7 rzeczy, które przechodzą faceci po złamanym sercu (że trudno im to przyznać) - Grudzień 2021

Złamania serca są trudne bez względu na to, czy jesteś mężczyzną czy kobietą. Ból, rozczarowanie i okropne poczucie samotności. Różni się sposób, w jaki radzimy sobie z całym tym bólem.

Różnica w sposobie, w jaki mężczyzna i kobieta radzą sobie z rozpadami, jest tym, co sprawia, że ​​mężczyźni po rozpadzie wydają się bez serca, mimo że są daleko od tego. Rzeczy, które dzieją się w ich duszach i umysłach, zwykle pozostają tajemnicą.Byłem jednak zdeterminowany, aby dojść do sedna sprawy, więc zapytałem trzydziestu mężczyzn o ich złamane serce. Każdy z nich miał coś wyjątkowego do dodania, ale ich ogólne myśli i wzorce zachowań były prawie identyczne. Podsumowałem to w 7 rzeczach, przez które przechodzą ludzie po złamanym sercu:

1. Ukrywanie faktu, że są ranni

To, że nie pokazują, że są ranni, nie oznacza, że ​​radzą sobie z rozpadami łatwiej niż kobiety. Mężczyźni tak samo napotykają złe relacje i niewłaściwą kobietę. Nie są w żaden sposób chronione przed bólem, jaki przynosi zerwanie.

cómo peinar el flequillo de la cara

Podczas gdy kobiety będą rozmawiać z przyjaciółmi i otrzymywać bardzo potrzebne współczucie i wsparcie, mężczyźni tego nie mają. Jeśli wypowiedzą na głos, jak bardzo ktoś je pomieszał, zostaną wyśmiewani i wyśmiewani przez przyjaciół. Co więcej, większość mężczyzn ma wrażenie, że jest słabsza, jeśli mówi o swoich uczuciach (bez względu na to, czy są dobre czy złe), więc unikają mówienia o nich całkowicie,2. Staraj się działać szczęśliwy

Nacisk kładziony jest tutaj na słowo akt. Są zdruzgotani, ale starają się to ukryć. Udają, że nic się nie wydarzyło, nic nie może ich dotknąć i wszystko jest świetnie.

cómo hacer feliz a un chico en la cama

Jest to jedna z najgorszych i najbardziej niszczących technik leczenia. Zamiast radzić sobie ze swoimi uczuciami, szczotkują je pod dywan i zakładają twardy przód. Rozpadają się od środka i udawanie, że nic im nie da.

3. Hit na siłownię

Zamiast radzić sobie z tym, co czują od wewnątrz, koncentrują się na zewnątrz. Więc uderzyli na siłownię, próbując odzyskać swoje posiniaczone ego. Koncentrują się na kształtowaniu i formowaniu tych sześciu paczek, i kierują swoje myśli do siebie - co jest zasadniczo dobrą rzeczą.Ponadto pocą się przez cały swój ból i frustrację, nawet jeśli nie są świadomi, że to robią. Wiedzą tylko, że czują się lepiej, więc kontynuują.

4. Znajdź coś, co ich rozproszy

Potrzebują czegoś, co spowoduje odwrócenie uwagi od tego nieznośnego bólu. Znajdują to, próbując czegoś nowego, zakopując się w pracy, grając w gry wideo, organizując maraton filmowy lub oglądając wszystkie sezony swojej ulubionej serii przez kilka nocy z rzędu. W najgorszym przypadku próbują utopić swój ból w alkoholu. Następnego ranka zdają sobie sprawę, że nie poszło tak dobrze i wszystko, co udało im się osiągnąć, to okropny ból głowy.

cosas sexuales para decirle a un chico

W każdym razie uważają te rozproszenia za pomocne. Umożliwiają mężczyznom oderwanie się od wszystkiego, co właśnie się wydarzyło. Dają im czas na relaks. Ale jeśli będą je kontynuować przez dłuższy czas, rozproszenia te staną się sposobem, aby nie radzić sobie z rzeczywistością.

5. Osiągnij pewien poziom depresji

W swoich głowach odtwarzają każdy możliwy scenariusz. Czują nostalgię za przeszłymi chwilami, których nigdy nie będzie. Często wolą samotność, więc unikają kontaktów towarzyskich. Jedzą cały czas (jedzenie komfortowe) lub wcale nie jedzą, w zależności od swojej osobowości.

Prześladują swoje byłe konta społecznościowe i statusy online. Myśl o ich byłym z kimś innym zabija ich. Ogarnia ich ból i nie mają pojęcia, co z tym zrobić. Najgorsze jest to, że trzymają to wszystko w sobie, więc proces zajmuje dużo czasu i trwa proces rozpadu.

6. Weź udział w jednej nocy

Połączą się z każdym. Myślą, że seks z przypadkowymi kobietami sprawi, że poczują się lepiej i będą mniej samotni. Jednak większość z nich żałuje tego zaraz po akcie seksualnym, a nawet podczas niego.

Pamiętają, jak to było mieć prawdziwy związek. Pamiętają dźwięki, ruchy ciała i gesty twarzy byłego partnera. Porównują się. Tęsknią za tym, jak wcześniej byli szczęśliwi. Tak więc ich jednonocne stoiska to nic więcej niż żal, który nigdy nie pomaga.

lo que era popular en los 80

7. Pośpiesz się do następnego związku

Relacje odbite są bardziej związane z mężczyznami o złamanych sercach niż z kobietami. To różnica płci. Mają wrażenie, że zostaną zwycięzcami zerwania, jeśli przejdą dalej - jeśli znajdą kogoś, kto wypełni pustkę, która pozostała. Na początku jest naprawdę przyjemnie. Mają po swojej stronie kogoś nowego.

Ale kiedy ich uczucia stają się bardziej stabilne, zdają sobie sprawę, że wpadli na coś. Nie znają osoby, z którą są teraz, lub nadal nie są całkowicie ponad swoją byłą.