7 rzeczy do zrobienia, gdy twój partner jest zły na SMS-y (ale świetnie w prawdziwym życiu) - Może 2022

Więc poznałeś świetnego faceta i masz czas swojego życia, ale on jest prawdziwym anty-talentem, jeśli chodzi o SMS-y. Kiedy jesteście razem, wszystko jest idealne, ale jeśli chodzi o wysyłanie SMS-ów, zawsze trzeba czekać, aż on odpowie lub otrzyma odpowiedzi składające się z jednego słowa.

To jest naprawdę denerwujące i masz pełne prawo czuć się „zdradzonym”. Ale musisz zrozumieć, że faceci zwykle nie używają SMS-ów jako sposobu na nawiązanie kontaktu z kimś. Używają go do organizowania spotkań lub do prostej wymiany informacji.Nie rozumieją, że to cię wkurza, ponieważ nie widzą tego tak, jak ty. I dlatego nigdy nie powinieneś kwestionować jego sympatii do ciebie ani myśleć, że celowo cię ignoruje. Zamiast tego powinieneś spróbować to zrozumieć i w razie potrzeby pójść z nim na kompromis.

Oto 7 wskazówek, które pomogą ci uporać się ze złymi umiejętnościami SMS-a partnera:

cosas del hogar que pueden matarte

1. Nie przytłaczaj go SMS-ami

Jeśli zauważysz, że jest naprawdę kiepski w pisaniu SMS-ów, ale świetnie sprawdza się w prawdziwym życiu, nigdy nie powinieneś zmuszać go do odpowiedzi lub przytłaczania go setką wiadomości w swojej skrzynce odbiorczej. Jeśli to zrobisz, poczuje, że zmuszasz go do zrobienia czegoś, co mu się nie podoba lub po prostu nie jest dobry.como tener una aventura secreta

Zawsze dawaj mu przestrzeń, aby nie czuł się osaczony ani uwięziony. Ograniczaj SMS-y do minimum i pisz do niego tylko w ważnych sprawach i ustaleniach lub gdy naprawdę go potrzebujesz i nie możesz się doczekać, aby porozmawiać z nim o tym osobiście.

2. Nie bierz tego do serca

Postaraj się zrozumieć, że masz świetnego faceta w swoim życiu, ale on nie lubi tylko pisania SMS-ów, co nie powinno mieć wpływu na jakość twojego związku. Nie pozwól, aby emocje zmusiły cię do przekonania, że ​​to prawdziwa katastrofa, ponieważ tak nie jest i ty też to wiesz. Niektórzy ludzie po prostu nie są dobrzy w niektórych rzeczach lub nie lubią tego w taki sam sposób jak ty.

3. Zobacz go osobiście

Najlepszą rzeczą do zrobienia w tej sytuacji jest częste odwiedzanie go osobiście. Jest to znacznie lepsza alternatywa niż pisanie SMS-ów i pomoże również zachować nerwy. Zarezerwuj kilka tematów, które chciałbyś z nim przedyskutować i w razie potrzeby napisz je na kartce, aby móc sobie o nich później przypomnieć.W ten sposób nigdy się nie nudzisz i przeniesiesz swój związek na inny poziom. Zawsze będziesz miał coś ciekawego do powiedzenia, co wzbogaci Twój czas spędzony razem.

4. Zadzwoń do niego

Jeśli nie możesz się doczekać, aby go zobaczyć, zawsze możesz do niego zadzwonić i porozmawiać z nim o wszystkim, co ci przyjdzie do głowy. Jest to również świetna alternatywa dla SMS-ów, a ty naprawdę możesz usłyszeć jego głos i usłyszeć jego uśmiech. I spodoba mu się również, ponieważ dzwonienie ma więcej zalet i jest zdrowsze dla twojego związku niż SMS-y.

la mejor manera de secar el cabello con secador

5. Porozmawiaj z nim o tym

Jeśli wypróbowałeś już wszystko i nadal nie możesz zaakceptować tego nieszczęścia polegającego na tym, że jest kiepski w pisaniu SMS-ów, powinieneś rozważyć rozmowę z nim na ten temat. Ale nie podnoś głosu ani nie wariuj.

Po prostu zachowaj spokój i ładnie ułóż wszystko w słowa, aby nie miał poczucia, że ​​obwiniasz go za coś. Daj mu znać, że nie jesteś na niego zły, ale chciałbyś, żeby spróbował popracować nad swoimi umiejętnościami SMS-owymi.

nuevas formas de masturbarse para chicas

6. Nie myl jego złej wiadomości tekstowej z jego sympatią

Nigdy nie myl swojego problemu z SMS-em z jego sympatią do ciebie. To oczywiste, że naprawdę cię lubi i chce być z tobą, ponieważ nie zawracałby sobie głowy pokazaniem tego w prawdziwym życiu, gdyby tak nie było.

Bycie złym w pisaniu wiadomości to kolejny rodzaj problemu i nigdy nie powinieneś kwestionować jego uczuć do ciebie, jeśli nie odpowie ci natychmiast lub odpowie jednym słowem. A jeśli będziesz zmuszał go do potwierdzania swoich uczuć wobec ciebie, zrujnujesz swój związek.

7. Objąć to

Zamiast postrzegać to jako problem, powinieneś go przyjąć! To świetna okazja, aby spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu i zaangażować się w różne działania ze swoim partnerem.

Będziesz miał więcej energii i poczujesz się bardziej bezstresowy, ponieważ nie będziesz sfrustrowany tym, że nie odpisuje. Powinieneś się z tym pogodzić, ponieważ będziesz mieć więcej zabawy w życiu i spędzasz więcej czasu ze swoim partnerem.