7 znaków, że twój miły facet jest w rzeczywistości manipulacyjnym dupkiem w przebraniu - Styczeń 2022

Spójrzmy prawdzie w oczy dziewczyny - bardzo trudno jest dostrzec osobę manipulującą, gdy jesteś jeszcze na początku swojego związku.

Prawdopodobnie myślisz, że wszystko jest w porządku, ponieważ w końcu znalazłeś właściwy, ale nie powinieneś być tak zrelaksowany.cómo construir un impresionante castillo de arena

Czasami ci faceci wydają się mili, ale w rzeczywistości są dupkami manipulującymi. Są po prostu bardzo dobrzy w oszukiwaniu dziewczyn, z którymi się spotykają, i robią to tylko po to, aby osiągnąć swoje chore cele. I nie, kochanie cię nie jest jednym z nich.

Więc jeśli chcesz uchronić się przed łzami, oto kilka znaków, na które powinieneś zwrócić uwagę, że twój facet nie jest tak dobry, jak się zachowuje.

1. To zawsze twoja wina

Jest to wzór, którego używa każdy manipulujący facet. Będzie cię winił za wszystkie problemy w twoim związku, nawet jeśli w ogóle nie będziesz winny. Jeśli powiesz mu, że nie podoba ci się kilka rzeczy, które zrobił ostatnio, po prostu nazwie cię szalonym za to, że o tym wspomniał.Chodzi o to, że umie bardzo dobrze mówić, a jego historia zawsze ma dowody, że coś było tak, jak powiedział. W końcu poczujesz się zawstydzony, że o tym wspominasz, a on będzie się uśmiechał w środku, ponieważ znowu kupiłeś jego gówno.

2. To on tworzy plany

Czy zdarzyło ci się kiedyś, że planowałeś z przyjaciółmi i kiedy wspomniałeś o tym swojemu chłopakowi, zaczął zachowywać się jak ofiara, ponieważ go nie zaprosiłeś?

Pamiętaj, że taki człowiek sprawi, że uwierzysz, że nie potrzebujesz przyjaciół i rodziny. Sprawi, że uwierzysz, że jest jedyną osobą, której potrzebujesz, aby być szczęśliwym. To tylko jedna manipulacyjna strategia izolowania cię, aby mógł lepiej cię kontrolować.3. Zaprzeczy, że powiedział coś w przeszłości

Jak myślisz, dlaczego on to robi? Cóż, jedna odpowiedź byłaby taka, że ​​chce, abyś uwierzył, że wszystko jest w twojej głowie. Chce, żebyś myślał, że jesteś szalony i że wymyślasz rzeczy, które nie są prawdą. Kiedy cała uwaga jest na nim, nie czuje się tak dobrze, ponieważ wie, że się myli.

Dlatego będzie się bronił wszelkimi niezbędnymi środkami i zrzuci na ciebie winę. To tylko jedna taktyka, aby uzyskać to, czego chce, aw tym przypadku wcale nie jest to, czego chcesz.

4. Zachowuje się jak ofiara

Ilekroć masz z nim problemy i chcesz je rozwiązać, to on mówi ci, że nie jest winny i że wszystkie te rzeczy są po prostu w twojej głowie. To człowiek, który chce, abyś uwierzył mu bardziej niż to, co widzą twoje oczy.

Dzięki właściwej kobiecie może ją przekonać, że rzeczy, które dla niego robi, również na nią zadziałają, nawet jeśli nie ma to żadnego sensu. I w każdej sytuacji zachowuje się jak ofiara, dlatego współczujesz mu i pozostajesz w tym toksycznym związku.

5. Ciągle mówi ci, że go nie kochasz

Złą rzeczą w tego rodzaju związku jest to, że zawsze będziesz tym, który zaspokoi jego potrzeby, a on będzie żłobkiem, który zawsze będzie chciał więcej. Manipulatory robią to po to, by zbliżyć swoje ofiary i przekonać ich, że są winni, gdy związek nie funkcjonuje.

Złapiesz swojego mężczyznę mówiącego, że go nie kochasz i że pragnie twojej miłości. Sprawi, że uwierzysz, że potrzebuje ciebie jak powietrza w płucach. Proszę, nie kupuj tego gówna i trzymaj się od niego z daleka. To najlepszy prezent, jaki możesz sobie dać.

6. On chce ciebie tylko dla siebie

Manipulujący facet prawdopodobnie będzie chciał, abyś spędził z nim cały swój czas. Nie zrozumie, że czasami będziesz musiał pracować w nadgodzinach z domu, a on nie zrozumie, że potrzebujesz prywatnego czasu.

Myśli tylko o swoich potrzebach i tak naprawdę nie interesuje się twoimi. Z takim człowiekiem nigdy nie będziesz szczęśliwy, ponieważ nigdy się nie zmieni. Uważa, że ​​ma rację i że inni muszą się zmienić, łącznie z tobą.

top 10 posiciones sexuales para quedar embarazada

7. On nie chce, żebyś czuł się komfortowo w związku

Mówi ci, że cię kocha i że chce, abyś czuł się bezpieczny, ale robi wszystko przeciwnie. Sprawia, że ​​zastanawiasz się, jakie są jego uczucia do ciebie, a związek z nim jest wszystkim oprócz spokoju i dobrego.

Gdy tylko zobaczy, że jesteś w nim, powoli się odsunie, jakby potrzebował trochę czasu, aby pomyśleć o swoim następnym kroku. Z powodu takich rzeczy nigdy nie poczujesz się tak swobodnie w swoim związku i zawsze będziesz myślał, że to wszystko twoja wina.

Nie rujnuj swojego życia i po prostu go zostaw. Zasługujesz na coś więcej niż mężczyzna, który nie może zdecydować, czego chce w swoim życiu.