7 rzeczy do zrobienia, jeśli zacznie tracić zainteresowanie tobą

Nie wariuj! Nie jest za późno!Jeśli zaczął tracić zainteresowanie tobą, nie oznacza to, że nie ma miejsca, aby sprawić, by znów działało. Jest po prostu kilka porad i wskazówek, które pomogą ci sprawić, by twój mężczyzna znów był dla ciebie ponad miarę.Po prostu zrelaksuj się i spokojnie. Pośpiech cokolwiek nie zadziała. Jeśli zaczniesz panikować, poświęcisz się temu związkowi o wiele bardziej, niż jest to potrzebne, a to jeszcze bardziej go odepchnie.Wiem, że to brzmi źle, ale jeśli zaczniesz pisać do niego, zachęca do spędzania czasu, kupowania mu prezentów itp., Będziesz wyglądać zbyt czepliwie i nikomu się to nie spodoba.

Jeśli naprawdę chcesz przeżyć ten kryzys, możesz czytać dalej, aby dowiedzieć się, co możesz zrobić, aby się upewnić, że wszystko będzie dobrze, bez względu na jego decyzję.jeden. Pokaż mu, za czym będzie tęsknił.

Oznacza to skupienie się na swoich celach i rzeczach, których nie mogłeś robić, gdy był zawsze w pobliżu.Jeśli weźmiesz trochę wolnego, będziesz o wiele bardziej zrelaksowany, a on również zapyta siebie, gdzie jesteś i czy to ty go poddajesz.

Może to również przynieść odwrót, ale nauczy go, że możesz robić rzeczy bez niego. Nie chodź po prostu myśląc, że jesteś niepożądany i że on cię nie kocha z powodu czegoś, co zrobiłeś.Po pierwsze, nie masz dowodów, że naprawdę przestał cię kochać, więc nie wyciągaj pochopnych wniosków. Po prostu zrelaksuj się i zdaj sobie sprawę, że jesteś niesamowitą kobietą i że każdy mężczyzna byłby szczęśliwy, gdyby miał cię w swoim życiu.2. Daj mu przestrzeń do myślenia.

Najgorsze, co możesz teraz zrobić, to zadawać pytania i nie pozwolić mu oddychać. Jeśli dasz mu przestrzeń i pozostawisz go z własnymi myślami i uczuciami, zapamięta wszystkie niesamowite rzeczy, których razem doświadczyłeś, i zapyta siebie, czy warto wszystko wyrzucić, tylko dlatego, że nie jest pewien swoich uczuć.

Dasz mu czas na przemyślenie zdajcie sobie sprawę, że znacznie lepiej byłoby mieć was po jego stronie niż żyć bez was.

3. Bądź szczery.

Nie musisz siedzieć i czekać wiecznie. Jest to problem w twoim życiu, który musisz rozwiązać, aby kontynuować i być szczęśliwym ponownie. Jeśli więc minął miesiąc, a nawet kilka tygodni, nie słysząc od niego ani jednego słowa, lub jeśli nadal jest daleko, musisz iść z nim porozmawiać.

Zapytaj go o wszystko, co chcesz wiedzieć, nie powstrzymuj się. Zasługujesz na to, aby wiedzieć, co się dzieje i sprawdzić, czy możesz coś zrobić, aby to naprawić. Jeśli nie da się tego naprawić, zapytaj, czy chce zerwać. Nie ma słodkiego gadania.

Cztery Rób rzeczy sam.

son kourtney y scott de nuevo juntos 2017

Wyjdź i baw się dobrze. Bądź dziki. Być szalonym. Bądź sobą. Bądź kobietą, którą poznał i na którą się zakochał. Nie powstrzymuj się. Przypomnij mu, jak niesamowity jesteś ze swoją dziką przyrodą, niesamowitą postacią i czystą duszą. Po prostu nie może ci się oprzeć. Znowu będziesz w ogniu.

5. Znajdź nowe zainteresowanie.

Dla was obojga. Jeśli od jakiegoś czasu jesteście razem, spróbuj znaleźć nowy płomień, który ma się zapalić. Być może wiesz, że lubi wędrówki lub snowboard, więc idź i kup niezbędny sprzęt i zaproś go na wędrówkę!

Baw się dobrze. To przypomni mu, jak bardzo będzie za tobą tęsknił, jeśli cię opuści. Sprawi, że zobaczy, że nie ma nikogo, kto włożyłby tyle wysiłku w związek, jak ty.

6. Zdobądź zalotność online.

Jeśli nie możesz się do niego fizycznie zbliżyć, wiedz, że ludzie stworzyli Internet do komunikacji. Więc wyślij mu wiadomość online, która uruchomi jego proces myślowy i sprawi, że pomyśli o tobie.

Obejmuje to wysyłanie wiadomości tylko na jednym profilu w mediach społecznościowych. Nie bombarduj każdego konta, które ma, wiadomościami, bo to po prostu odpali.

Jeśli opublikuje selfie, które jest bardzo atrakcyjne, wyślij mu wiadomość z informacją, która część jego ciała zawsze kochałaś. Być może jego oczy? Jego usta? Jego uśmiech? To zależy od Ciebie. Zrób to w przyjemny sposób, na przykład „Zawsze lubiłem twój (wstaw tutaj)”.

7. Czy wiesz, co to jest pułapka na pragnienie?

To zdjęcie sprawi, że będzie żałować, że pomyślał, że chce cię zostawić. Zamieść zdjęcie na swoim Instagramie, wyglądając na dobrze przygotowanego. Zrób makijaż i stwórz pozę w swoim ulubionym stroju.

To musi wyglądać naturalnie, a nie cierpieć w ubraniu. Nie przesadzaj, co oznacza, nie noś czegoś, co pokazuje zbyt duży dekolt, ponieważ może to spowodować, że ucieknie jeszcze bardziej.

Skromny strój, ale wciąż Cię uzupełniający. Wygrasz go w mgnieniu oka.

Dodatkowa wskazówka:

OK. Nie chciałem więc omawiać tego z innymi, ponieważ raczej nie przywróci go, ale jest to wskazówka dla ciebie: puść.

Jeśli zobaczysz, że nie ma sposobu, aby znów się zakochać, a nawet pokazać mu, że kochasz go i troszczysz się o niego, to puść go. Wiem, że to brzmi bolesnie, ale myślę, że przebywanie w jego otoczeniu, próbowanie sprawić, by działało, gdy nawet nie chce do ciebie pisać, jest jeszcze bardziej bolesne i łamiące serce.

Przynajmniej w ten sposób wyjdziesz silniejszy i będziesz wiedział, że zrobiłeś wszystko, co mógł, aby utrzymać go po swojej stronie. Jeśli go nie docenia, pozwól mu odejść.

Po prostu nie jest wart całego zainwestowanego czasu i energii.