7 rzeczy, które wcale go nie imponują (nawet jeśli sądzisz, że tak)

1. Noszenie dużej ilości makijażu

Jestem pewien, że lubisz nosić makijaż tak samo jak kolejna dziewczyna (do diabła, ja też!), I to niesamowita część bycia dziewczynką - bawiąc się makijażem i ulepszając nasze najlepsze funkcje.Ale jest ogromna różnica między tym, by wyglądać na uroczą, zabawną wersję siebie, a dziwnym klaunem.

Faceci uwielbiają widzieć prawdziwego nas pod wszystkimi tymi przebraniami.Nie chcesz, żeby opuścił randkę, zastanawiając się, jak wyglądasz, kiedy to wszystko zdejmiesz, prawda? Nie mówię, żeby nie nosić makijażu - po prostu trzymaj go lekko!

2. Noszenie absurdalnie wysokich obcasów

I powiem ci dlaczego. Po pierwsze, spójrzmy prawdzie w oczy, po godzinie lub dwóch twoje stopy będą niemożliwe do wytrzymania z powodu całego bólu i zrujnują Twój nastrój, czy tego chcesz, czy nie.

Po drugie, tak naprawdę nie wiesz, co facet zaplanował na wieczór, a noszenie wysokich obcasów może być najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jeśli masz dużo chodzenia.Jeśli naprawdę uwielbiasz buty na obcasie, weź ze sobą przez cały czas parę mieszkań, abyś mógł szybko się przebrać i dać stopom bardzo potrzebny odpoczynek, kiedy czujesz, że jest to potrzebne (i zaufaj mi, to się stanie).

3. Będąc tak pewnym, że to jest zarozumiały zarozumiały

Ważne jest, aby wierzyć w siebie, być pewnym siebie i pewnym siebie.Ale nigdy nie jest to atrakcyjne, gdy dziewczyna zachowuje się tak, jakby była najlepszą rzeczą na świecie i oczekuje, że facet będzie ją czcił, jakby była tym wszystkim.

Chłopaki jak dziewczyny, które są wyluzowane, zabawne, potrafią się otworzyć i po prostu cieszą się prostymi rzeczami w życiu.

cómo hacer que un bebé ayune

Ale kiedy spojrzysz na wszystkich z góry, natychmiast się wyłączy.

Nie musisz nikomu niczego udowadniać. Po prostu bądź sobą i pozwól mu cię zobaczyć, kim naprawdę jesteś, a nie dziewczyną, którą udajesz. Bądź pewny siebie - ale pokorny.

4. Noszenie ubrań, które nie pozostawiają nic wyobraźni

Noszenie maleńkiej bluzki i spódnicy, która ledwo ukrywa twój tyłek, może wydawać się dla ciebie seksowna, ale w rzeczywistości czeka nas katastrofa.

Nigdy nie wiadomo, kiedy twoje piersi mogą wypaść lub kiedy spódnica może wyskoczyć i pokazać majtki.

I szczerze mówiąc, z mojego doświadczenia, chłopaki naprawdę nie lubią, gdy dziewczyna pokazuje zbyt dużo skóry. To trochę desperackie.

Zawsze mówię, że lepiej zostawić coś wyobraźni i zachować to dla prywatności domu, kiedy jesteście sami.

W ten sposób doceni to znacznie bardziej, ponieważ to tylko dla niego.

Cały świat nie musi cię tak wiele widzieć. Nadal jest seksowna, gdy spódnica jest na kolanach, a koszula nie wygląda na to, że zaraz pęknie.

alimentos antiarrugas para la piel

5. Mówiąc gówno o swoich byłych

Jeśli jesteś tak otwarty na każdy drobiazg dotyczący twoich wcześniejszych zerwań i zepsucia wszystkich swoich byłych, to jak on ma myśleć, że nie zrobisz z nim dokładnie tego samego?

Nie każdy drenujący szczegół jest konieczny, aby wydobyć na zewnątrz.

Tak, być może bałagan, ale nigdy nie warto rozmawiać o swoim byłym z kimś, z kim zaczynasz związek.

To maluje na tobie negatywne zdjęcie i sprawia, że ​​facet myśli, że nie może być sobą.

Zostaw swoich byłych w przeszłości i skup się na tym facecie i wspólnej przyszłości!

6. Postępowanie zgodnie ze wszystkim, co mówi, bez wyrażania własnej opinii

Faceci uwielbiają kobiety, które są na tyle odważne, by im zaprzeczyć, gdy nie zgadzają się z czymś, co mówią.

Doceniają dziewczyny, które nie będą milczeć i nie zgadzają się z każdą opinią.

W przeciwieństwie do tego, w co możesz wierzyć, nie sprawia to, że wyglądasz uroczo lub atrakcyjnie, jeśli to robisz, tylko sprawia, że ​​myśli, że nie możesz sformułować oryginalnej opinii na nic, więc po prostu łatwiej jest zgodzić się z jego opinią.

Nie bądź papugą i powtarzaj cokolwiek powie. Jeśli masz opinię, wypowiedz się głośno! Porozmawiaj o rzeczach, których nie ma na tej samej stronie co on, i omów tematy, które Cię pasjonują.

Słysz swój głos i patrz, jak zakochuje się w tobie mocniej niż kiedykolwiek.

7. Pij jak ryba i regularnie się marnuj

Nie mówię w żaden sposób, że alkohol jest poza limitem. Kto nie lubi kieliszka różu lub kieliszka od czasu do czasu, aby zdjąć krawędź? W końcu jesteśmy tylko ludźmi…

Ale jeśli sprawisz, że celowe jest uderzanie młotkiem prawie za każdym razem, gdy będziesz razem, a ty po prostu nie będziesz mógł przestać, nie będzie on pociągał cię po tej stronie ciebie o wiele dłużej.

Nie zmuszaj go, by pomyślał, że nie możesz być trzeźwy wokół niego i cieszyć się przyjemną nocą bez kieliszka wina w ręku przez cały czas.

que es mas de lo que mas te amo

Oczywiście, że można napić się drinka, nie marnuj się za każdym razem.

Ważne jest, abyś mógł iść do domu pod koniec nocy bez potykania się przez całą drogę - wszystko z umiarem!

Więc pokaż mu, jaką fajną randką jesteś, nawet jeśli jesteś całkowicie trzeźwy!