7 rzeczy, które zrobią mężczyźni tylko wtedy, gdy będą mieli dla ciebie silne uczucia - Grudzień 2021

Więc jest ten facet, który poświęca ci dużo uwagi, ale po prostu nie możesz dowiedzieć się, czy on naprawdę cię interesuje, czy po prostu się z tobą bawi. Oczywiście zrozumiałe.

W przeszłości mogłeś być ranny kilka razy i zanim zaczniesz z nim poważną relację, naprawdę chcesz mieć pewność, że to on sprawi, że będziesz szczęśliwy. Nie możesz już zadowolić się manipulatorami i naprawdę chcesz kogoś, kto cię doceni i szanuje.Ale mężczyźni są bardzo skomplikowani w sposobie okazywania nam swoich uczuć i dlatego musimy uważać na to, co dla nas robią.

Chociaż jest kilka oznak, że ma do ciebie silne uczucia i że cię kocha, z tego powodu zrobi dla ciebie niesamowite rzeczy, których nie zrobiłby ktoś inny.

1. Walczy razem z tobą

Czy jest coś bardziej wyjątkowego niż człowiek, który chce z tobą walczyć przeciwko wszystkim, co życie stworzy dla was obojga? Jest tam, aby pomóc ci się uczyć.que son lo que excita a los chicos

Jest tam, gdy jesteś chory i nie opuszcza cię, dopóki nie poczujesz się lepiej.

Gdyby nie miał do ciebie silnych uczuć, prawdopodobnie nie zawracałby sobie głowy inwestowaniem czasu i energii, aby być dla ciebie i abyś poczuł się lepiej lub odniósł sukces.

2. Pamięta małe rzeczy

On wszystko pamięta! Znał twoje urodziny po tym, jak powiedziałeś mu tylko raz, i pamięta wszystkie małe szczegóły dotyczące twojego dzieciństwa. Co to znaczy? To znaczy, że słucha.Jeśli nie troszczył się o ciebie, czy naprawdę sądzisz, że włożyłby dodatkowy wysiłek, żeby tylko zapamiętać te wszystkie rzeczy? Nie. Ale ponieważ naprawdę ma do ciebie silne uczucia, chętnie pamięta nawet najdrobniejsze szczegóły.

3. Jest miły dla twojej rodziny i przyjaciół

Wie, jak ważna jest dla ciebie twoja rodzina i przyjaciele, więc robi wszystko, aby być dla nich miłym i uszczęśliwić ich. Taki człowiek jest wart utrzymania.

4. Jest wrażliwy

Mężczyzna, który naprawdę troszczy się o kobietę, z którą jest, pokaże jej swoją wrażliwą stronę. Trudno będzie to zrobić, ale będzie gotowy pokazać Ci każdą jego stronę.

Wie, że nie będziesz w stanie go w pełni poznać, dopóki nie pokaże ci każdej jego części. Dlatego jest gotowy, aby porozmawiać z tobą o wykorzystywaniu w dzieciństwie lub zwierzęciu, które padło, i nigdy nie dostał kolejnego, bo boi się, że znowu go straci.

5. Szanuje twoje granice

W przypadku mężczyzny, który ma do ciebie silne uczucia, „nie” oznacza „nie”. Nie błaga cię, żebyś z nim spał, chyba że naprawdę jesteś na to gotowy. Nie spieszy się do rzeczy ani nie każe ci robić czegoś, na co nie jesteś gotowy.

Oznacza to, że szanuje ciebie i twoje granice. Nigdy ich nie przekroczy i nigdy nie sprawi, że zrobisz coś, co jest poza twoją strefą komfortu. On wie lepiej.

6. On się zmienia

OK, po pierwsze, nie powinieneś oczekiwać, że się zmieni. Jeśli nie lubisz go takim, jakim jest, to nie jest odpowiedni dla ciebie. Ale jeśli zobaczy, że przeszkadza ci coś, co robi, ale chce cię mieć w pobliżu, zmieni to dla ciebie.

To jest duże, ponieważ wszyscy wiemy, jak uparci mogą być mężczyźni!

7. Pozwoli ci swobodnie mówić w myślach

Kiedy rozpoczynamy nowy związek, nasz partner może nas sprowadzić na ziemię, mówiąc, że nasza opinia nie ma znaczenia, ale nie dotyczy tego, czy mężczyzna jest w tobie naprawdę zakochany. Nawet jeśli się z tobą nie zgadza, pozwoli ci swobodnie mówić w myślach i uszanuje twoją opinię.