7 prostych powodów, dla których dziewczyny uwielbiają złych chłopców - Grudzień 2021

Nawet jeśli to nie ma sensu, lubimy złych chłopców.

Kochamy ich ze względu na to, jak się czujemy, gdy jesteśmy w ich towarzystwie.Sprawiają, że czujemy się wyjątkowo, gdy jesteśmy w ich towarzystwie, a wszystko, co mówią, jest tak cholernie zabawne! Nawet jeśli powiedzą nam jakieś głupie rzeczy, pomyślimy, że mówią o najciekawszej rzeczy na świecie.

Oto 7 prostych powodów, dla których dziewczyny kochają złych chłopców!Przeczytaj i dowiedz się więcej!

1. Zaufanie

Powszechnie wiadomo, że źli chłopcy są tacy pewni siebie.

Dzięki ich pewności uwierzymy im we wszystko, co mówią, i uśmiechną się jak idioci, kiedy będą blisko.Ale należy pamiętać, że są tam pewni siebie, dobrzy chłopcy i po prostu musisz dać im możliwość mówienia. Założę się, że nie pożałujesz!

cómo perder el último trozo de grasa abdominal

2. Obojętność

Obojętność to jedna podstępna skurwiel. Im bardziej zachowuje się obojętnie, tym bardziej go polubisz. Niektórzy chłopcy naprawdę wiedzą, jak grać w gry, a niektóre dziewczęta zakochują się w nich bez zastanowienia.

To normalne, ponieważ nie możemy się oprzeć ich niesamowitym uśmiechom i sposobowi, w jaki nas czują.

Ale powinieneś wiedzieć, że są szczerzy faceci, którzy po prostu chcą kochać i być kochanym. Daj im szansę, proszę!

3. Podniecenie

Podniecenie to coś, czego nie przegapisz, jeśli spotykasz się ze złym chłopcem. Sprawi, że twój zły dzień będzie dobry, a twój dobry dzień jeszcze lepszy. Stanie się twoim narkotykiem, któremu nie będziesz w stanie się oprzeć i będzie wiedział, co robi ci przez cały czas.

Dowiesz się również, że niektóre rzeczy, które robisz z nim, nie są czymś, z czego możesz być dumny, ale do cholery, to takie dobre uczucie!

4. Przygoda

Wszyscy lubimy przygody, ale kiedy robisz coś fajnego i nowego z przystojnym facetem, sprawy stają się o wiele gorętsze.

Źli chłopcy niczego się nie boją i robiliby różne rzeczy, aby zaimponować kobiecie, którą chcą zrobić swoją. Więc jeśli facet robi różne szalone rzeczy i jeśli wygląda tak cholernie dobrze, nie będziesz w stanie mu się tak łatwo oprzeć.

mejores peinados para mujeres de caras redondas

Przepraszam, że rozerwałem twoją bańkę, ale nigdy nie poczujesz takiej ekscytacji u dobrego chłopca!

cómo tener un orgasmo durante tu período

5. Wyzwanie

Źli chłopcy są dla siebie wyzwaniem. Zrobisz wszystko, żeby zwracał na ciebie uwagę, ale kiedy to zrobi, poczujesz się w chmurze dziewiątej. I to będzie najlepsze uczucie w historii.

Niektórzy źli chłopcy cię sprawdzą i nie poświęcą ci uwagi celowo, aby mogli zobaczyć, czy naprawdę jesteś nimi zainteresowany i ile. Och, te podstępne dranie!

6. Tajemniczy

Jest takie stare powiedzenie: „Kobieta bez tajemnic jest jak niebo bez gwiazd!”

I to też działa dla facetów.

Bardziej pociąga nas facet, który jest tajemniczy i ma to „coś” tylko wyjątkowych ludzi.

Tylko wtedy, gdy facet pokaże, że jest interesujący, będziemy chcieli kopać głębiej i odkrywać go. Ale nie ułatwi rzeczy, a ty będziesz musiał wykonać całą pracę. To sprawia, że ​​źli chłopcy czują się lepiej we własnej skórze.

Cieszy ich fakt, że zakochuje się w nich kobieta, dzięki czemu ich krew krąży szybciej.

7. Męski

Większość złych facetów robi rzeczy, których dobrzy nigdy by nie zrobili. Żyją na krawędzi, mają własne zasady i nigdy nie mówią, że im przykro. Są tak zbuntowani, ale w całym tym bałaganie wyglądają tak pociągająco i seksownie. Kto by ich nie chciał?

Więc dziewczyny, czy macie swojego złego chłopca ?!