7 zaskakujących cech fizycznych, których mężczyźni szukają u kobiety - Grudzień 2021

Kobiety lubią dobrze wyglądać z dwóch powodów: jednym z nich jest to, że lubią dobrze wyglądać, aby czuć się dobrze, a drugim jest to, że lubią dobrze wyglądać, aby przyciągnąć mężczyzn. Jeśli są kobiety, które temu zaprzeczają - kogo żartujesz? Spędzamy dużo czasu inwestując w nasz wygląd, ale czasem to nie wystarczy, aby przyciągnąć mężczyzn. Dlaczego? Czytaj dalej, aby znaleźć odpowiedź. Niektóre funkcje są bardziej atrakcyjne dla mężczyzn niż inne, ale niektóre z nich są stałe i nigdy się nie zmienią.

Spójrz!1. Zmysłowe usta

Pierwszą rzeczą, którą zauważy mężczyzna, który cię lubi, są twoje usta. Wierzcie lub nie, są najbardziej seksualną częścią twojego ciała. Patrzenie na twoje usta pobudza męską wyobraźnię. Możesz zobaczyć w ich oczach, o czym myślą, zmysłowo patrząc na usta. Masz dziewczynę z pożądliwymi i całującymi się wargami? Czy ktoś jest zainteresowany? Odpowiedź brzmi TAK.

como tener mejor sexo para el

2. Współczynnik 7:10

Badania wykazały, że większość mężczyzn lubi mniejsze talie i większe biodra. Najwyraźniej idealny stosunek to 7:10. Dlaczego? Mężczyźni kojarzą biodra z porodem. Podświadomie szukają kobiety, która przyniesie im dzieci i dlatego pociągają ich ładne i okrągłe biodra - podświadomie chcą założyć rodzinę i rodzić (pierwotny instynkt).

3. Wysoki głos

Po raz kolejny badania wykazały, że mężczyźni lubią wysokie i skrzypiące głosy. Ta cecha sprawia, że ​​kobiety są kobiece i dlatego pociągają ich mężczyźni. Ponadto tego rodzaju głosy są uważane za młodzieńcze i kobiece, a młodzież ma bezpośredni związek z ideą posiadania dzieci. Tak więc, podświadomie, mężczyzn pociągają kobiety, które mają największy potencjał do posiadania dzieci i założenia rodziny.lugares que venden macarrones con queso cerca de mí

4. Oczy

Jak mówi przysłowie: „Oczy są oknami twojej duszy”. Myślę, że mężczyźni wiedzieli o tym od stuleci, ponieważ zakochają się w tobie tylko jednym spojrzeniem na twoje uczciwe i seksowne oczy. Oczy kobiet mogą wiele odkryć. Mogą pokazać mężczyznom, co potrafią kobiety, kiedy oboje są w jakimś miejscu sami.

5. Uśmiechnij się

Myślę, że na świecie nie ma człowieka, który mógłby się oprzeć słodkiemu i szczeremu uśmiechowi. Uśmiech sprawia, że ​​kobiety stają się przystępne i przyjazne - sprawia, że ​​nie są groźne, więc mężczyźni przyciągają kobiety o pięknych i uroczych uśmiechach i nie boją się nawiązać z nimi kontaktu. Oprócz uśmiechu są ładne zęby. Jeśli masz oba, to plus!6. Długie, lśniące włosy

Według badań naukowych mężczyźni uwielbiają długie, soczyste i zdrowe włosy. Po raz kolejny podświadomie przypomina im o płodności. Poza tym każda fryzura może ci powiedzieć, jaka jest ta osoba. Większość mężczyzn nie lubi krótkich włosów, ponieważ sprawia wrażenie, że dziewczyna jest chłopczycą. Nie zgadzam się z tym, ponieważ są kobiety, które mogą zdjąć krótkie włosy i wyglądać seksownie jak diabli. Nie lubią też niechlujnych włosów, ponieważ sprawia wrażenie, że osoba, która je nosi, jest niechlujna. Jeśli więc chcesz „trafić w dziesiątkę”, zapuść długie włosy i pielęgnuj je, aby wyglądały zdrowo - oznacza to, że dbasz o swoje ciało i jesteś zdrowy.

cómo atar el pelo corto hacia atrás

7. Mniej makijażu

To jest całkowicie prawda. Mężczyźni lubią ten naturalny wygląd z możliwie najmniejszą ilością makijażu. Mamy złe zdanie na ten temat - uważamy, że im więcej makijażu nosimy, tym cieplejszy i piękniejszy jesteśmy. To takie nieprawdziwe. Główny punkt - zapomnij o ciężkim podkładzie, cieniach do powiek itp. I ciesz się bardziej naturalnym wyglądem, z którym się urodziłeś.