdzić.

Może nie robi tego celowo, ale to nie zmienia faktu, że zostałeś ranny. Jeśli nie wie, jak radzić sobie ze swoimi duchami z przeszłości, nie powinien być z nikim, bo to po prostu egoistyczne działanie.

7. Ma dla ciebie słodkie pseudonimy

Czy to nie słodkie? On musi być właściwy. Nie jest tak, ponieważ te pseudonimy są ogólne, nie są wyjątkowe. Nie nazywa cię tak, ponieważ znaczysz dla niego coś więcej.

Nazywa cię tak, ponieważ wie, że chcesz to usłyszeć. To dla niego idealne rozwiązanie.

Nazywa cię słodkimi przezwiskami, topisz się, a on dostaje to, czego chce - myślisz, że kocha cię bardziej niż sam świat, podczas gdy w rzeczywistości jesteś tylko przelotnym uzależnieniem.