7 rzeczy, które Twój wosk do bikini chce, abyś przestał robić - Grudzień 2022

Staw, czerwony, talia, udo, spodenki sportowe, figi, biodro, paznokieć, łydka, kalesony,

Nawet jeśli zrobiłeś to milion razy, zdobycie wosku do bikini może być wstrząsającym doświadczeniem. Czy przycinasz wcześniej? Czy powinieneś pogadać, kiedy to robią, czy po prostu gapić się w sufit? Tak dużo pytań! Ze względu na wszystkie niewiadome związane z otrzymaniem wosku do bikini, Cosmopolitan.com zapytał kilku profesjonalistów od woskowania, czego chcieliby, aby ich klienci przestali robić przed, w trakcie i po woskowaniu, więc nie będziesz się więcej zastanawiać.

1. Przestań się martwić, czy ogoliłeś nogi lub czy potrzebujesz pedicure.Celia Anaya, 28 lat, która woskowała od ośmiu lat i pracuje w Wax Addict San Francisco, mówi, że wielu klientów czuje się zakłopotanych, że nie ogolili nóg, nie mają szorstkich stóp czy coś w tym rodzaju, ale ona mówi: „To ostatnia rzecz, jaką ogłoszenie. Jesteśmy tak przyzwyczajeni do widoku szeregowych, że jesteśmy znieczuleni, po prostu kolejny dzień w biurze! Więc zrelaksuj się, oddychaj i bierz to jak kobieta!2. Nie myśl, że musisz odwołać wizytę tylko z powodu miesiączki.Anaya mówi, że wolałaby, aby klienci trzymali się harmonogramu woskowania, nawet jeśli mają miesiączkę. Mówi, że chociaż twoja skóra może być bardziej wrażliwa na woskowanie podczas okresu, i tak wiele osób nadal przychodzi. Po prostu zaleca przyjście ze świeżym tamponem.

3. Nie gol się przez długi czas przed wejściem.33-letnia Rachel Deikman, która woskowała od 10 lat, a także pracuje w Wax Addict San Francisco, mówi, że chociaż może to być niewygodne, nie należy się golić przez cztery do sześciu tygodni przed woskowaniem. Deikman mówi: „Wiemy, że to trudne, ale zaufaj nam, warto. Zawsze możemy przyciąć, jeśli jest za długi, niewiele możemy zrobić, jeśli jest za krótki ”. Shobha Tummala, założycielkaShobha, poparł to, mówiąc: „Chcielibyśmy, aby klienci przestali golić się między wizytami woskowania bikini… [To] może zepsuć Twój harmonogram woskowania i uniemożliwić uzyskanie najczystszych rezultatów z wosku. Ponadto nierówne golenie może prowadzić do zarostu po woskowaniu, ponieważ niektóre włosy mogą być zbyt krótkie, aby można je było usunąć ”. Lindsey Blondin, 34 lata, dyrektor spa George the salon Chicago, zaleca posiadanie około 1/4 do 1/2 cala włosów, ponieważ w przeciwnym razie `` włosy są za krótkie i nie ma wystarczającej dźwigni, aby wosk go złapał i wyciągnął ”.

4. Nie uprawiaj seksu tuż przed wejściem wosku. Ana Cristina Pitts, właściciel brazylijskiego wosku pszczelego i woskownicy do bikini od ponad 20 lat, mówi, że nie powinieneś uprawiać seksu, zanim przyjdziesz na wosk, a oni mogą stwierdzić, czy to zrobisz. Pitts mówi, jeśli to zrobisz: „Jesteś spuchnięty i ociekający! Nie wpłynie to na wosk, ale oszczędź nas, proszę. TMI? Tak, ale dobrze wiedzieć.5. Przestań przepraszać za swoją pochwę.23-letnia Annie Nicolette Hellmuth, która od trzech lat zajmuje się woskiem i pracuje w Garnet Lash Studio Monterey, nienawidzi, gdy kobiety przepraszają za coś takiego jak owłosione. Hellmuth mówi: „Przestań przepraszać! Moim zadaniem jest cię nawoskować.

6. Nie używaj telefonu, gdy to się dzieje.Hellmuth mówi, że faktycznie miała klientów, którzy mieli FaceTimed ze swoją mamą w celu wsparcia moralnego, kiedy ich woskowała, i wolałaby, żebyś tego nie zrobił. Wiesz, bo niegrzeczność i niezręczność.

7. Nie uprawiaj seksu, nie pływaj ani nie wykonuj żadnych ciężkich ćwiczeń bezpośrednio po.Hellmuth mówi: „Twoje pory pozostają otwarte przez 24 godziny po woskowaniu i pływaniu, wykonywaniu ciężkich ćwiczeń lub uprawianiu seksu, wszystko to może pozwolić bakteriom dostać się bezpośrednio do twoich porów. Chcesz traktować świeżo woskowaną skórę jak otwartą ranę i utrzymywać ją tak czystą, jak to tylko możliwe.Z:Kosmopolityczny