7 znaków ostrzegawczych, że jesteś dobry w łóżku - Grudzień 2021

Seks jest ważną częścią każdego związku, ale zawsze jest kilka pytań, które mogą niepokoić wszystkich, takich jak…

Jak możesz stwierdzić, czy noc namiętności była dla niego tak dobra, jak dla ciebie? Przyniosłeś swoją grę A, czy nudziłeś go na śmierć?Prawdopodobnie nie powie ci prawdy o twoim występie, szczególnie jeśli jesteś do bani.

Jeśli więc nie jesteś pewien, czy chełpisz się dobrym leżeniem w łóżku bez powodu, sprawdź niektóre znaki ostrzegawcze, aby na dobre pozbyć się wątpliwości.

1. Masz „ruchy”

Masz naturalny rowek, którego nie można się nauczyć, lub zacytować Shakirę: „Wiesz, że moje biodra nie kłamią”. Twoje biodra też nie kłamią.Jeśli umiesz tańczyć, prawdopodobnie dobrze leżysz w łóżku. Wszyscy wiedzą, że namiętne noce wymagają poważnych ruchów, aby były niezapomniane. Jeśli to dostaniesz, to rozkołyszesz!

Ale zawsze jest druga strona historii. Nie chcę ci tego łamać, ale jeśli przyklejasz się do ściany za każdym razem, gdy jesteś na parkiecie, chłopaki nie będą z tobą „boogie”, jeśli złapiesz mój dryf.

cuando quieras salir de un matrimonio

2. Jesteś pewny siebie

Nie masz się czego wstydzić i dumnie spacerujesz po ulicach. Kochasz swoje ciało i jesteś z niego dumny.Promieniujesz energią seksualną, ponieważ twój stan umysłu jest ustawiony na „tryb seksu”.

To, co czyni cię świetnym kochankiem, to fakt, że gubisz się w doświadczeniach seksualnych, ponieważ czujesz się dobrze ze sobą i sprawiasz, że twój partner również czuje się dobrze.

3. Jesteś dobrym słuchaczem

Uwielbiasz rozmawiać, ponieważ jesteś osobą werbalną. Lubisz rozmawiać i w razie potrzeby oferować komuś pomoc.

Słuchanie ludzi przychodzi ci naturalnie i w ten sposób pokazujesz im, że ci na nich zależy. W zamian zyskujesz ich zaufanie.

W sypialni rzeczy działają tak: zaufanie + umysł = uprawianie seksu

4. Jesteś naturalnym flirtem

To nawet nie tak bardzo się starasz. Po prostu flirt przychodzi do ciebie tak naturalnie. Jeśli chodzi o flirtowanie, jesteś królową zmysłowego wyglądu i słodkiej rozmowy.

Nikt nie może się z tobą równać, jeśli chodzi o budowanie napięcia i podkręcanie ciepła. Promieniujesz energią seksualną, a faceci mogą wyczuć te mile stąd. #Ty chodź dziewczyno

como preparar veneno en casa

5. Jesteś dobrym pocałunkiem

Po pierwsze, grasz z nim powoli i zmysłowo, pozostawiając mu ochotę na więcej. Nie przejdziesz od razu do firmy.

Całowanie odzwierciedla grę wstępną, choć może się zdarzyć, że jest to całkowicie niewłaściwe. Niemniej jednak w większości przypadków jest to prawdą.

Po zakończeniu dokuczania mu językiem atakujesz wszystkim, co masz.

6. Jesteś przyjemny dla ludzi

Chcesz, aby wszyscy ludzie wokół ciebie byli szczęśliwi. Uszczęśliwiając innych, czerpiesz przyjemność. W sypialni nie będzie inaczej.

Spodoba ci się twój partner, a zatem sam. Czy może być coś lepszego? #pula

cosas raras que hacerle a un chico

7. Jesteś pokorny

Nie musisz się chwalić swoimi umiejętnościami w sypialni. Chłopaki, brzmi znajomo?

Twoje czyny będą mówić głośniej niż słowa i wiesz o tym!

Jeśli ktoś ma wątpliwości, masz tylko pięć słów: „Przyjdź i przekonaj się sam!” #Puść oczko