7 rzeczy, które mężczyźni naprawdę kochają u kobiet - Może 2022

Mężczyźni zwykle nie ukrywają tego, co kochają w kobietach.

Seksowna bielizna, rozmiar stanika i ich umiejętność gotowania są najczęstsze.Ale rzeczy, które absolutnie uwielbiają, są często ukryte.

Na szczęście dziś media społecznościowe mogą pomóc nam odkryć te rzeczy, a my przedstawiamy niektóre z najbardziej interesujących.

Lady in public, freak in bed.

Wręcz przeciwnie byłoby nie do przyjęcia. Poza tym bycie dziwakiem w miejscach publicznych i w łóżku nie jest tak naprawdę atrakcyjne dla mężczyzn.To, co naprawdę uwielbiają, to publicznie miła, uprzejma i łagodna dama, ale ta, która się rozluźnia i jest trochę dzika w domu.

Miękki i czuły głos.

Budzenie się wciąż śpiący i słuchanie miękkiego głosu jego kobiety jest lepsze niż śniadanie w łóżku.

mejores programas de adelgazamiento para mujeres

W połączeniu z marzycielską „dobranoc” tworzy to szczególne uczucie intymności i szczęścia u mężczyzny.Kobiety na wysokich obcasach.

To znaczy, jeśli oczywiście wiedzą, jak się w nich chodzić.

Nikt nie lubi widzieć szpilek podobnych do Lady Gagi, w których nie można zrobić dwóch kroków poprawnie.

Jeśli buty noszą cię zamiast ciebie, po prostu trzymaj je w domu.

Większość mężczyzn zgodzi się, że widzenie pewnej siebie kobiety na wysokich obcasach jest jedną z najbardziej atrakcyjnych rzeczy w nich.

cómo hacer que un chico tenga un orgasmo más rápido

Płaci za własne napoje.

Mimo że mężczyźni czują się bardziej męscy, dominujący i lubią czuć, że mogą zaopiekować się swoją dziewczyną podczas płacenia rachunku, większość z nich podziwia kobietę, która wyjmuje portfel po otrzymaniu czeku.

Silny i niezależny.

Nikt nie lubi płaczących dzieci, które nie mogą żyć minutę bez swoich chłopaków. To zdecydowane wyłączenie dla większości mężczyzn.

Ładna, pewna siebie kobieta z uśmiechem może wywrzeć na człowieku dobre wrażenie.

Zobacz też: 5 rzeczy, które silne i niezależne kobiety robią, aby przyciągnąć wysokiej jakości mężczyzn (i utrzymać ich zainteresowanie)

Prostota.

Mężczyźni uwielbiają naturalne i swobodne rzeczy o kobietach. Wierzcie lub nie, nawet nie zauważają, że nie nałożyliście tuszu do rzęs, eyelinera ani różu.

Zauważą za dużo makijażu, co zwykle nie jest dobre. Będą się czuć, jakbyś chował się za fasadą.

Jeśli boisz się, że twój chłopak cię opuści po tym, jak zobaczy cię bez makijażu, zrób sobie przysługę - zerwij z nim.

Interesuje ją to, co lubi.

Niezależnie od tego, czy jest to hobby, gra wideo czy sport, mężczyzna zawsze będzie zachwycony zainteresowaniem kobiety.

Nie musisz grać w piłkę nożną ani grać z nim w League of Legends, ale pokaż, że uznajesz jego zainteresowanie, a zobaczy cię w zupełnie innym świetle.

Zobacz też: Cechy, których mężczyźni Alpha chcą od swoich kobiet