7 prostych wskazówek, jak zawsze podtrzymywać rozmowę z nim

7 prostych wskazówek, jak zawsze podtrzymywać rozmowę z nim

Jedną z najbardziej nieprzyjemnych rzeczy, z którymi możesz się zmierzyć, spotykając nowego faceta, jest niezręczna cisza. Nie ma nic, co by cię bardziej przerażało. Czasami przez jakiś czas unikasz spotkania z kimkolwiek nowym, ponieważ tak bardzo boisz się, że zabraknie ci rzeczy do powiedzenia.Nie martw się, nie jesteś w tym sam. Jest tak wielu z nas, którzy boją się, że zabraknie nam rzeczy do powiedzenia lub, co gorsza, powiedzenia niewłaściwej rzeczy z powodu własnej presji i robienia z siebie głupca. To nie jest sposób na pozostawienie dobrego wrażenia.

Kiedyś byłem przekonany, że coś jest ze mną nie tak, ponieważ nie potrafiłem znaleźć właściwych słów we właściwym czasie i zrujnowałem potencjalnie dobrą rzecz. Ale zdałem sobie sprawę, że istnieje rozwiązanie każdego problemu – tak jak w tym przypadku!Wszyscy zmagają się z niezręczną ciszą i szukają świetnego startera do rozmowy, ale niewiele osób odnosi w tym sukces. Ale możesz być. Jest sposób na rozwiązanie tego. Znoś ze mną!

Brak wiedzy o tym, co powiedzieć, może poważnie zaszkodzić Twojemu życiu społecznemu i przyszłym perspektywom randkowym. Ale kiedy nauczysz się, jak prowadzić rozmowę w dowolnym momencie, wzbogacisz swoje życie towarzyskie, zwiększysz pewność siebie i prawdopodobnie prędzej niż później znajdziesz nowego romantycznego partnera!

Po pierwsze, musisz wiedzieć, co sprawia, że ​​zabraknie Ci rzeczy do powiedzenia.Po dokładnym zbadaniu tego doszedłem do wniosku, że to nie brak rzeczy do powiedzenia szkodzi twoim umiejętnościom konwersacyjnym, ale to, czym jesteśboję się powiedzieć, ponieważ jest w tobie ten filtr, który powstrzymuje cię przed ich wypowiedzeniem! To ma sens, co?

To, co robisz, to podświadomie najpierw wszystko sprawdzasz u siebie, upewniając się, że to, co chcesz powiedzieć, jest fajne, ciekawe, imponujące i rzeczywiście warte powiedzenia. A jak to wpływa na twoje umiejętności konwersacyjne? Zabija ich!

Nie pozwalając sobie na spontaniczność i zawsze zastanawiając się dwa razy przed powiedzeniem czegoś, ponieważ nie chcesz, aby myślał, że jesteś ignorantem, rujnujesz naturalny przebieg i postęp rozmowy.Pomyśl o tym.; ile razy powstrzymałeś się przed powiedzeniem czegoś, co jest naprawdę w porządku i nieszkodliwe, ale po prostu nie byłeś tego w 100% pewien, więc powstrzymywałeś się.

Przestań to robić. Pozwól sobie powiedzieć, co przyjdzie ci do głowy, ponieważ jeśli będziesz dalej filtrować siebie, nigdy nie pozna prawdziwego ciebie. A jaki jest w tym sens?

Inną rzeczą, która powoduje problemy, jest to, że nie jesteś w stanie całkowicie odłączyć się od rzeczy związanych z pracą lub rzeczy, które przeszkadzają Ci tego dnia. Kiedy cały czas masz coś na głowie i nie chcesz tego odpuścić, zawsze będzie to po prostu kręciło się w twojej głowie i odwracało uwagę od pełnego cieszenia się rzeczami i odpuszczania.

Jeśli miałeś ciężki dzień w pracy lub ktoś Cię denerwuje, zajmij się tym w odpowiednim czasie, aby kiedy nadejdzie czas na randkę lub spotkanie towarzyskie, możesz być w pełni zainwestowany i bez zbędnych rozrywek.

To wszystko może wydawać się zbyt trudne w tej chwili, ale po uważnym przeczytaniu poniższych 7 rozwiązań Twojego problemu, znacznie łatwiej będzie Ci się dostosować i znacznie poprawić swoje umiejętności konwersacyjne!

1. Czasami po prostu nie pasujesz do rozmowy i to jest w porządku

Czasami w życiu po prostu nie ma chemii między dwojgiem ludzi i nie ma sensu wymuszać czegoś, co wydaje się nie tak. To samo dotyczy sprawienia, by rozmowa przebiegała sprawnie.

Kiedy spotkasz odpowiedniego faceta, poczujesz tę chemię, a także będziesz wiedział, kiedy musisz to udawać, co jest czerwoną flagą od samego początku. Więc najpierw upewnij się, że masz z nim to kliknięcie, które sprawia, że ​​warto przejść przez wszystkie te problemy, aby nawiązać z nim dobrą rozmowę.

Jeśli nie ma chemii konwersacyjnej, prawdopodobnie nie będziesz kompatybilny również pod innymi względami.

Kiedy przechodzisz przez proces randkowy, natkniesz się na różnego rodzaju facetów i nie wszystkie doświadczenia będą takie same. Niektóre będą warte zachodu, inne nie, i wszystko jest w porządku. Uczysz się z doświadczenia, więc nigdy nie pozwól, aby złe randki zniechęciły Cię do kolejnych prób.

Zamiast skupiać się na tych wszystkich datach, w których rozmowa była sucha i nie było nic wartego powiedzenia, skup się na tych wszystkich, które wydawały się właściwe, gdzie rozmowa po prostu płynęła.

Kiedy zdajesz sobie sprawę, że z niektórymi facetami to po prostu nie zadziała, ułatwiasz sobie, gdy wrócisz na rynek. Kiedy nie ma chemii, nie forsuj tego. Z odpowiednim facetem nie będziesz musiał tak bardzo się starać.

2. Naucz się słuchać

7 prostych wskazówek, jak zawsze podtrzymywać rozmowę z nim

To jest to, czego większość ludzi nie jest w stanie pojąć. Większość rozmowy odbywa się po prostu przez słuchanie!

Większość kobiet skupia się na niewłaściwych rzeczach. Wszyscy starają się myśleć o rzeczach, o których powinni mówić, zamiast po prostu uczyć się słuchać swojego partnera i pozwolić, aby to było coś, co pobudza rozmowę.

Zadawanie pytań to świetny sposób na rozpoczęcie dialogu. Unikaj pytań, na które można po prostu odpowiedzieć „tak” lub „nie”, i zadaj te intrygujące, które sprawią, że będzie mówił nieco bardziej szczegółowo.

Zadawaj mu pytania o jego pasje, pytaj, co sprawia, że ​​rano wstaje. Zapytaj go o jego dzieciństwo i życie rodzinne. Postaraj się, aby mówił o swojej bardziej intymnej stronie, co sprawi, że rozmowa będzie przebiegać płynnie, ale także pomoże ci połączyć się na głębszym poziomie i poznać się bardziej osobiście.

Chociaż pytania są naprawdę dobrym sposobem na łaskotanie jego fantazji i zainicjowanie dobrej rozmowy, upewnij się, że nie wypadasz zbyt pytająco.

Nie chcesz, żeby czuł się, jakby był przesłuchiwany w roli twojego męża, zbyt szybko wścibski.

Poznaj swoje granice i zostaw te najbardziej osobiste i intymne pytania na później, kiedy będziecie ze sobą na tym poziomie komfortu.

3. Nie daj się przestraszyć ciszy

Wiedz, że nie każda chwila musi być wypełniona słowami. Nie ma reguły mówiącej, że nie możesz być cicho przez kilka sekund. Nikt nie będzie o tobie mniej myślał i prawdopodobnie odczuwa taką samą presję jak ty.

Więc zrelaksuj się i zdaj sobie sprawę, że nie jest to tak wielka sprawa, jak sobie wyobrażasz. Jest tak wiele małych sposobów na wypełnienie tych kilku sekund, kiedy nie masz nic mądrego do powiedzenia.

Możesz poświęcić trochę czasu na przeżuwanie jedzenia (w każdym razie nikt nie uważa, że ​​jest to atrakcyjne, gdy mówi się z pełnymi ustami) lub sączyć drinka, a następnie dolać trochę więcej. Daj mu chwilę, aby sam zorientował się, co powiedzieć; i tak nikt nie jest przygotowany do powiedzenia tego, co właściwe.

Niech czasami mówi. Kiedy jesteś tak skoncentrowany na próbach wymyślenia dowcipnych rzeczy do powiedzenia, odmawiasz mu możliwości powiedzenia czegoś znaczącego i nikt nie lubi, kiedy ktoś mu przerywa.

Więc słuchaj więcej, a mniej mów. Czasami to wystarczy.

4. Powtórz ostatnią rzecz, którą powiedział

7 prostych wskazówek, jak zawsze podtrzymywać rozmowę z nim

To świetny sposób na kontynuowanie rozmowy, gdy jest cisza, a po prostu nie możesz tego znieść — powtórz jego ostatnie stwierdzenie!

Jeśli brakuje Ci słów i walczysz o utrzymanie tego, uciekaj się do tego. Powtarzanie ostatniego zdania, które ktoś powiedział, najprawdopodobniej sprawi, że będzie kontynuował, ponieważ odbierze to jako bodziec, że jesteś zainteresowany tym, co ma do powiedzenia, i dalej o tym mówisz.

A jeśli jest z natury osobą rozmowną, masz szczęście. Prawdopodobnie nie będzie nawet potrzebował tego szturchnięcia, aby go utrzymać, ale możesz go użyć na wszelki wypadek.

Więc jeśli powie coś w stylu: „Więc gdy odchodziłem z miejsca zdarzenia, ten facet, przebrany za klauna, po prostu skoczył przede mną, znikąd, krzyknął, a potem zniknął we mgle…” Muszę powiedzieć, że klaun wyskoczył przed tobą znikąd?!”, a to sprawi, że będzie kontynuował i wyjaśniał historię dalej.

Oprócz zmuszania go do mówienia i unikania niezręcznej ciszy, pokaże mu również, że słuchasz tego, co ma do powiedzenia i że chcesz to usłyszeć. Więc jest to korzystne dla obu stron.

5. Zadawaj dalsze pytania, w zależności od jego odpowiedzi

To świetna kontynuacja ostatniego. Kiedy da ci odpowiedź na jedno pytanie, użyj go jako przykładu tego, o co zapytać dalej. To sprawdzony sposób, aby utrzymać go przy życiu bez konieczności zbytniego interweniowania.

Jeśli opowiada ci historię i wydaje się, że zbliża się do końca, po prostu zapytaj go o ostatnią rzecz, którą powiedział w historii. Spraw, by się rozwinął, zainteresuj się, jak mogłoby się potoczyć, gdyby nie zrobił tej pewnej rzeczy.

Nawet nie zorientuje się, że pozwalasz mu mówić większość, nie dzieląc się zbytnio sobą. Zobaczy, że jesteś zaangażowany w rozmowę, ale nie zda sobie sprawy, że to on mówi większość!

To naprawdę genialny sposób na utrzymywanie interesujących rzeczy, nie sądzisz?

Pozwalasz mu mówić o sobie (mężczyźni to uwielbiają) i dlatego sprawiasz, że jest szczęśliwy. Jednocześnie tak dużo o nim dowiadujesz się, a randka idzie gładko!

A kiedy w końcu nie ma już nic do powiedzenia, będziesz miał mnóstwo, ponieważ byłeś tak zajęty byciem świetnym słuchaczem, jakim jesteś. Więc naprawdę nie możesz się pomylić z tą metodą!

Geniusz, wiem.

6. Spraw, aby było tak zabawnie, jak to tylko możliwe

7 prostych wskazówek, jak zawsze podtrzymywać rozmowę z nim

Czasami rozmowy potrzebują odrobiny pikanterii! Tak więc dodanie czynnika zabawy sprawi, że będzie to o wiele bardziej interesujące dla was obojga!

Zagraj w małą grę. Zadaj mu hipotetyczne pytania, takie jak:

· Gdybyś był zmuszony do spożywania jednego posiłku do końca życia, co by to było i dlaczego?
· Jeśli właśnie wygrałeś na loterii, jaka byłaby pierwsza rzecz, na którą wydałbyś pieniądze?
· Gdybyś był prezydentem przez tydzień, jakie zmiany byś wprowadził, jeśli w ogóle?

Możesz nawet otwarcie powiedzieć mu, jak bardzo lubisz grać w zabawne gry i zasugerować grę „wolisz?” lub „21 pytań”.

Kto by odmówił? Oprócz zagwarantowania dobrego, wspólnego czasu bez niezręcznych przerw, pozwoli Ci również po prostu dobrze się ze sobą bawić, być w relaksującej atmosferze i śmiać się!

To wielka wygrana! Naprawdę nie wiem na co czekasz! Kto nie chce spędzić całej randki śmiejąc się z facetem? Zwiększy to szanse na drugą randkę i pogłębi chemię, którą już czujesz.

I dobrą rzeczą jest to, że żadne z tych pytań nie ma poważnej, pytającej natury, więc żadne z was nie będzie czuło się zmuszone do udzielenia na nie odpowiedzi!

Są po prostu stworzone, aby rozjaśnić atmosferę i sprawić, że będziecie ze sobą tak komfortowo, jak to tylko możliwe. Może to wywołać naprawdę przyjemne uczucie związane z randką i stworzyć świetną rozmowę. Tak!

7. Komplementy to zawsze plus

Jeśli facet na początku wydaje się trochę niespokojny i zdenerwowany, skomplementuj go! Poza tym, że czuje się dobrze ze sobą, będzie to również dobry lodołamacz na twoją randkę.

Czuję, że tak duży nacisk kładzie się na mężczyzn komplementujących kobiety (ale bez przekraczania granic normalnego, akceptowalnego zachowania), a za mało kobiet komplementujących mężczyzn!

Faceci też lubią słyszeć, że dobrze wyglądają! W końcu są tylko ludźmi. Choć miło jest usłyszeć od niego komplement, zwróć mu przysługę i daj mu znać, jak wspaniale wygląda i jak dobrze pachnie. Doda mu to pewności siebie i ułatwi rozpoczęcie rozmowy.

Aguanté la orina demasiado tiempo y ahora me duele el estómago

Komplementy mogą zajść daleko, powiem ci to.

To natychmiast rozjaśni atmosferę, prawdopodobnie sprawi, że oboje zaczniecie chichotać (co jest takie urocze i urocze dla was obojga!) i ułatwi wam rozmowę.

Możesz także pochwalić jego wybór restauracji, powiedzieć, jak pyszne jest tam jedzenie lub po prostu pochwalić jego maniery i życzliwość. Naprawdę nie ma sposobu, aby się pomylić z którymkolwiek z nich.

Teraz, gdy omówiliśmy, co MUSISZ robić, aby rozmowa trwała, szybko przeanalizujmy, czego NIE POWINIEN robić.

Po pierwsze, nigdy nie powinieneś rozmawiać o swoim byłym.

Chociaż wydaje się to oczywiste, zdziwiłbyś się, jak wiele osób wciąż decyduje się wspomnieć o swoich byłych na randkach.

Jasne, fajnie jest o tym wspomnieć po co najmniej kilku randkach, ale kiedy dopiero się poznajesz, omijaj byłych akt.

Żaden facet nie lubi słyszeć o facetach, z którymi spałeś przed nim, kiedy próbuje cię uwieść!

Choć może się to wydawać niewinne, zawsze się powstrzymaj i zamiast tego powiedz coś innego. To po prostu nie zrobi dobrego wrażenia na twojej randce, zaufaj mi – i podziękuj mi później.

Nie mów też o pieniądzach.

Kolejna przydatna wskazówka: nie wspominaj o pieniądzach. Nigdy nie pytaj go, ile zarabia i nie wspominaj o swojej sytuacji finansowej.

To wszystko, co powinieneś omówić później, jeśli i kiedy sprawy staną się poważniejsze. Ale na razie zachowaj lekkość.

Nikt nie lubi rozmawiać o pieniądzach na pierwszych randkach; psuje nastrój i sprawia mu złe wrażenie. A jeśli szukasz tylko facetów od pewnego sukcesu finansowego, jesteś w tym z niewłaściwego powodu.

Najpierw poznaj faceta i zdecyduj, czy lubisz go jako osobę. To, co naprawdę robi, nie powinno mieć wpływu na to, czy nadal się z nim spotykasz, ale hej, każdy z nich!

Unikaj polityki.

Jeśli jesteś bardzo zorientowany politycznie i masz silne opinie, to wszystko dobrze, ale zachowaj to dla swoich znajomych. Nie narzekaj na faceta, którego właśnie poznałeś w barze.

To zbyt ciężki temat na poznawanie się i zbyt intensywny. Skoncentruj się na innych rzeczach i poczekaj co najmniej trzy lub cztery randki, zanim zaczniesz wszystko polityczne. I nawet wtedy nie obciążaj go tym wszystkim na raz.

Kroki dziecka, jak mówią. Rozpocznij rozmowę i zobacz, jak odpowiada. Jego reakcja podpowie ci, czy powinieneś porzucić temat, czy kontynuować.

7 prostych wskazówek, jak zawsze podtrzymywać rozmowę z nim