7 rzeczy, które dziewczęta chcą wiedzieć - Grudzień 2021

Wiemy, że faceci zazwyczaj postrzegają nas jako skomplikowane istoty. Cóż, chyba czasami. Niestety, nie dostarczamy instrukcji obsługi.

Nie traćcie jednak nadziei! Oto kilka uniwersalnych rzeczy, które chcielibyście wiedzieć od samego początku.1. Nie możemy być seksowni i na czas.

Uwielbiamy przebierać się i wyglądać jak najlepiej. Prawdę mówiąc, wiemy, że też to kochasz. Nie spiesz się więc, aby przygotować się za sekundę, ponieważ palenie zajmuje dużo czasu. Wierzymy w stare dobre powiedzenie „lepiej późno niż brzydko”, ale to twój wybór.

2. Kiedy cię odpychamy, nie oznacza to, że powinieneś się poddać - oznacza to, że powinieneś bardziej się postarać.

Więc dziewczyna twojego życia wściekła się na ciebie i napisała do ciebie, żebyś zostawił ją w spokoju. A ty napisałeś „OK” i właściwie zostawiłeś ją w spokoju. Co myślałeś? Nie chcemy, żebyś zostawił nas w spokoju; chcemy, żebyś przesłał nam jeszcze kilka romantycznych tekstów. Czasami pragniemy uwagi, aby upewnić się, że nadal nas kochasz.

¿Cómo te deshaces de la acidez estomacal?

Co myślałeś? Nie chcemy, żebyś zostawił nas w spokoju; chcemy, żebyś przesłał nam jeszcze kilka romantycznych tekstów. Czasami pragniemy uwagi, aby upewnić się, że nadal nas kochasz.3. Nie komplementuj innych dziewcząt przed nami.

Nie lubimy konkurencji. Chcemy Cię całkowicie dla siebie. Możemy wydawać się trochę szaleni, ale możemy być zazdrośni o najmniejsze rzeczy. Możemy czuć się niepewnie i myśleć, że nie jesteśmy dla ciebie wystarczająco dobrzy. Aha i jeszcze jedno - nigdy nie porównuj nas do innych dziewczyn. Każda dziewczyna chce, aby facet jej marzeń sprawił, że poczuje się, jakby była jedyną dziewczyną na świecie.

10 cosas que excitan a un chico

Aha i jeszcze jedno - nigdy nie porównuj nas do innych dziewczyn. Każda dziewczyna chce, aby facet jej marzeń sprawił, że poczuje się, jakby była jedyną dziewczyną na świecie.

4. Czasami jesteśmy wrażliwymi stworzeniami.

Najmniejsze rzeczy mogą spowodować, że nasze nastroje zmienią się dramatycznie. W jednej sekundzie możemy być nadmiernie radośni, aw drugiej załamani. Potrzebujemy, abyś był dla nas w każdej z tych chwil. Potrzebujemy, abyś nas pocieszył i zaufaj mi, odwdzięczymy się. Nie ma nic bardziej seksownego niż uścisk faceta.Potrzebujemy, abyś był dla nas w każdej z tych chwil. Potrzebujemy, abyś nas pocieszył i zaufaj mi, odwdzięczymy się. Nie ma nic bardziej seksownego niż uścisk faceta.

5. Chcemy, abyś dobrze dla nas wyglądał.

W niektórych przypadkach faceci przestają zwracać uwagę na swój wygląd, gdy zdobędą nasze serca. Nie twierdzimy, że zawsze powinieneś wyglądać jak model Calvina Kleina, ale bardzo dbamy o higienę. Nie chcemy całować śmierdzących facetów. Nie zapomnij umyć zębów, użyć dezodorantu i nosić czyste ubrania. Kobiety na ogół pociągają facetów, którzy ładnie pachną.

peinados para mantener el flequillo fuera de la cara

6. Uwielbiamy to, gdy jesteś pod ręką.

Jeśli chcesz być dobrym materiałem na relacje, ładna twarz nie wystarczy. Uwielbiamy to, gdy faceci są w czymś naprawdę dobrzy. Poręczność i samodzielne rozwiązywanie problemów jest tak seksowne. Daje nam to również poczucie bezpieczeństwa w twoich rękach.

Faceci, którzy mogą nam pomóc, gdy mamy problemy z naszymi samochodami, są dla nas bardzo atrakcyjni. Każda dziewczyna chciałaby mieć u swojego boku zdolnego mężczyznę.

7. To bardzo ważne, abyś nas wysłuchał.

Chcemy, abyście byli naszymi przyjaciółmi. Tak, możemy być naprawdę rozmowni, ale naprawdę mamy nadzieję, że nas słuchacie. Jeśli dziewczyna przestaje z tobą rozmawiać, nie ma cię. To nigdy nie jest dobry znak.

Doceniamy dobrych słuchaczy, ponieważ czasami rozmowa jest najlepszą terapią, jaką możemy mieć. Uwielbiamy to, gdy mówisz nam „zadzwoń, jeśli będziesz czegoś potrzebować” lub „Jestem tutaj, jeśli chcesz z kimś porozmawiać”. Bardzo ważne jest, kiedy możemy na ciebie liczyć w dowolnym momencie.

frutas que queman grasas y calorías

Zobacz też:Cechy, które sprawiają, że człowiek jest mężem