7 rzeczy, których szukasz INFP, których chcesz poznać - Wrzesień 2022

Namiętna i idealistyczna kobieta INFP chce pomóc wszystkim i sprawić, by wszyscy czuli się kochani i doceniani. Trudno ją kochać z powodu jej dzikiej i emocjonalnej natury, która po prostu nie pozwala nikomu wejść w jej życie i pozostać tam na dobre. Ma więc pewne rzeczy do nauczenia ludzi, którzy się z nią umawiają lub zamierzają się z nią umawiać. Oto kilka rzeczy, z którymi kobieta INFP, z którą się spotykasz, chce, żebyś wiedział:

1. Nie jest dla wszystkich

Twoja kobieta z INFP po prostu nie jest dla każdego mężczyzny. Chce być kochana i traktowana w szczególny sposób i ma do tego pełne prawo. Ponieważ jest tak emocjonalna, wie tylko, jak kogoś kochać w pełni i bezwarunkowo. Prawdopodobnie zniosła tyle bólu, jaki zadano jej w jej przeszłych związkach, że miała dość mężczyzn, którzy po prostu ją wykorzystują. Dlatego musi być kochana w szczególny sposób przez kogoś, kto nigdy jej nie oszuka.nuevas posiciones sexuales para sorprender a tu hombre 2018

2. Nie poddaje się, ale odejdzie, jeśli nie dasz jej innego wyboru

Kobiety z INFP uwielbiają walczyć do końca, szczególnie jeśli chodzi o randki i relacje. Będzie walczyć o twoje serce wszystkim, co ma, ale jeśli zobaczy, że się z nią bawisz lub że nie robisz nic oprócz stania w pobliżu, obserwowania, jak wykonuje całą pracę, to ona odejdzie. Nawet dwa razy nie pomyśli o tym, żeby cię zostawić i iść dalej, jeśli zrobisz tyle, ile okażesz jej brak szacunku w jakiejkolwiek formie, formie i formie.

3. Ona wszystko przemyśli

Jej umysł nigdy nie milczy. Z tego samego powodu nigdy nie powinieneś jej mówić czegoś, co mogłaby zinterpretować na wiele sposobów. Po prostu mów wprost, co masz do powiedzenia, aby nie straciła snu nad tym, co mówisz. Czasami może wyglądać na roztargnioną i jakby jej głowa jest w chmurach, a to dlatego, że tak naprawdę jest. Nie złość się na nią, że nie zwraca uwagi, po prostu zadzwoń do niej, a ona wróci do rzeczywistości.

4. Uniknie konfliktu

INFP są znane z aktywnego unikania konfliktów. Ilekroć po prostu czuje lekki powiew niepokoju, który mówi jej, że może to eskalować do walki, po prostu odejdzie od sceny, udając, że nic się nie wydarzyło. To nie znaczy, że nie wie, jak walczyć o to, w co wierzy, ale raczej, że nie chce podnosić głosu. Więc jeśli jesteś jednym z tych mężczyzn, którzy zaczynają walkę o coś, to odejdź, zanim ją skrzywdzisz.5. Musisz być lojalny, bo ona też będzie

Jest to zdrowy rozsądek, ale lojalność jest najważniejszą cechą, jaką możesz mieć, jeśli chodzi o umawianie się z kobietą z INFP. Nie pozwoli ci zrobić z niej głupka.

6. Czuje - bardzo

Czy widziałeś kiedyś kobietę, która płacze z powodu sceny na Discovery Channel, która dotyczy ratowania zwierząt lub czegoś podobnego? Jeśli tak, mogła być INFP. Dlaczego? Cóż, ponieważ tego typu kobieta odczuwa wszystko tak głęboko, że nawet nie wie, jak dobrze wyrazić swoje uczucia. Po prostu śmieje się głośno, płacze i szlocha, w zależności od sytuacji. Po prostu nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, jak zareaguje, ponieważ jej emocje są wszędzie.

¿Por qué se separaron Pink y Carey?

7. Nie jest wielkim fanem PDA

Publiczne okazywanie uczuć nie jest tak naprawdę jej rzeczą. Uwielbia cieszyć się intymnością w bezpiecznym domu lub po prostu w miejscu, gdzie nie ma oczu patrzących na nią i osądzających ją. Nie chce, żeby ktokolwiek wiedział, że lubi namiętnie całować, ani nie widzi sposobu, w jaki ją dotykasz. Będzie cieszyć się niewielkimi oznakami intymności, takimi jak trzymanie jej ręki lub odgarnianie włosów z twarzy. Docenia te małe oznaki sympatii, ale nie przesadzaj.