7 znaków To „Love Bombing” i nie prawdziwa miłość - Grudzień 2021

Istnieje cienka granica między bombardowaniem miłością a emocjonalnymi pokazami kogoś, kto jest naprawdę zakochany. Właśnie dlatego bombardowanie miłością jest tak trudne do wykrycia.

Zaczyna się zwykle jako bajka, ale kończy się katastrofą.Miłość do bombardowania jest jedną z najczęstszych technik wykorzystywanych przez narcystów i socjopatów do zwabienia cię, zdobywania władzy i utrzymania kontroli nad swoimi ofiarami.

Oznaki bombardowania miłością nie są łatwo rozpoznawalne, jednak pod pewnymi względami różnią się od prawdziwych pokazów miłosnych.

1. Bombowce miłosne będą się poruszać zbyt szybko

Kiedy rzeczy brzmią zbyt dobrze, aby mogły być prawdziwe, dzieje się tak, ponieważ zazwyczaj tak jest.Jeśli spotkasz faceta, który jest gotowy do popełnienia, powie ci, że cię kocha i chce, abyś poznał jego rodzinę dopiero po kilku randkach, jest to coś, co w większości przypadków sygnalizuje niebezpieczeństwo

Kiedy jesteś w zdrowym związku, rozwój wymaga czasu. Postępują powoli, krok po kroku - poznając się na głębszym poziomie, łącząc się, dzieląc, pokonując przeszkody i tak dalej.

Jeśli twój partner chce to wszystko pominąć, powinieneś spróbować go spowolnić. Jeśli nie możesz, zdecydowanie warto się tym martwić.2. Będą cię nieustannie chwalić

Powie ci, jak piękny, inteligentny, słodki, gorący… jesteś, a on doprowadzi go do skrajności. Nie przegapi szansy uwielbienia ciebie i twojego istnienia.

Wyśle SMS-a, że ​​tęskni za każdą twoją szansą, kiedy nie jesteś razem. Bardzo wcześnie opublikuje twoje zdjęcia, piosenki i długie znaczące teksty w mediach społecznościowych.

Jeśli przesadza i sprawia, że ​​czujesz się niekomfortowo, coś w tym jest. Ponadto komplementy są mile widziane, z wyjątkiem sytuacji, gdy stają się one zbyt duże, zwłaszcza jeśli nie pamiętasz o tak wielu znaczących rozmowach z nim.

Na to powinieneś uważać.

cómo hacer que el sexo sea mejor para tu novio

3. Zasypią cię prezentami

Za każdym razem, gdy się widzicie, przynosi wam coś. Może to być kwiatek, czekolada lub coś droższego. W pewnym sensie będzie próbował kupić twoją miłość przy każdej okazji.

Podobnie jak w przypadku wszystkiego, co zrobi, przejdzie na szczyt. Okazjonalny prezent tu i tam jest w porządku, ale czy naprawdę trzeba przynosić coś przy każdej okazji?

4. Bombowce miłości zawsze mówią właściwą rzecz we właściwym czasie

Domyślnie kobiety i mężczyźni nie są tacy sami i istnieje niewielka szansa, że ​​się nawzajem za każdym razem dostaną. Miłosne bombowce zrobią to właściwie za każdym razem.

Powiedzą ci dokładnie to, co chcesz usłyszeć - nie dlatego, że im zależy, ale dlatego, że są zazwyczaj bardzo inteligentni, i wykorzystują to, aby polować na twoje niepewności, aby mogli później manipulować tobą.

Będą tak uważni, jak tylko potrafią, kiedy mówisz o czymś, co poszło nie tak, o tym, jak czuła się pewna sytuacja lub jak zrobiłeś coś w przeszłości, czego żałujesz.

Będą trzymać się każdego twojego słowa, aby móc go później użyć przeciwko tobie.

5. Sprawiają, że wierzysz, że znasz ich od wieków

Od samego początku zaczną mówić, że jesteście bratnimi duszami, że jesteście razem, łączycie się w sposób, którego nikt nie może. Ale czy naprawdę je znasz?

Zadaj sobie pytanie: czym podzielił się o sobie, swojej rodzinie, swojej przeszłości? Jeśli zauważysz, że jesteś jedyną osobą, która się dzieli, a on ciągle mówi o tym, jak niesamowity jesteś, może on unikać rozmowy o sobie.

Poczucie związku i chemii na początku jest normalne. Ale musisz być realistą we wszystkim i zobaczyć, czy naprawdę znasz osobę, czy też jest to po prostu coś, w co on wierzy.

6. Nienawidzą być przesłuchiwani

Jeśli zaczniesz zadawać pytania typu: „Skąd wiesz, że mnie kochasz?” , „Skąd wiesz, że jesteśmy bratnimi duszami?”, „Czy to jeszcze nie wszystko za wcześnie?” , „Czy nie poruszasz się trochę za szybko?”, Stanie się defensywny i nie spodoba mu się żadne z tych pytań.

Może nawet być zirytowany lub zły, ponieważ nie jest przyzwyczajony do tego rodzaju sytuacji. Nie jest przyzwyczajony do tego, że ktoś kwestionuje jego słowa i czyny, i jest to dla niego zupełnie inny wymiar.

To prawdopodobnie jedyna sytuacja, w której nie będzie miał właściwych odpowiedzi. I to są pytania, które powinieneś zadać, aby zobaczyć jego reakcję.

7. Zazdroszczą się z niczego

Powiedzmy, że po raz pierwszy spędzasz wieczór z dziewczyną po tym, jak zacząłeś się spotykać. Nie ma w tym nic złego, ale sprawia, że ​​czujesz się winny.

Mówi takie rzeczy: „Myślałem, że dziś coś robimy?” , „Czy naprawdę zostawiasz mnie w spokoju?”, „Czy naprawdę musisz odejść? Będę za tobą tęsknić.'

Robiąc to, wprawia cię w poczucie winy, że zostajesz u jego boku zamiast wychodzić, a jeśli pójdziesz, nadal będziesz miał wrażenie, że jest taki samotny w domu.

Może też mieć inne rodzaje zazdrosnych pokazów. W każdym razie nie jest to dobry znak i powinieneś być ostrożny.

Nie jest łatwo stwierdzić, czy ktoś jest naprawdę zakochany i idzie na szczyt, aby cię uszczęśliwić, czy też miłość cię bombarduje, ponieważ ma jakiś ukryty plan.

W każdym razie musisz uważać i uważać na czerwone flagi.

Miesiąc miodowy związku jest najważniejszą częścią dla zamachowców miłości, ponieważ ta część pozwala im dostać się pod twoją skórę.

Później, kiedy ich zachowanie zmienia się i zaczyna się pogarszać, nie jesteś świadomy tego, co się dokładnie dzieje.

Zaczynasz przekonywać się, że to tylko faza, a oni wrócą do tego, kim byli na początku.

¿La comida orgánica es buena para ti?

Ważne jest, aby znać oznaki bombardowania miłością, abyś mógł je rozpoznać i uniknąć. Ale co ważniejsze, musisz polegać na swoich przeczuciach.

Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, zaufaj temu poczuciu.

Zostaw każdą sytuację, w której nie czujesz się całkowicie komfortowo.