7 rzeczy, przez które przechodzą faceci po złamanym sercu (które mają trudności z przyznaniem się)

7 rzeczy, przez które przechodzą faceci po złamanym sercu (które mają trudności z przyznaniem się)

Złamane serca są trudne bez względu na to, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą. Ból, rozczarowanie i to okropne poczucie samotności tam są. To, co się różni, to sposób, w jaki radzimy sobie z całym tym bólem.Różnica w sposobie, w jaki mężczyzna i kobieta radzą sobie z rozstaniem, jest właśnie tym, co sprawia, że ​​mężczyźni po rozstaniu wydają się bez serca, mimo że daleko im do tego. To, co dzieje się w ich duszach i umysłach, zwykle pozostaje tajemnicą.cosas raras que hacerle a tu novio en la cama

Byłem jednak zdeterminowany, aby dotrzeć do sedna rzeczy, więc zapytałem trzydziestu mężczyzn o ich złamane serce. Każdy z nich miał coś wyjątkowego do dodania, ale ich ogólne myśli i wzorce zachowań były prawie identyczne. Podsumowałem to w 7 rzeczach, przez które przechodzą faceci po złamanym sercu:1. Ukrywanie faktu, że są zranieni

To, że nie pokazują, że są zranione, nie oznacza, że ​​łatwiej radzą sobie z rozstaniem niż kobiety. Mężczyźni w równym stopniu natrafiają na złe związki i niewłaściwą kobietę. Nie są w żaden sposób chronieni przed całym bólem, jaki przynosi rozstanie.

Podczas gdy kobiety będą rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi i otrzymywać bardzo potrzebne współczucie i wsparcie, mężczyźni tego nie mają. Jeśli powiedzą na głos, jak bardzo ktoś ich skrzywdził, zostaną wyśmiewani i wyśmiewani przez swoich przyjaciół. Mało tego, większość mężczyzn czuje się słabszymi, jeśli opowiadają o swoich uczuciach (niezależnie od tego, czy są dobre, czy złe), więc całkowicie unikają mówienia o nich,2. Staraj się działać szczęśliwie

Nacisk kładziony jest tutaj na słowo akt. Są zdruzgotani, ale starają się to ukryć. Więc udają, że nic się nie stało, nic nie może ich dotknąć i wszystko jest super.Jest to jedna z najgorszych i najbardziej niszczycielskich technik uzdrawiania. Zamiast radzić sobie ze swoimi uczuciami, szczotkują je pod dywan i zakładają twardy przód. Rozpadają się od środka i udawanie nic im nie da.

3. Udaj się na siłownię

Zamiast zajmować się tym, co czują od wewnątrz, koncentrują się na zewnątrz. Więc udali się na siłownię, próbując odzyskać posiniaczone ego. Koncentrują się na kształtowaniu sylwetki i formowaniu tych sześciu paczek, a także przekierowują swoje myśli do siebie – co jest zasadniczo dobrą rzeczą.Ponadto pocą się cały swój ból i frustrację, nawet jeśli nie są świadomi, że to robią. Wiedzą tylko, że czują się lepiej, więc idą dalej.4. Znajdź coś, co ich rozproszy

Potrzebują czegoś, co odwróci uwagę od tego nieznośnego bólu. Odnajdują to, próbując czegoś nowego, zakopując się w pracy, grając w gry wideo, organizując wieczory filmów maratońskich lub oglądając wszystkie sezony swoich ulubionych seriali przez kilka nocy z rzędu. W najgorszym przypadku starają się utopić ból w alkoholu. Następnego ranka zdają sobie sprawę, że nie poszło tak dobrze i jedyne, co osiągnęli, to okropny ból głowy.

W każdym razie uważają, że te rozproszenia są dla nich pomocne. Umożliwiają mężczyznom oderwanie myśli od wszystkiego, co się właśnie wydarzyło. Dają im czas na relaks. Ale jeśli kontynuują je przez dłuższy czas, te rozproszenia stają się sposobem na nieradzenie sobie z rzeczywistością.

5. Osiągnij pewien poziom depresji

Odtwarzają w głowach każdy możliwy scenariusz. Czują nostalgię za minionymi chwilami, które nigdy nie będą. Często wolą samotność, więc unikają kontaktów towarzyskich z kimkolwiek. Albo jedzą cały czas (jedzenie komfortowe), albo wcale nie jedzą, w zależności od ich osobowości.

buenas formas de adelgazar rápido

Prześladują swoich byłych kont w mediach społecznościowych i statusów online. Myśl o ich byłym z kimś innym zabija ich. Ogarnia ich ból i nie mają pojęcia, co z tym zrobić. Najgorsze jest to, że trzymają to wszystko w środku, więc przetworzenie wszystkiego i przejście przez rozpad trwa o wiele dłużej.

6. Zaangażuj się w jednonocne przystanki

Zwiążą się z byle kim. Mają w głowie ten pomysł, że seks z przypadkowymi kobietami sprawi, że poczują się lepiej i będą mniej samotne. Jednak większość z nich żałuje tego zaraz po lub nawet w trakcie aktu seksualnego.

Pamiętają, jak to było mieć prawdziwy związek. Zapamiętują dźwięki, ruchy ciała i gesty twarzy byłego kolegi. Porównują. Tęsknią za tym, jak szczęśliwi czuli się wcześniej. Tak więc ich przystanki na jedną noc to nic innego jak cała masa żalu, który nigdy nie pomaga.

7. Pędź do następnego związku

Relacje z odbicia są bardziej związane z mężczyznami o złamanym sercu niż z kobietami. To różnica płci. Mają wrażenie, że będą zwycięzcą rozpadu, jeśli pójdą pierwsi – jeśli znajdą kogoś innego, kto wypełni pustkę, która pozostała. Na początku jest naprawdę dobrze. Mają po swojej stronie kogoś nowego.

Ale kiedy ich uczucia dochodzą do bardziej stabilnego gruntu, zdają sobie sprawę, że rzucili się na rzeczy. Nie znają osoby, z którą są teraz, lub nadal nie są całkowicie nad swoim byłym.

7 rzeczy, które faceci przechodzą po złamanym sercu (do których trudno im się przyznać)