7 znaków, że Twój partner to pijawka emocjonalna - Grudzień 2021

To zabawne, że ludzie, na których nam zależy, mogą być również tymi, którzy najbardziej nas wyczerpują. Przede wszystkim dlatego, że tak bardzo ich kochamy, nie chcemy widzieć ich wad. Ale dzięki pijawkom emocjonalnym na pewno je zobaczysz. Twoje ciało i umysł zostaną wyczerpane i będziesz wiedział, że to pijawka była za to odpowiedzialna.

Jeśli nie czujesz się zupełnie sobą i odczuwasz niepohamowane uczucie wyczerpania po spędzeniu czasu ze swoim partnerem, istnieje prawdopodobieństwo, że masz do czynienia z pijawką emocjonalną. Twój związek może cię wyczerpać, kiedy mówimy, ale twoje uczucia uniemożliwiają ci wyraźne widzenie.Może miałeś wcześniejszy związek z kimś, kto cię emocjonalnie wyczerpał i nawet nie zdawałeś sobie z tego sprawy, lub zrobiłeś to, ale było już za późno. Oto kilka sprawdzonych oznak, że twój partner jest lub był pijawką emocjonalną:

1. Nadal gra w gry tekstowe.

Naprawdę męczące jest czekanie, aż Twój partner odeśle wiadomość. Jasne, ludzie nie mogą ciągle rozmawiać przez telefon i odpisywać, ale nigdy tego nie robi; zawsze czeka znaczną ilość czasu na odpisanie.

A nawet zajmuje mu dni, co jest naprawdę dziecinne, głupie i po prostu gra w gry.Nie chcesz nazywać tego „opuszczonym” z powodu jakiegoś nieznaczącego tekstu, ale nie jest to tak nieznaczne, gdy czujesz się zmęczony emocjonalnie i fizycznie od zastanawiania się, gdzie on jest i dlaczego on cię ignoruje.

salir con un viudo sintiéndose en segundo lugar mejor

Powinieneś z nim odbyć długą i prostą rozmowę, w przeciwnym razie zostaniesz wyczerpany, nie mówiąc już o niezadowoleniu.

2. Domagają się od ciebie tak wiele, ale nie chcą niczego oddawać.

Po prostu biorą od ciebie. Potrzebują cię, abyś tam był, aby słuchać i rozumieć, ale kiedy jesteś w potrzebie, nigdzie nie można ich znaleźć.Robisz dla nich wymówki, nawet jeśli ich zachowanie nie jest warte twojego przebaczenia. Odbierają cię emocjonalnie, ale niczego nie oddają.

Jesteś zmęczony i nie możesz się doładować, bo nic nie oddaje. Emocje potrzebują wzajemności, aby pozostać przy życiu.

3. Zawsze mają na myśli.

Każda myśl, którą masz, wydaje się być skierowana na nie. Myślicie o miejscu pobytu i lojalności partnera, co może być oznaką niepewności z przeszłości, spowodowanej wcześniejszymi relacjami.

Powinieneś ponownie zbadać siebie i swoje relacje lub dowiedzieć się, czy twój partner robi coś, co sprawia, że ​​w niego wątpisz. Może celowo sprawia, że ​​jesteś zazdrosny.

Przemyśl wszystko. Ciągłe myślenie o tym, czy zamierza oszukiwać, czy nie, nie jest sposobem na życie, a twoje ciało i umysł to czują.

4. Unikasz długich rozmów z nim.

Unikasz długich rozmów, ponieważ wiesz, że będą się męczyć.

W szczególności unikasz niektórych tematów, ponieważ wyczerpały cię one w przeszłości.

Wolałbyś raczej zostawić coś, niż zawracać sobie nim głowę, bez względu na to, jak ważne jest to i jak bardzo cię boli.

5. Wszystko jest o nich.

Rozmawianie z nimi jest jak rozmawianie z murem. Mają własne monologi wewnętrzne i tak naprawdę nie zwracają uwagi na to, co masz do powiedzenia.

Są zajęci sobą. Mają także zdolność do obracania każdej historii, aby je dopasować.

como ser dulce con un chico

Jeśli przeprosisz za rzeczy, o których wiesz, że ich nie robiłeś, najprawdopodobniej masz do czynienia z emocjonalnym manipulatorem i on też musi cię wyczerpać emocjonalnie.

6. Ciągle pragniesz samotnego czasu.

Jasne, wszyscy potrzebujemy trochę czasu dla siebie, w miejscu, w którym nie musimy rozmawiać i nikt nam nie przeszkadza.

Ale ta potrzeba samotnego czasu jest zwiększona, gdy mamy pijawkę emocjonalną. Nie możemy się doczekać, aby od nich uciec i odpocząć.

Paradoks polega na tym, że tak bardzo nam na nich zależy, ale musimy robić sobie z nimi przerwę tak często, że nadszedł czas, aby zadać sobie pytanie, co tam robimy.

7. Doświadczasz rzeczywistego wyczerpania fizycznego.

Nasze emocje mogą decydować o naszym samopoczuciu. Cały czas jesteś zmęczony, bolą Cię mięśnie i jesteś śpiący. Nasze ciało nie jest odporne na nasze uczucia. Kiedy ciągle jesteś zajęty inną osobą, a jej potrzeby, wahania nastroju lub dziwne zachowanie muszą wpływać na ciebie.

Zapominasz o sobie i swoich potrzebach i po prostu dajesz drugiej osobie. Jeśli twój partner jest pijawką emocjonalną, zastanów się, czy dobrym pomysłem jest pozostanie w takim związku.

Pamiętaj, że jesteś równie ważny, a jeśli twoje potrzeby nie zostaną zaspokojone, po prostu cię wyczerpią, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.