7 rzeczy Niezłomnie niezależne kobiety chcą od mężczyzn - Grudzień 2021

Bycie z niezależną kobietą może być najlepszym związkiem w twoim życiu, jeśli wiesz, jak ją właściwie traktować. Niestety mężczyźni wyglądają na zastraszonych przez te kobiety, więc ciągną ich za sobą, dopóki nie zdecydują się rzucić.

Rzecz w umawianiu się z niezależną kobietą polega na tym, że musisz pamiętać, że ona nie musi być kompletna; ona już jest.Ale ona chce, abyś był jej najlepszym przyjacielem, kochankiem i towarzyszem do końca jej życia, a nie ma większego zaszczytu niż ten - gdy osoba, która ma się dobrze, chce mieć cię w swoim życiu.

Tak więc, aby Twoja niezależna kobieta była szczęśliwa i żyła tak niesamowitym związkiem w pełni, przeczytaj listę rzeczy, które niezależne kobiety chcą od mężczyzn.

1. Szacunek

Musimy szanować nasz czas, nasze opinie i nasze emocje. Jeśli w związku nie ma szacunku, jesteśmy pewni, że do diabła nie będziemy się trzymać. To proste.Cenimy siebie i przeszliśmy przez piekło, aby być najlepszą wersją samego siebie i zawsze jest miejsce na poprawę.

Ale jeśli zaniedbujesz nasze opinie i potrzeby, tylko dlatego, że uważasz, że twój punkt widzenia jest jedyny prawdziwy, nie pozostanie ci nic innego jak tylko ten punkt widzenia, aby ogrzać łóżko w nocy.

2 razy

Potrzebujemy czasu. Niezależnie od chemii, połączenia lub silnego uczucia przyciągania, nie ma mowy, abyśmy szybko Cię wpuścili. Musimy mieć pewność, że jesteś godny naszego czasu i naszej miłości.Nauczyliśmy się radzić sobie z życiem na własną rękę, a wpuszczanie kogoś jest naprawdę przerażające. Bądź więc cierpliwy i daj nam czas, aby dowiedzieć się, czy to prawdziwa okazja.

3. Współczucie

Chociaż możemy wyglądać na chłodnych i odległych, z pewnością nie jesteśmy. Istnieje powód, dla którego zamknęliśmy nasze emocje i powód za murami, które zbudowaliśmy. Tak więc, abyśmy cię wpuścili, musisz pokazać nam, że ci zależy.

dolor lumbar náuseas fatiga mareos

Słowa nic nie znaczą, jeśli działania nie mogą ich przestrzegać, więc okaż nam swoje współczucie, okaż miłość. I zaufaj mi, nie ma nic bardziej seksownego niż prawdziwe, surowe emocje i miłość.

4. Wolność

To nie jest coś, czego chcemy, to jest coś, czego naprawdę potrzebujemy. Potrzebujemy tego czasu samotnie i nie oznacza to, że cię nie kochamy lub że się nudzimy.

Oznacza to po prostu, że potrzebujemy go, aby się zebrać, zamknąć, a następnie wrócić na siodło.

Kiedy zrozumiesz, że nie zdradzamy cię ani nie odpływamy, gdy poświęcamy trochę czasu na samotność, pokochamy Cię jeszcze bardziej.

5. Uczciwość i rzeczywistość

Żadnych gier, żadnych manipulacji umysłem. Gdybyśmy chcieli zagrać w gry, wychodzilibyśmy na jedną noc lub bawili się z jakimś przypadkowym fuckboyem. Ale jeśli jesteśmy naprawdę zainteresowani tobą, musimy być szczerzy i szczerzy.

Musimy wiedzieć, że nie jest to dla ciebie kolejne wyzwanie, aby pozyskać niezależną kobietę i upuścić ducha. Musimy wiedzieć, że naprawdę to masz na myśli.

alimentos para comer para quemar grasa del estómago

6. Miłość

Nadal możemy zostać zranieni, bez względu na to, jak silni i niezależni jesteśmy. Boli nas za każdym razem, gdy myślisz, że stawiamy przed tobą naszą karierę.

Rani nas krzywda za każdym razem, gdy wątpisz w naszą miłość, ponieważ nie jesteśmy tacy jak twoje inne dziewczyny. I musimy wiedzieć, że kiedy kochamy, kochamy bezwarunkowo. Kiedy decydujemy się wpuścić kogoś, wpuszczamy go do środka.

Jeśli chodzi o nas, nie ma na wpół osaczonej miłości i nie oczekujemy niczego innego niż tego, co dajemy. Więc proszę, kochajcie nas i dbajcie o nasze serca, ponieważ są one znacznie łagodniejsze, niż mogą się wydawać.

7. Niezależny człowiek

Potrzebujemy kogoś, kto nas zrozumie. Ktoś, kto zrozumie, że nie potrzebujemy tego całodobowego wysyłania SMS-ów i spędzania razem każdej chwili wolnego czasu.

Ktoś, kto to zrozumie tylko dlatego, że pracujemy nad naszą karierą, nie oznacza to, że nie będziemy pracować nad naszym związkiem. Ktoś, kto będzie pasował do naszej zaciekłości.

Ktoś, kto będzie wiedział, jak dbać o siebie i nie będzie oczekiwać, że napełnimy buty ich mamy. Potrzebujemy partnera, równego. Człowiek, który to wie, tylko dlatego, że jesteśmy dwiema jednostkami, nie oznacza to, że nadal nie jesteśmy jednym.